Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Danzo
Danzo
Administrator

Vazno, oko borbi i ostalo. Empty Vazno, oko borbi i ostalo.

Tue 23 Sep 2014, 15:27
Ovde cu pisati neke nepravilnosti oko borbi i to. Posto vidim poneki/poneko me stalno proziva pa hajde da ovde ispisem da se zna. Danteo je u borbi protiv Rokuda uradio ovu tehniku da bi unistavao kisu tj. da mu nebi oduzimala chakru. To ne moze. Sa tom tehnikom iz vas isijava wind chakra ali ne i neke velike kolicine vetra. Dakle to opisite.

Tehnike:
Vazno, oko borbi i ostalo. Yr0VHVh
Da bi to onemogucio Danteo je uradio Wind Release i mislio je da ce to onesposobiti kisu. Ali to je nemoguce iz gore napomenutog razloga. Ja sam bio nepazljiv nisam pregledao borbu. Ali valjda su tu drugi admini da me obaveste. Nisam ja jedini.
Vazno, oko borbi i ostalo. RIE5kvK

U redu to smo resili. Sledece. Genjutsu se ne moze raditi skriven. Sem ako nije u pitanju sharingan genjutsu, preko kamuflaze i ostalo. Posto su ninje na akademiji ucene o genjutsuu i znaju kako se koristi i slicno. Tako da npr preko dima ne mozete raditi genjutsu a da to protivnik ne primeti. Jer je genjutsu psihicki napad. 

Sledece. Tsukuyoumi funkcionise na sledeci nacin. Mozete uraditi bilo koji genjutsu na protivnika npr. Illusion Bells. A pre toga skriveno posaljete meni da je to zapravo tsukuyoumi. Tako da ako vas protivnik primi taj genjutsu bice uhvacen u tsukuyoumiju. Za tsukuyoumi je potrebno skidati po 500 chakre svaki potez. I pre koriscenja tsukuyomija morate imati upaljen sharingan. Jedan potez je kao 10 u tsukuyomiju. Tako da ako ste tek upalili sharingan i uhvatili nekoga u tsukuyomi, tsukuyomi ce trajati 30 poteza, iliti sve dok vi ne pustite protivnika ili ostanete bez chakre.

*Vazno sto se tice klonova. Standardni klonovi imaju 10% vasih sposobnosti ne vrednosti. Npr imate 500 kontrole. Vasi klonovi ce imati 50 kontrole i slicno. Uskoro cemo ubaciti nove tehnike clone klase, i ubacicemo summoning klasu.
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum