Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gde su borbe?????

+4
S.
Stewcha
Dante Uchiha
Himiko Yumi
8 posters
Go down
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Gde su borbe?????

Tue 24 Sep 2013, 10:49
Sta se desilo sa ove borbe sto smo radili odavno niko nista ne pise a forum je zakljucan? Bas sam htela da uradim moj plan i zavrsim ih.
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Tue 24 Sep 2013, 10:52
Kako zakljucan?
Pa onda Stewcha i Conte zavrsavaju novu verziju....stara se zavrsila Very Happy
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Tue 24 Sep 2013, 11:02
sve teme sto smo radili zakljucane i pise da samo admini mogu pisu. pa kako gotov?nismo jos nista zavrsili tamo x'D
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Tue 24 Sep 2013, 11:07
Pa nema veze svi su hrabro izginuli,bla bla predpostavljam da je tako...koliko znam ostalo je jos jedan deo kartica da se uradi i sam Konoha da se prpravi i onda pocinjemo...
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Tue 24 Sep 2013, 11:23
Tek sad vidim da je forum zakljucan nebih znao sto se tice ostalih ostali su tu s. samo (za njega nzm znam da bile neke svadje kako je dobio mangekyou i oci od starog clana Achira). Achiro je tvrdio da je on mrtav i svi sto imaju njegove oci...

Nisam znao da zakljucan forum mislio sam da vi ne pisete xDD videcu da Contea mozda je on to zakljucao.

Svakako za oko nedelju dana krece nova verzija vi tu neki ste jos zivi ako ocete nesto uradite neku pricu nesto uradite dok ima vremena xDDDD
S.
S.
Academy Student

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Tue 24 Sep 2013, 21:25
Sta je bilo sa mojim ocima???
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Wed 25 Sep 2013, 11:32
Ovo je Achirov komentar

"E ovako ja imam jedno poduze pitanje, ja sam Achiro sa starog foruma i ja sam prvi koji je dobio EMS (Sto znaci da su iz tog oka potekli svi rinnegani koji sada vladaju na forumu). E bio je jedan mali problem sa tim okom, kada sam ja umro S. ga je usadio u svoje oci i time je aktivirao seal koji je bio na ocima, taj seal bi odma spalio oba oka i bilo koga ko je stavio te oci u sebe, cuo sam da je argument protiv toga to da je i on imao amaterasu ali ovo nije tacno, em sto nije mogao da koristi moci eternal mangekya cim je usadio oci (Kao sasuke, morao bi da nosi zavoj preko oka par dana) Kao drugo i da jeste njegov amaterasu (Koji je tek tada dobio) nije bio dovoljan da ugasi amaterasu postavljen u oko (Posto on nije cak ni naucio lepo tu tehniku a ja, odnosno moj stari lik ga je koristio u svakoj borbi od kad ga je dobio), a i ako se ni jedno od ova 2 ne vazi on posle operacije presadjivanja oka nikako nije mogao da zaustavi amaterasu koji je poceo od njegovog tela, od ova tri argumenta znaci da je S. umro cim je stavio oko, spalila ga je vatra amaterasua, sto dalje znaci da Rinnegan koji je on navodno napravio nikada nije postojao, i da svi koji su bili ozivljeni kao putevi bola od S-ovog rinnegana i svih rinnegana koje je S napravio od mog EMS-a mrtvi, S. je takodje mrtav i taj ems nije ni postojao od kad sam ja umro (Odnosno od kad ga je S. presadio)

Rezultat ovoga ce biti: Svi koji imaju rinnegan(Koji je potekao od s-ovog) ga vise nemaju, svi putevi bola su mrtvi i S. je takodje mrtav, voleo bi da cujem misljenje admina o ovome"


ALi ovo je prakticno glupost i onako zavrsavamo za nedelju dana i sve ce opet biti na starom tako da sad i nema veze nikakve...
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Wed 25 Sep 2013, 21:02
Sad je vreme za mene da zavrsimo ovo Very Happy

S. JE PORAZEN!!!

Evo odgovora..Znate moju tehniku da zatrujem chakru? Barijera je od chakre tako da sam jos na pocetku zatrovala chakru barijere tako sto sam je pipnula i ubrizgala chakru otrovnu u nju. Kako barijera mora se odrzava znaci da chakra funkcionise i protice kroz onog sto odrzava i barijeru uz to kasnije znaci da dodje do S.a i otrovala ga. (ja i peda smo dosli u isto vreme on se borio a ja sam to uradila skriveno, ako se secate napisala sam da otrov izlazi iz barijera kada pocele borbe bas je dante pitao kako e zato je to Very Happy)

1500 damage je S. primio u startu jer toliko bio jak otrov, kasnije je svaki potez gubio po 50 vrednosti i 50 sposobnosti...Tako da nakon svih borbi i poteza sto smo radili on je gotov porazen je i pao mrtav a da nije ni svestan toga...

Gledano od ovoga nije mogao nikako da se odbrani jer je bila zamka koju sam ja osmislila tako da je gotov porazen je!
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Wed 25 Sep 2013, 21:08
!!! Masaka! (nemoguce)


Gde su borbe????? 1549210_1305036520781.67res_400_300

Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Wed 25 Sep 2013, 21:10
Moguce je! Very Happy Ovo je gotovo... Sada se izajasni Raikene! Ti si i dalje pretnja!
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Wed 25 Sep 2013, 21:13
Gde su borbe????? Sieg_hart

Ako umre bez seal tehnike jubi ce se osloboditi!!! Bez jinchurikia i kontrole suvise je opasan!! Niko ga ne moze poraziti cak ni ja!!!! Dok je bio u telu jinchurika mogao se kontrolise i slabiji je ali bez jinchurikia ako je S. mrtav ima izadje ili obuzme njegovo telo i unistice sve!!! Niko nece preziveti!!!
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Wed 25 Sep 2013, 21:21
Jubi? Seal ga!
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Thu 26 Sep 2013, 15:14
A sta ako odbijem?
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Thu 26 Sep 2013, 22:34
Ne mozes to uradis! :O i sam si rekao da ni ti ne mozes zaustavis jubija ako se oslobodi! Raikene!!! Seal ga!!!
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Thu 26 Sep 2013, 22:40
Gde su borbe????? 1549210_1305036520781.67res_400_300

Nemam interesa u ovaj svet...Da li cete svi vi biti unisteni ili cete ziveti i sta cete raditi to mene ne zanima.Nisam ni dobar nisam ni zao.
Jedino sto me zanima je da ocuvam neke stvari...

Radite sta hocete...Video sam dovoljno, ionako imam moj svet i planove
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Thu 26 Sep 2013, 22:43
Gde su borbe????? Scary_Mirajane


Sebican si Raikene!!! Zar ces dozvoliti da svi tvoji prijatelji umru!!! Sta je sa tvojim sinom! Sta je sa Lucy! Da li ces i njih napustiti kao sto si sve!!!
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Thu 26 Sep 2013, 22:47
Gde su borbe????? 417891-24_sieg_hart

Lucy je na sigurnom kao sto sam obecao stiticu je do kraja...Sto se tice naseg sina on ce se sam snaci to je deo njegovog treninga...

Prijatelji!? Odavno su umreli...jedini prijatelj je bio moj brat Siegrain ali on je mrtav...Tako da nemam vise nikog...

Siegrain
Gde su borbe????? Jellal-appears
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Thu 26 Sep 2013, 22:49
nemas prijatelje...imao si Iorija i mene!!! Sta smo ti mi Raikene!!!!
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Thu 26 Sep 2013, 22:52
Prijatelji! Koji su probali da me ubiju dosta puta...

Ovo je kraj...Radi sta zelis Aoi...Ostavljam te da umres ovde...(nestajem)
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Thu 26 Sep 2013, 22:53
Razocarao si me Raikene..Mislila sam da si se promenio ali suvise si sebican!!!

Nema veze sama cu zaustavim jubija makar po cenu zivota!!!!
Gde je hajde Jubi cekam te!!!!
Anonymous
Sova
Guest

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Thu 26 Sep 2013, 22:56
Gde su borbe????? Mist_Owl2

Dolece sova i prolece iznad S. tela


(i cuje se smeh)
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Thu 26 Sep 2013, 22:57
Sova?!
Kratos
Kratos
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Thu 26 Sep 2013, 22:59
( Stvaram se ovde ) 

Nisi sama moja Lady!!! Lorde Raiken, a sta sam ti ja!! 

Gde su borbe????? Jb96



Gde su borbe????? 0bsl

Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Thu 26 Sep 2013, 23:07

Hhahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahhaha

Gde su borbe????? Rokudo_Mukuro_by_madsin92Gde su borbe????? 1239535_229191957238151_217461220_n

Pozdrav svima dugo se nismo videli (progovara is s. tela)
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Thu 26 Sep 2013, 23:09
Yusei....Mislim Rokudo Mukuro!!!! Kako si!! Sova!!!! To si bio ti! Nemoj da kazes da si uzeo telo od s.a!!!!
Sponsored content

Gde su borbe????? Empty Re: Gde su borbe?????

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum