Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
S.
S.
Academy Student

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Sun 14 Jul 2013, 20:02
Ovde donosim telo Kato Kosukia, i ozivljavam ga. Zavezacu ga konopcima koji se ne mogu pokidati, i prizivam ovde sva svoja 5 sammoninga. Sada ce ga oni jesti, seckati, bosti, mleti i tako to... Naravno, ja cu ponovo da ga ozivim uvek kada ga pojedu ili ubiju. Tako da nece moci da pravi druge profile. Takodje, ovde ne moze da udje niko osim mene, i ne moze niko da izadje... Kosukio, zabavljaj se...
Kyosuke Misuhi
Kyosuke Misuhi
Jounin

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Sun 14 Jul 2013, 20:06
s. noob
S.
S.
Academy Student

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Mon 15 Jul 2013, 13:48
Mozes da ides...
Kyosuke Misuhi
Kyosuke Misuhi
Jounin

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Tue 06 Aug 2013, 17:05
Ovo je dvorana za mucenje u kojoj se proizvodi bol,patlja i tuga od kojeg zivimo...
Dolazim na ovo mesto i stavljam sebi ovo...
Dvorana za mucenje Kato Kosukia 1201
S.
S.
Academy Student

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Tue 20 Aug 2013, 22:37
Dovodim ovde Raizena i imace jos gori tretman neko Kosukio.
Kyosuke Misuhi
Kyosuke Misuhi
Jounin

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Wed 21 Aug 2013, 15:40
Hahahahh Raizene zabavi se xD
Kratos
Kratos
Special Jounin

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Wed 21 Aug 2013, 16:18
BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM s. ako zelis objasnjenje , inbox... dmg je 10 000 ( ovo se inace desava u raizenovoj sobi ) jer cim si mi priso , ovo je explodiralo , da pojasnim .... Jedan stari ninja, kog ti ne znas jer je prestao da igra... , bio je klan hagane i na mene je stravio explozivne kartice i hagane klan kartice od hagane klana kartice bile su 10 000 a obicne explozivne 5000 tako da sada su se aktivirale ( to ne aktiviram ja ) to se aktivira kada sam u skripcu samo ili jedna osoba aktivira... tako da ako ovu exploziju ne sprecis ( a ne mozes jedino mozes verovatno da koristis izanagi, ali ako si conte onda lako izbegavas ... ) eto toliko od mene byakuya je isto unisten kao i ja u ovoj exploziji .... ( njegov dmg je 1000 )
S.
S.
Academy Student

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Wed 21 Aug 2013, 18:21
Jadno. Prestani da mi hide punis glupostima. Treba mnogo vise od 10000 dmg da bi mi samo parket ostetio. Ti si ziv, kao i Byakuya. Stim sto si ti razrobljen, a ovaj je negde spolja. I napisi mi ko sve ima tvoj seal.
Anonymous
Gost
Guest

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Wed 21 Aug 2013, 18:21
Razgovarao sams a onim koji ti je to navodno stavio on kaze da to o cemu ti govoris nema veze sa zivotom a i na kraju krajeva tvoj plan ima jos nekolicinu propusta koji ga sabotiraju,tako da ti nisi nista uradio.
S.
S.
Academy Student

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Wed 21 Aug 2013, 18:32
Krecemo sa mucenjem. Mucite ga lepo i polako. Cim vidite da ce da umre, hladnom vodom, odmor od 5 minuta i nastavljate.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Wed 21 Aug 2013, 18:34
xaxaxa ne lupajte nista vi ne znate , dante kad je ovaj igrao ti nisi si mozda bio academy .... videcete uostalom kad dodje conte , sve jedno ja sam umro sa exploziju vi radite sta ocete, reci ce vam conte kratko i jasno ..
S.
S.
Academy Student

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Wed 21 Aug 2013, 18:39
Jel to onaj Conte sto si ga provlacio po forumu predhodnih dana kako mora da bezi, kako je ovakav i onakav? Jel to taj Conte ili ima jos neki?
Kratos
Kratos
Special Jounin

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Wed 21 Aug 2013, 18:40
pa ima i zove se s ... salim se XD cekamo contea .. dacu mu dokaz gde je napisano to sve ..
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Wed 21 Aug 2013, 22:44
(odjednom pojavljuje se neko)

Hahahahahahh Raizene...S.....
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Wed 21 Aug 2013, 22:49
Kao sto sam i mislio.. kukavica Raizen... (odlazim nestajem)
Kratos
Kratos
Special Jounin

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Wed 21 Aug 2013, 22:54
cekaj bre , pa nema me to je istina XD puko sam ali bori se sa s-a reko si da smes ??
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Wed 21 Aug 2013, 22:56
Ja i s smo partneri, zajedno imamo isti plan oduvek...Nema razloga da se borimo...
Kratos
Kratos
Special Jounin

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Wed 21 Aug 2013, 23:00
xaxa , on prica drugacije XD
S.
S.
Academy Student

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Wed 21 Aug 2013, 23:36
Draga braco, ovo je porodicni hideout gde neki od nas pokusavamo da zivimo u miru i slozi. Ali ako nastavlja ovde da upada ko i kako hoce, ovo ce da se pretvori u vasar... Zato, posto niko pojma nema gde je hide ( a i ne bi mogao da udje, da dodam) a ja sam dobre volje pa pustam tako, ovako vas molim da ne upadate po temama i da pisete sta hocete. 



                                      Usrdno, kolegijum Uchiha Hideout-a
Kratos
Kratos
Special Jounin

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Wed 21 Aug 2013, 23:38
Ok S mene ovde nema pitaj admina ako hoces aktivirala se explozija  ( znam da ces lako izbeci napad ali mene vise nema ) inace raiken moze ovde da dodje jer ima svuda sealove, u svaku drzavu Very Happy Eto toliko Very Happy  srecno u daljnjoj igri , ja idem u ryuchi cave i napustam forum toliko da znas ne moras me traziti proveri kod contea .... ali ako oces trazi me ne branim ti xD
S.
S.
Academy Student

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Wed 21 Aug 2013, 23:42
Takodje, Raizene, posto si ti sada u najvecim mukama ne bi mogao bas da razglabas spoljnu politiku sa prolaznicima. Malo je nelogicno. Zato, ako bas hoces da pises, mozes da kucas "mmmmmmmmmmmm" ili "aaaaaaaaaaaaaaaaaa" ili neku njihovu proizvoljnu kombinaciju.
Raiken ne moze da udje, ovo nije deo drzave, ovo nije cak ni gornji svet smrtnika ali to sada za tebe i nije bas bitno.

Sa Byakuyom mozes da ides gde i kako hoces, ali Raizen ostaje ovde. Ta eksplozija meni ne znai nista. Ne mozes da me ubijes, ja ti uvek mogu sastaviti telo ili te izvuci iz nekoga ko ima tvoj seal, i ti si ponovo ziv i ovde zarobljen. Tako da, sto bi naglasio, ne smaras vise i ne punis ove teme glupostima.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Wed 21 Aug 2013, 23:45
nemas ti pojma, moje telo nije ovde unisteno je !!!!!! Obrati se adminima za pomoc .... ako ne razumes ....
Kratos
Kratos
Special Jounin

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Wed 21 Aug 2013, 23:47
stewcha je reko da sam umro u exploziji, ne prkosi njegovoj reci jer mozes jedino ban da dobijes... xD
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Thu 22 Aug 2013, 09:17
Kukavica si Raizene oduvek bio!!! Prvo me zoves ovde da se borimo! O onda bezis i pricas kako nisi ovde. Sad ne smes da se boris sa S-a! Prava si kukavica Raizene!
S.
S.
Academy Student

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Thu 22 Aug 2013, 12:15
Pa on moze da se bori ako bas ima zelju, pusticu ga ja, ali mislim da ipak nece smeti.
Sponsored content

Dvorana za mucenje Kato Kosukia Empty Re: Dvorana za mucenje Kato Kosukia

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum