Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pricaonica.......bla bla bla xD

+65
snezana
Aria DiLaurentis™
Yoruichi Shihouin
Madara Uchiha
Danteo Uchiha
Diablo.
Sakura Haruno*
1532122
Itachi Uchiha..
Husaku Rokurou
Guts
619
Raiken Mystogan
Dante Uchiha
vanja
Oppp
Kensei Muragawa
Karura Haruko
Jumive
Brock Lesnar
Bura Tasumi
David1410
Nanami Haruko
59695
Kuroh Yatogami
Kira Izuru
Yusei Nara
Naruto Namikaze
Mei Terumi
Shikamaru
Nishi Hyuga
Akira Sakay
Mikoshi Inuzuka
Hayato Chiba
Mihaitzu Hyuuga
Takao Uchiha
Lilai
Erza Namikaze
Sarutobi Konohamaru
Dzoni Hatake
45485465
NNW Game Master
Sabaku No Naoto
Konan.
K.
Trafalgar Law
Hisagi Shuuhei
Raven
5475846985
khhh
Tokaji Hayato
Hidan
Yamato
Ryuk
Jushiro Ukitake
Namikaze Minato
Xaci Rai
Ognjen-Shadow Ninja
Conte Uchiha
4524585
Deidara
Urami Ketsukei
Blaza Uchiha
Sabaku No Gaara
Stewcha
69 posters
Go down
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 20 May 2011, 14:49
E i samo jos da pitam kako je on 70 lvl? -.-
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 20 May 2011, 14:51
Ko je ba lv 70???
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 20 May 2011, 14:53
Razz http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/u46rpg
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 20 May 2011, 14:57
Da vidjeo sam, ali to neam pojma to mu je neko od Admina stavio ja nisam...
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 20 May 2011, 15:13
sad imas pravilo da se levelujes koliko zelis (mislim do 65 lvl dobivas poene ) a posle toga samo se levelujes cisto to nema poeni...

Azken ti imas 700 sve kao kage + 300 da ti se raspodeli posto to nikad nisi uradio xD XD samo mi kazi

Nisi najavio odsustvo tako da nismo znali gde si i sta i nismo mogli da zabranimo da ti Zenkai preuzme selo i postavi shadowa za kagea...

Mnogo toga se izdesavaljo dok nisi bio tu onaj tvoj chojuro bio ukrao maceve sela magle i osnovao organizaciju pa ga selo magle uhvatilo i sada je tamo u zatvoru. urami bio ponovo mizukage neko vreme... poceo turnir...

Sad mozes da biras ako oce da te neko primi u neko selo i da se krijes ili da odes u neku organizaciju ili napravi tvoju... jer su te proglasili missing ninjom...
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 20 May 2011, 15:17
Stavi mi na sve po 100 i jos 25 na helte sto imam ovako Razz
A ste se tice odsustva pukao mi nesto net tako da nisam magao da ga najavim a dok se ovi iz telekoma smilovali da mi ga nameste Razz (ali nmvz Razz)
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 27 May 2011, 10:08
Vratio sam se kako sam se extra proveo na ekskurziji nikad necu zaboraviti ovih 5 dana ovo je nezaboravno steta sto se sve tako brzo zavrsilo i sto mi predstoji velika muka maturski i prijemni ali mi je drago da sam opet s vama na forumu drustvo - nedostajao mi je forum mnogo :Sashead :
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 27 May 2011, 19:38
I ti nama nema mizukagea Very Happy XD

Pa da eskurzije na nekoliko dana su nezaboravne i secaces ih se celog zivota...
Ja bi sada voleo da idem opet negde na eskurziju ali sta cu zavrsio sam skolu xD XD
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 27 May 2011, 19:41
E bas mi te je zao Stewcha stvarno su bili 5 nezaboravnih dana mog zivota steta sto sam morao da se oprostim od ovakvog drustva
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 27 May 2011, 20:03
Xexe ma... Very Happy Gde si bio na eskurziju , koju skolu zavrsavas osnovnu, srednju?
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 27 May 2011, 20:52
Bec-Budimpesta i covece imam 18 godina zavrsavam Prijepoljsku Gimnaziju
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 27 May 2011, 20:54
haha ja sam to znao Very Happy
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 27 May 2011, 21:52
xaxaxa ti si samo godinu mladji od mene xD XD XD a ja celo vreme mislim da zavrsavas osmi razred xaxaxax
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 27 May 2011, 22:29
E vrlo smesno samo da znas da imas cast da ti je na forumu veoma popularan covek u svojoj skoli
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sat 28 May 2011, 08:23
xaxaxaxaxax xD Very Happy
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sat 28 May 2011, 08:41
sta se ti smejes Evil
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sat 28 May 2011, 11:01
ja najmladji na forumu Sad
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sat 28 May 2011, 19:05
Po cemu si popularan Shadow...
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sat 28 May 2011, 19:06
E to ne mogu da ti kazem
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sat 28 May 2011, 19:17
Mogu predpostaviti, ccc djecija radost...
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sun 29 May 2011, 10:39
on dete, on je punoletan, a ja sam najmladji na forumu
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sun 29 May 2011, 11:09
Tebe nista nisam pit'o...
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sun 29 May 2011, 13:45
ti si jos uvek ljut na mene od kada sam izasao iz tvog sela
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sun 29 May 2011, 13:46
Nista te nisam pitao, zato zacepi...
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sun 29 May 2011, 13:48
haha :twisted:
Sponsored content

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 12 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum