Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum je bio napadnut!

+4
Revan
Zabuza Momochi
Issei Hyoudou
Stewcha
8 posters
Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Forum je bio napadnut! Empty Forum je bio napadnut!

Tue 12 Aug 2014, 22:07
Pa kao sto ste videli forum je bio napadnut. Izbrisani korisnici, teme, poruke sve ceo forum je unisten bio i neupotrebiljiv


Forum je bio napadnut! 4gTvp9u


Naravno ako mislite da je neko hakovao ne brinite to je nemoguce. Mail head admina je zasticen mojim brojem telefona i raznim pitanjima tako da to otpisite to je nemoguce hakovati niti provaliti sifru jer uvek trazi broj telefona da bi ste se ulogovali.
Tako ako zelite da hakujete Stewcha profil head admina to je NEMOGUCE. A ako zelite hakujete sam forum to je isto nemoguce jer forum pokrece forummotion kompanija a to ni najiskusniji hakeri nemogu oboriti tako lako. Tako da samo jedno mogu mogu kazem forum je NEMOGUCE HAKOVATI. Tako neboj te se a onaj ko zeli ne pokusavajte.
Pored toga ja u mom kompu imam drugi admin panel glavni i naravno svaki dan on sam skida backup svega tako da cak i da sjebete forum samo kliknem obnovi i ceo forum i sve se vrati kao sto je bilo.
Tako da zasticeni smo do maksimuma i sa jos neke stvari.
Mozda se pitate kako se onda ovo desilo pa provalili su adminsku sifru jer sam je olaksao posto ne dolazim ovde vise tako da mnogi admini su je imali da b mogli udju na heada ako je nesto vazno posto ja ne dolazim pravim novu verziju tako da procurelo je. Ali sada sam opet stavio zaguljenu sifru i plus svaki put kad se ulogujes kao Stewcha stigne na moj broj poruka da se potvrdi. Tako da ako zelis udjes na forum kao head admin to jest ja moras imas moj telefon Very Happy tako da sada je i to nemoguce uraditi. Sada smo tek zasticeni i vraceni.

Nista nije izgubljeno izgubljeni su samo profili sa 0 poruka jer to ne cuvam ne treba mi visak su. Tako da zahvaljujem se takozvanim "hakerima" jer su mi pomogli da se resim profila sa 0 poruka jer su zazimali mesto a da ih brisem jedan po jedan je bio ogroman posao i nikad to nisam mogao hvala uradili ste to umesto mene i cak pomogli forumu da bude pregledniji i dopstupniji Very Happy axaxaxaxaxa


Tako da vratili smo se u fulu a ta ljubomorna deca vise nikad nece moci dodji ovde a njihova imena su.

Nenad Jovanovic, Imal Brida, Ivan , Danteov brat Vanja i ostali.


Tako da dzaba ste se trudli da unistite mene, forum i igrace koji se ovde zabavljuyju jer niste uspeli niti cete nikad. Samo ste mi pomogli oko visak profila Very Happy

Hhahahahahahaha Very Happy
Issei Hyoudou
Issei Hyoudou
Genin

Forum je bio napadnut! Empty Re: Forum je bio napadnut!

Tue 12 Aug 2014, 22:50
Sada ce ti dodju amerikanci da te opljackaju za telefon
Zabuza Momochi
Zabuza Momochi
Chunin

Forum je bio napadnut! Empty Re: Forum je bio napadnut!

Tue 12 Aug 2014, 23:22
Koji ameri Srbi vise kradu nego ameri cuvaj ti telefon od Srba jebes amere.
Revan
Revan
Genin

Forum je bio napadnut! Empty Re: Forum je bio napadnut!

Wed 13 Aug 2014, 02:05
Znamo i ko je "napao" forum. Tako da,nek se pazi od danas. Sta se koj moj kurci, kad jedva zna misa da pomera.
Conte
Conte
Academy Student

Forum je bio napadnut! Empty Re: Forum je bio napadnut!

Wed 13 Aug 2014, 14:18
Ne volim ljude koji kada dobiju priliku ne umeju da je iskoriste :/
Issei Hyoudou
Issei Hyoudou
Genin

Forum je bio napadnut! Empty Re: Forum je bio napadnut!

Wed 13 Aug 2014, 14:30
Conte wrote:Ne volim ljude koji kada dobiju priliku ne umeju da je iskoriste :/
zivot je surov Very Happy
Hisoka D. Kaguya
Hisoka D. Kaguya
Special Jounin

Forum je bio napadnut! Empty Re: Forum je bio napadnut!

Thu 14 Aug 2014, 04:32
Conte wrote:Ne volim ljude koji kada dobiju priliku ne umeju da je iskoriste :/
je**m ti ja takvu priliku kad ubadaju sifru ko kokoske, a ovamo igraju forum xDD
snezana
snezana
Academy Student

Forum je bio napadnut! Empty Re: Forum je bio napadnut!

Sun 07 Sep 2014, 11:25
to je dobra vest
Noragami Yato
Noragami Yato
Jounin

Forum je bio napadnut! Empty Re: Forum je bio napadnut!

Sun 07 Sep 2014, 11:29
Inace to se desilo pre mesec dana....
Sponsored content

Forum je bio napadnut! Empty Re: Forum je bio napadnut!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum