Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

+38
Madara Uchiha
Deidara.
Aoba Yamashiro
Akio Senju
Obito Uchiha
Hagoromo Ootsuki
Hisoka D. Kaguya
Killer Bee
snezana
Uchiha L
Yoruichi Shihouin
Sassori
Tsunade Senju
Shin Aburame
Bellona
Gray Fullbuster
Shinji
Kotetsu Endo
Diablo.
Jumive
Deadpool
Naruto Uzumaki...
Yagami Light
Felicita Fullbuster
Yuuki Asuna
Guts
Kiya Junan
Gray Hyuga
Dante Uchiha
Takashi Komuro
Orami
00...
Zangetsu
Naruto Uzumaki.
Itachi Uchiha..
Kuneido Ketsukei
Conte
Kato Suigetsu
42 posters
Go down
Hisoka D. Kaguya
Hisoka D. Kaguya
Special Jounin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Thu 28 Aug 2014, 14:29
Najbolji: Saske, salim se to je najgori (Sasugay xD)
A najbolji Shikamaru
Hagoromo Ootsuki
Hagoromo Ootsuki
Jounin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Thu 28 Aug 2014, 15:25
Najbolji Nagato 
Najgori Čodzi i otac od Ino
snezana
snezana
Academy Student

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Thu 28 Aug 2014, 15:26
Hisoka D. Kaguya wrote:Najbolji: Saske, salim se to je najgori (Sasugay xD)
A najbolji Shikamaru
hokage imam pitanje kako da postanem genin
Obito Uchiha
Obito Uchiha
Academy Student

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Thu 28 Aug 2014, 22:07
Genin mozes da postanes kad budes 10 lvl ili vise.
Moras da se boris protiv NPC Genina,ne moras da pobedis,ali je bitno da pokazes da si naucila pravila i ostalo.
Admini ce onda to pregledati,i reci cete da li si prosla.
Ako si prosla dobijas rank,a ako nisi,moraces ponovo da polozis.




Sve sto ti nije jasno pitaj,ovde ili na chatu,mada je bolje na chatu.
Akio Senju
Akio Senju
Special Jounin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Thu 28 Aug 2014, 23:59
Najbolji: 1. Kakashi Hatake ( Originalan, cool, dobra prica zivota)
            2. Asuma Sarutobi ( Badass, dobar stil borbe)
            3. Might Guy ( Nikad ne odustaje, Prejak)
            4. Hashirama senju (dovoljno je samo ime)
            5. Shikamaru Nara ( Cool, odgovoran, lenj xD )

Najgori:  1. Sasuke Uchiha (Debilise se ubio Itachi-a,hoce da                                                         postane Hokage posle svega)
          
           2. Madara Uchiha ( Jbg. samo mi se nesvidja)
           3. Danzo Shimura ( Pohlepan )
           4. Obito Uchiha (Ubio Minata i Kushinu , borio se uz Madaru)
Obito Uchiha
Obito Uchiha
Academy Student

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Fri 29 Aug 2014, 00:47
Bas ti hvala Akio -_-
Akio Senju
Akio Senju
Special Jounin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Fri 29 Aug 2014, 11:26
Sta ti nisi Obito je na 4. mestu nije lose i ubio je Minata i on je krv sto je naruto siroce XD
Obito Uchiha
Obito Uchiha
Academy Student

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Fri 29 Aug 2014, 17:32
Ajde nek ti bude xD
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Genin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Fri 29 Aug 2014, 18:26
Najbolji Kakashi Itachi ima ih jos par a najgori naravno danzo xD
Aoba Yamashiro
Aoba Yamashiro
Jounin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Fri 29 Aug 2014, 18:42
1.Naruto
2.Minato
3.Itachi
4.Hashirama
5.Shikamaru
Najgori-Sasuke kreten...oce DA BUDE HOKAGE DOSLO MI DA GA ZADAVIM...gl*p je..ubio Itachija itd.
Malo bolji(za mrvicu xD) su Hanzo koji je pobio stari akatsuki... i Danzo koji me nervira jer je bio ljubomoran ...
Tu je i Kabuto i Sai...(Sai je gl*p lik xD ima onako jutsue ali je smor xD) (Kabuto je djubre..izdaje i kukavica je najveca na svetu!!!!!!!!!!)
Deidara.
Deidara.
Special Jounin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Fri 29 Aug 2014, 22:58
Ma najaci su sassori i deidara.Razz
Mitchiko Hyuuga
Mitchiko Hyuuga
Genin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Sat 30 Aug 2014, 21:05
Najbolji Naruto,Itachi, Kakashi, Gaaara,Tsunade, Lee, Shikamaru...
Za Sasukea se premisljam gde da ga metnem tj u koju grupu Very Happy
Anonymous
Gost
Guest

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Sat 30 Aug 2014, 21:36
Ae da malo opravdam ove likove..Kabuto je tehnicki receno umjetnik -razvio je Edo Tensei na ultimativni nivo.Madain stil borbe i ponasanje je jedna od najboljih stvari u narutu..Tengai Shinsei itd on je mng kul..Sasuke je opravdano ubio Itachija to svi znate..Danzo je likkoji zeli moc ali njegov cilj je dobar al njegov put do cilja je daleko od dobrog..Obito je lik sa najaci dojutsuom u narutu a mozak mu isprao madara..voljena osoba mu umrla pred oci i samo hoce da svet baci u genjutsu gde su svi srecni..to i nije tako lose..ETO MALO DA IH OPRAVDAM Very Happy
Mitchiko Hyuuga
Mitchiko Hyuuga
Genin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Sun 31 Aug 2014, 14:41
Lepo opravdanjaaa xD
Sto se Sasukea tice svi znamo zasto je ubio Itachija al njega je vodila osveta bilo je jedino zbog cega je ziveo, ne razumem to kako je imao srca i dalje da ubije brata jedini rod koji mu je preostao da tako kazemo, pa sta god on uradio, nekako mi razlog i motiv nije dovoljno dobar odnosno prihvatljiv, cinjenica je da je Itachi prikazan kao kasapin sopstevene porodice i da zato treba biti ubijen, ali mislim stvarno zar rodjeni brat to da uradi ne znam ne znam to mi je nmg to da skontam.. Very Happy
Anonymous
Gost
Guest

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Sun 31 Aug 2014, 14:43
stavi se u saskeovu situaciju imas 8 godina vraces se kuci svi leze krvavi iskasapljeni ulazis u kucu i vidis brata kako stoji vise ubijene majke i oca a onda te brat uhvati u tsukuyomi i pokaze ti kako ih je ubio ..
Ti se nebi svetila ?
Mitchiko Hyuuga
Mitchiko Hyuuga
Genin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Sun 31 Aug 2014, 14:46
Upravo ti o tome i pricam ja nikada ali nikada ne bih mogla da napadnem brata pa makar pobio ostatak cele familije ali to sam samo ja, mislila sam da je on bio vise vezan za svog brata i drugo kako nije posumnjao da tu nesto ne stima, meni ne bi bilo logicno o_O Ali dobro to sam samo ja... Donekle ga razumem i opravdavam ali svejedno nisu mi tu sve kockice na broju bile ni ja kada sam gledala pocetak odmah sam posumnjala da tu nesto ne stima oko njegovog brata i silnog ubistva Very Happy Mislim neces tek tako da oglepis i pobijes ceo klan moras imati ogroman motiv drugo ne znam koliki da si skot mislim really da pobijes celu svoju porodicu bez obzira na razlog ja bih prva posumnjala u to xD
Anonymous
Gost
Guest

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Sun 31 Aug 2014, 14:48
pa saske je trezio razlog i ovaj je rekao zelim da vidim granice tvoje moci...da mu je odma rekao istinu verovatno ga ne bi ubio
Mitchiko Hyuuga
Mitchiko Hyuuga
Genin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Sun 31 Aug 2014, 14:49
pa daa to jeste... zato i volim itachija Very Happy jer je on dao razlog bratu za zivot, ovako ga ne bi imao.. a i da je znao istinu odmah sasuke na pocetku pitanje da li bi prihvatio i dal bi mogao da svari tako mlad surovu istinu Very Happy
Anonymous
Gost
Guest

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Sun 31 Aug 2014, 15:18
po meni saske zbog toga ne bi trebalo da bude najgori lik xDDDD
Madara Uchiha
Madara Uchiha
Special Jounin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Mon 01 Sep 2014, 14:06
Klanjajte mi se ja sam bog! xD
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Genin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Mon 01 Sep 2014, 15:53
dull
Mitchiko Hyuuga
Mitchiko Hyuuga
Genin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Mon 01 Sep 2014, 18:19
Lord Zordan wrote:po meni saske zbog toga ne bi trebalo da bude najgori lik xDDDD

Pa nije on ni prikazan kao najgori lik mislim ono najgori lik je ipak subjektivno misljenje, mada primetila sam da ima dosta hejtera hahaha xD
Marik
Marik
Jounin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Mon 01 Sep 2014, 18:23
činjenice nisu hejtovi
Mitchiko Hyuuga
Mitchiko Hyuuga
Genin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Mon 01 Sep 2014, 18:27
O kakvim cinjenicama govoris?
Anonymous
Gost
Guest

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Mon 01 Sep 2014, 20:23
Cinjenica da mu ksihimoto stavio minival i svi misle da je gay...xDDDDDDDDDDDDDDD

Subjektivno misljenje za mene je uveliko logicno ili objektivno misljenje..ne mogu da mrzim Saskea sto je ubio Itachija ,Orochimarua sto je ubio Hiruzena(zapravo to mi milo xDDD ) itd...
Sponsored content

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 4 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum