Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

drzave

+52
Danteo Uchiha
Dokugan Rju
Ace
Sassori
Shizu
Bellona
Diablo.
Yuuki Asuna
Kotetsu Endo
Floxy
Jushiro
Minatume
hosper
Kratos
fullmetal alchemist
KaMi Akimichi
Guts
Milivoje
Dante Uchiha
Bartholomew Kuma
Zero
Jumive
Zobla
Rikon Danturi
Hajime Katsumi
59695
Kira Izuru
Yusei Nara
Kuroh Yatogami
Kirito Kirigaya
Mei Terumi
Shikamaru
Erza Namikaze
Archer Shadow
Mihaitzu Hyuuga
Hayato Chiba
Takao Uchiha
Dzoni Hatake
8546548
Sarutobi Konohamaru
Daichi Namikaze
Trent Black
Yakumo Shirogane
Satoshi Nara
Nishi Hyuga
P.
Hisashi Namikaze
Sabaku No Naoto
Aiko Shadow
Korubuskin Uchiha
K.
Konan.
56 posters
Go down
Anonymous
Gost
Guest

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 01:54
Razumije se u geografiju nego se ne razumije u politiku
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 01:54
Epa neznam sigurno je neko pogresio druze ili ti ili ja...
Sabaku No Naoto
Sabaku No Naoto
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 01:55
Za vas expert za zivotna pitanja ;)

P.S ja i ti nismo drugovi ;)
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 01:56
Hahahaha ajde neka bude tako... Very Happy Samo predlazem ti da malo bolje proucis tu geografiju ta knjiga u kojoj si to procitao sigurno ima puno stamparskih gresaka, pa su zamenili nesto... ;)
Sabaku No Naoto
Sabaku No Naoto
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 02:00
Ne brini se ti za moju edukaciju, ona je na nivou.
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 02:02
Hahahha pa vidi se da jeste...
Sabaku No Naoto
Sabaku No Naoto
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 02:02
Naravno uvijek bila ;)
Anonymous
Gost
Guest

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 02:02
tvoja edukacija ne da nije na nivou nego je ispod nivoa ;)
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 02:04
A da te pitam kada si polozio Jounin ispit? Mislim ako nije tajna... Smile
Sabaku No Naoto
Sabaku No Naoto
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 02:04
Pa nije tema za prepirku, ali ti se nebi trebao javljati jer si napisao toliku glupost u postu prije mog' da se trebas ubiti Smile

Edit: Namikaze vidim ja o cemu je ovdje rijec neki ljudi nisu prestali mrziti mene jer sam Musliman zato traze "dlaku u jajetu" pa postavljaju pitanja o jounin ispitu. Vec sam napisao da je Nacionalizam zeznuta stvar, jos pogotovo kod vas Islamofoba.


Last edited by Sabaku No Naoto on Sun 20 May 2012, 02:07; edited 1 time in total
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 02:06
Sad neznam jesi se meni obratio ili Kasaiu, ja sam te lepo pitao kada si polozio ispit? Nista drugo...
Sabaku No Naoto
Sabaku No Naoto
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 02:07
Editovao sam vidis Smile
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 02:11
Hmmmm ja se pitam ko je nacionalista... Ja imam dosta prijatelja koji su iz Bosne i Hercegovine, i puno njih su muslimani, cak je moj rodjeni teca(daidza) mmusliman i moj brat od tetke e sad neznam kako se kaze valjda daidzinice musliman isto... I sta ja onda trebam da imam protiv musluimana??? Teca mi se zove Vejsel Ramic i brat mi se zove Senad Ramic, moji cu kumovi muslimani Nasufi se prezivaju... I sta sad ti hoces da kazes da sam ja nacionalista koji mrzi muslimane... Ja nikada u svom zivotu nisam izgovorio neku ruznu rec upucenu bilo kojoj veri...
Anonymous
Gost
Guest

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 02:13
Ja nisam imao blage veze,niti sad imam ko si ti,mislio sam da si normalan lik ko i svi drugi, jedino sto sam znao je da si dino , al mislio sam da si ko i ostali normalni muslimani, i ja sam iz bosne i znam dosta muslimana prema kojima sam kao prema braci , al sad vidim da ti nisi medju njima xD
Sabaku No Naoto
Sabaku No Naoto
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 02:14
Tvoja prica je za povratit, msm mozes je "prodavati" nekom neukom meni ne (na tvoju zalost), ja i dalje imam print screan onoga sto su neke budale pisale o meni i mojoj vjeri, tako da svoju pricu ostavi za onog trenutka kada budes u WC-u ;)

@kasai tebi se nisam ni obratio u postu prije, tako da me zaboli sto nisam među tvojojm "cijenjenom bracom"
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 02:17
Ti mene mozes da optuzis za sva zlodela ovog sveta ali ja i jos mnogo ljudi pored mene zna istinu... Ja tebi nemoram da se pravdam jer si niko i nista ti nemozes ljudima druge vere da verujes niti mozes njohovu veru da postujes jer si fanatik koji misli da je samo jedna vera istinita i prava... Time se nista u zivotu ne postize, ako svi na balkanu budu razmisljali kao ti siv ce te ostati zajebani u proslosti, jer od proslosti se ne zivi i proslost nemoze da se promeni vec trebamo da idemo u buducnost i nju da gledamo kako ce mod a sagradimo, a proslost i istoriju ostavimo istoricarima neka je prucavaju...
Sabaku No Naoto
Sabaku No Naoto
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 02:22
Ne optuzujem ja tebe uopce, niti me tzi interesujes i ja o tebi imam isto misljenje kao i ti o meni (mozda ipak malo gore), to sto se vjere tice ja ovdje nigdje nisam spomenuo da je moja ispravna ili tvoja ne ispravna?? ako si ti to vidjeo to je tvoj problem, ali aj to nisma napisao. Ti se javljas na moje postove ne ja na tvoje tako da ti imas problem ne ja, jer ti mene ne interesujes, ali koliko vidim da ja tebe interesujem jer pratis pomno moje postove i vrebas priliku kao zmija da skocis i napises neku nacio glupost ili bilo sta sto bi pokrenulo svađu. Ja sam tebi davno rekao sta mislim o tebi tako da sada pisati o tome je suvisno i glupo. Ti se i dalje pravi pametan bioenergicaru iz LA-a ;)
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 02:25
Ja sam samo dao normalno misljenje, cime nedozvoljavam da se o delovima moje domovine pise kojesta i svakojake gluposti, nikada nisam ni imao nameru da ti ikada vise nesto napisem ali ti si me na to naterao... Jer ja svoju zemlju volim. U mom narodu se kaze svoje nedamo tudje nediramo i postujemo... Tkao da mi na savesti nemamo nista... Jer nikada nikome nista nismo oteli... I neka se zavrsi na ovome, jer ja sa tobom nezelim da ulazim u nikakvu svadju, i provokacije koje pises vise me nece izazvati...

E da i zaboravih da kazem, trebas malo da istrazis Bosnu i da potrazis ljude kao ti u smislu muslimane ali mnogo drugacije od tebe, koji su pravi ljudi i koji postuju sve i svakoga, oni koji imaju siroke vidike, i kojima oci nisu uprete samo u jendom smeru nego na sve strane i oni vole ljude... Dok ljudi kao ti vec nemogu da tvrdim da vole ljude, jer nepostuju ni tudju veru...
Sabaku No Naoto
Sabaku No Naoto
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 02:30
Opet ponavljam ti se meni javljas! Ne interesujes me, a ja mogu da pisem sta hocu, a za tvoju informaciju to sam napisao jer je tvoj kolega napisao da je RS drzava sto nije ni u snu tako da sam vratio istom mjerom, jer i za mene vrijedi tuđe necemo svoje nedamo. I naravno ni mi nista nismo ukrali.
P.
P.
ANBU

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 12:18
Francuska
Anonymous
Gost
Guest

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 12:30
Tanzanija
Sabaku No Naoto
Sabaku No Naoto
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Sun 20 May 2012, 12:43
Makedonia
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Wed 23 May 2012, 11:52
Japan
Sabaku No Naoto
Sabaku No Naoto
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Wed 23 May 2012, 15:39
Kina
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Wed 23 May 2012, 19:18
Japan !
Sponsored content

drzave - Page 2 Empty Re: drzave

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum