Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Zeref
Zeref
Special Jounin

Gama Sennin Empty Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 18:39
Sedeo je na jednom od tri trona u Ortranku..polusan cekajuci nekoga..na trenutke bi mu glava klonula i zaspao bi..
Keisuke Uchiha
Keisuke Uchiha
Jounin

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 18:52
(dolazi)
Uh ,uspomene uspomene..
(rece dok je ulazio)
(vidi nepoznatog lika kako sedi na jednom od tronova)

Hey ti!Ko si ti i sta radis ovde? Kako znas za ovo mesto?!
Zeref
Zeref
Special Jounin

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 18:55
(pogleda kroz san i rece sa smeskom istezuci se)

Ja sam tu biciklom (poce se smeje)
Keisuke Uchiha
Keisuke Uchiha
Jounin

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 18:57
Zadnji put te pitam!
Ko si ti i kako znas za ovo mesto?
(rece ozbiljno)
Arashi Namikaze
Arashi Namikaze
Academy Student

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 18:58
(Arashi polako, i obazrivo odskrinu vrata od dvorane u koju je ulazio. Sve je tako pisalo u poruci koju je anonimno dobio. Usao je, a onda tu zatece Kazekagea i jos jednog lika.) Keisuke, sta ti radis ovde? (Pa pogleda u drugog lika.) A ti, ko si ti? I kakvo je ovo mesto, ti si predpostavljam ostavio onu poruku.
Gama Sennin Kisuke-Urahara-image-kisuke-urahara-36460751-496-260
Zeref
Zeref
Special Jounin

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 19:03
Ninje peska i Nagato su postavili barijeru i sklonili ovo mesto od ociju sveta..
(govori ustajuci i zevajuci kao da nikad nije spavao krecuci se ka uglu)
Upadaj...
(pokaza rukom put Arashija i dodje do staklene vitrine punom raznim vrstama pica)
Ah evo ga ..
(izvadi flashu Jack Danielsa i krenu put trona na kom se nalazio. Tek
 sada bi primetivo da se na naslonu svakog trona nalazila po jedna staklena casa)

Sto znaci da me je on doveo ovde zar ne 
(rece kada je seo odvidavajuci cep na flashu)
Keisuke Uchiha
Keisuke Uchiha
Jounin

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 19:08

Arashi-sama..Ovo mesto je osnovano davno..Ja i prethodni Kazekage Nagato smo ga sagradili..Za to mesto znamo samo ja i on i jos neki clanovi..Pa sam dosao ovde da se malo podsetim starih dana.
(nasmeja se)

Ti si sigurno bio Nagatov prijatelj?
(pogleda u Zerefa)



Arashi Namikaze
Arashi Namikaze
Academy Student

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 19:09
(Arashi ga je pomno pratio, ali mu se svidjao njegov opustnei duh.)
Gama Sennin Tumblr_static_3xaa96zdgmucscw8s88kwkw0k
Da popijemo onda. (Arashi pridje tronu i sede pored nepoznatoh shinobia.) A sada da cujem sto si me zvao. (Pogleda onda u Keisukea.) Opusti se i sedi, da cujemo sta ima da nam kaze.
Keisuke Uchiha
Keisuke Uchiha
Jounin

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 19:11
(pridje i sedne na jedan od tronova)
Hah,ae reci sta imas!
Zeref
Zeref
Special Jounin

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 19:12
Imam da vam kazem..

(nasu sebi viski u casu)

Ocete sta da popijete ?
Arashi Namikaze
Arashi Namikaze
Academy Student

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 19:19
Sipaj, pa pocni da pricas. Verujem da sve ovo ima veze sa dolazecim ratom, alijansom, akatsukiem I Danteo Uchihom.
Gama Sennin Rfz1xi921upz_2
Keisuke Uchiha
Keisuke Uchiha
Jounin

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 19:23
Ae sipaj i meni jedan viski!
(nasmesi se )
Zeref
Zeref
Special Jounin

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 19:35
Sipajte niste bez ruku..(baci im flashu)
Zvao sam vas da mi kazete zasto se borite protiv 
Dantea iako znate da je mnogo jaci od vas..Zasto se ne udruzite sa njim u borbi protiv Akatsukia..
(uzdahnu)
Arashi Namikaze
Arashi Namikaze
Academy Student

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 19:47
(Arashi ga pogleda popreko.)
Gama Sennin 20100927134940!Kisuke_Urahara
Po kom osnovu mislis da sam slabiji od Dantea? To sto on poseduje EMS i nekolicinu zabranjenih tehnika, ga ne cini jacim od ostalih shinobija. Svi ovi kagei koji su Jinjuriki su dva puta jaci od tog Dantea, samo oni nisu svesni svoje moci. On je uspeo da izmanipulise njima, i utuvi im u glavu da su oni niza klasa, da su svi njemu podredjeni. (Arashi se zatim zamisli.)
Gama Sennin 439243-screenshot110
Ja nisam sposoban koliko je bio moj otac, ali smatram da imam dovoljno pameti, snage i znanja da porazim Dantea. Drugo, sa Akatsukiem bih saradjivao iz prostog razloga jer se oni trenutno bore za neki balans u svetu koji je taj isti Dante narusio, monopolom nad svim selima i Kageima. On sam postavlja ili smenjuje Kage-e drugih sela, odakle mu takvo pravo? Dugo godina posle oceve smrti nisam bio prisutan u ovom svetu, trenitao sam i meditirao na balansu. Izucio sam Toad Sage mode i Game su me naucile dosta stvari. Na posletku upoznao sam i Hashiramu Senju-a koji je izvanredan shinobi i covek koji se treba ceniti i postovati. Uostalom njemu je moj otac sa zaslugom predao titulu Drugog Hokagea kada je zrtvovao svoj i zivot moje majke kako bi zastitio Konohu.

A drugo, kako ti uopste znas za mene i koliko znas o meni, ko si ti zapravo?
Keisuke Uchiha
Keisuke Uchiha
Jounin

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 19:52
(slusao je Arashijev govor)

Slazem se ..mi nismo tako slabi..kao sto mislis!
(pogleda ga ozbiljno)

Arashi Namikaze
Arashi Namikaze
Academy Student

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 20:11
Gama Sennin Large
Zen. (Arashi uzdahnu.)
Ako bude stao na Danteovu stranu moze da napravi veliki problem. On je Sage zajedno samnom i Hashiramom. Nasa duznost je da odrzavamo balans, dok Hashirama i ja nismo bili tu, on nije radio svoj posao. Mozda cemo moci da ga urazumimo, ali koliko njega poznajem on ili ce biti na Danteovoj strani, na strani Akatsukia i nas ili ce biti neutralan. Cetvrta opcija ne postoji.

Zasto je aliansa uopste i sklopljena? Pa prosto je, Dante je uspeo da svoj monopol i manipulaciju prosiri kroz druga sela i tako zauzme ceo svet. Ali ne podrzavaju ga svi, jedini koji je uz njega sigurno to je Raikage Kirito. Ostali koji ga prate, prate ga iz straha, ne iz postovanja. Posle ovog sastanka trebam se susresti sa Obitom Uchihom, bivsim Hokageom.
Keisuke Uchiha
Keisuke Uchiha
Jounin

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 20:16
Zen? Jel to onaj iz Byounity Huntersa? Bio je u mom selu..Trazio je Jinchurikija Gaaru!Nismo mu ga predali..
Ali izgleda da je nekako dospeo do Gaare i ubio ga ..(nastade pauza) i silovao demona u mene..
(spusti glavu)
Zeref
Zeref
Special Jounin

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 20:19
Izgleda da ne shvatate koliki problem on predstavlja...
Cek je i kazekage Nagato koji je parirao Danteu je pobedjen od strane Zena u jednom potezu..

Arashi (rece prijateljskim tonom) sta planiras da uradis sada..?
Hashirama Senju
Hashirama Senju
Academy Student

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 20:29
(U jednom trenutku prekida ih jako poznat glas shinobija koji se brzinom svetlosti pojavio iza njih, bio je to Hashirama)

O, Zeref, Keisuke, Arashi... Lepo je videti vas ovde.

Gama Sennin Senju_Hashirama

(Hashirama se nakaslja, a zatim izvadi cigaretu iz paklice, zapali je i poce da vuce dim, praveci baloncice i igrajuci se istim kratko vreme, zatim je nastavio sa svojim govorom)

Nasao sam se sa Danteo Uchihom u oblasti Vatre 3, a pre toga sam mu ostavio poruku na stolu njegove kancelarije u Listu. Cudno je bilo uopste sto se pojavio, ali ono sto je usledio nakon sto se susreo sa mnom je bilo vise nego ocekivano. Mada, nisam ocekivao da ce ispasti toliko naivan da ce pomisliti da cu ja licno stati ispred njega na otvorenom, s obzirom da znam kolika je lisica i koliko je neposten borac. Upalio je Eternal Mangekyo Sharingan i iskoristio Sharingan Control na mom Wood klonu, misleci da sam ja u pitanju. Kada je shvatio da je pogresio, nestao je sa svojim Kamuijem, ali pre toga je ostavio poruku. Odnosno, mamac. Izazvao je Arashija na "casnu" borbu jedan na jedan. 

(Pogled mu je skliznuo na Arashija. Gledao ga je pravo u oci)

Arashi, znam koliko si castan i ponosan covek i znam da ti je tesko da ne prihvatis to, ali sta god ti mislio i sta god se u tebi sada zbivalo, moras da znas da ne smes da prihvatis taj poziv na megdan. Ne smes izaci pred Danteo-a, jer i ti i ja znamo koliko je on prljav igrac i da ce uraditi sve sto je u njegovoj moci da bi te on pogubio a nece brinuti ni malo da li ce to biti posteno ili ne. Ako trenutno osecas nemir u stomaku znaj da je to ponos. Ne dozvoli da se zajebava sa tobom i da ti govori sta da radis. Sada moramo biti vodjeni zdraviv razumom. Ne ponosom i cascu. U paklu andjeo moze biti samo bud**a, to zapamtite, svi i koji ste u ovoj prostoriji. Ne mozete ocekivati da kroz fer i postenu borbu pobedite lukavog protivnika. Svi znamo za prokletstvo Uchiha klana. Pricamo o borbi sa covekom koji je bio spreman da ubije cak i clanove svoje porodice, samo da bi stekao zeljenu moc. Prolivao je svoju krv, samo da bi mogao da kontrolise zivot shinobi sveta i njegov tok, da ide u njegovu korist. Zbog toga je ravnoteza narusena i zbog toga se Akatsuki pojavljuje, zbog toga ce izbiti rat i pokolj gde ce mnogi stradati. Vi ste tu topovsko meso, olovni vojnici. On na vas tako gleda. Sta god vi mislili o Akatsukiju, verujte mi da oni nisu losi koliko Danteo. Oni su tu da bi doneli ravnotezu i uspostavili balans izmedju dobrog i zlog koji je vec decenijama narusen u ovom svetu. Alijansa sa Danteom je poslednje sto vama treba, krajnje takticki nepotreban potez. 

(Hashirama je pravio kratke dramske pauze u toku ovog izlaganja dok je uzimao po koji dim cigarete. Napokon ju je zavrsio, bacio ju je na pod i zgazio nogom, ugasivsi je. Zatim je nastavio)

Takodje, predlazem evakuaciju sela Peska. Predlazem da se svi clanovi Peska i svi vazni skrolovi i tehnike prebace ovde i da nam ovo od sada bude uporiste. Pozicija sela Peska je previse eksponirana i izlozena. Svakog trenutka se moze ocekivati napad a mi moramo uciniti sve da se ta tragedija izbegne.
Arashi Namikaze
Arashi Namikaze
Academy Student

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 20:41
Danteo.... Prokletnik... (Arashi je promrmljao dok je skrgutao zubima. Pa je pogledao u Hashiramu.)
Gama Sennin 441282-screenshot046
Ali Hashirama, moram odrzati obraz svoje porodice, ime Namikaze je posle oceve smrti gazno i pljuvano na sva usta od strane Dantea! Ne mogu dozvoliti da se to nastavi!!! Hashirama sta da radimo?!

Znaci ti si Zeref. Pa gle ovako, najiskreniji odgovor na tvoje pitanje je da planiram da odem u Akatsuki i da otvoreno pricam sa Nagatom. I verujem da je on mnogo razumniji shinobi od Dantea koji je paranoican pa je sve shinobie oko sebe pokorio tako sto im je postavio razne sealove. 
Zeref
Zeref
Special Jounin

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 20:44
Mokuton Sennin..(rece u sebi kada se Hashirama pojavio)
(posla mali talaščić koji odnese opusak od cigarete van kule)

Necu dozvoliti kukavicluk u mom prisustvu Hashirama..
ali isto tako necemo igrati po njegovim pravilima...

Pain (videlo se da mu je mrzno sto se vodja Akatsukia zove isto kao i njegov priajtelj pa ga je nazvao Pain) lovi Jinchuurikije..oces kazekagea da predas da bi dobio pomoc Rinnegana ?

Nemamo drugog izbora (uzdahnu)
Predlazem napad na selo Konohe...stim sto za cilj svakako nemamo
 unistenje sela vec svrgavanje Dantea sa vlasti..

(Rece mnogo drugacijim tonom nego pre.Saljivi i pospani zamenio je ozbiljnim i prodornim glasom.
Crna chakra je pocela da kruzi oko njega i mesa sa njegovim osecanjima.Uzbudjeno je cekao odgovor ostalih)



//Momci sutra pocinje finalna pa ne bi bilo lose da se slozite//
Keisuke Uchiha
Keisuke Uchiha
Jounin

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 20:51
Ja se slazem sa Zerefom..
Hashirama,Arashi najbolje je da napadnemo Dantea dok on ne napadne nas!
Dok jos nije napao selo peska!
Hashirama Senju
Hashirama Senju
Academy Student

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 20:56
(Pogledao je u Arashija zabrinuto)

Ne brini Arashi-sama. Osveticemo tvog oca, mog senseija, ali na druge nacine. Ne brini se.

(Zatim pogleda ka Zerefu)

Selo mozemo napasti i odavde. Sve napade mogu teleportovati preko mog Space-Time Barrier-a direktno u selo jer sam jos kao Hokage postavio svoje Space-Time sealove svuda po selu. Ali to nije nacin, ne zelim da povredim neduzne ljude, a i Danteo bi samo pobegao. Slazem se sa Arashijem. Trebali bi da popricamo sa Nagatom i Obitom. Tada cemo videti sta cemo dalje.
Keisuke Uchiha
Keisuke Uchiha
Jounin

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 21:06
Hashirama ,naravno to ni mi ne bi dozvolili..Nismo mi kao Dante ,da ubijamo neduzne ljude.Oni nisu nista krivi!Dante ce jedini platiti!
(rece sa mrznjom u glasu)

Zeref
Zeref
Special Jounin

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Fri 12 Dec 2014, 21:10
Uradite kako zelite i obavestite me sta ste uradili...
(rece tiho i odjednom nestade,casa koju je drzao u ruci pade i slomi se.Zacu se kliz kusanagija koji mu je Nagato dao iz korica i koraci koji su postali sve tisi-odlazio je)
Sponsored content

Gama Sennin Empty Re: Gama Sennin

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum