Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OBJASNJENJE

+6
Kirito
Kratos
Keisuke Uchiha
Marik
Yahiko
Danteo Uchiha
10 posters
Go down
Zeref
Zeref
Special Jounin

OBJASNJENJE Empty OBJASNJENJE

Sun 28 Dec 2014, 18:38
Ae mi objasnite forumsko pravilo 
kojim ste prekinuli moju borbu.!
Zeref
Zeref
Special Jounin

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Sun 28 Dec 2014, 18:55
To kad das Danteu da sudi dull 
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Sun 28 Dec 2014, 23:05
Objasnjenje ti je da necu da slusam vise gluposti i lupetanja od vas cetvorice i da svaki krug koji odigrate prodje 2 dana u svadji.Da ja nisam tu po ceo dan jedan potez bi vam trajao 7 dana.Mozete poceti nove borbe ako zelite kao sto sam vam vec rekao jer ste ovu temu zasrali koliko god ste mogli///
Zeref
Zeref
Special Jounin

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Sun 28 Dec 2014, 23:08
Dajte drugog  sudiju ovaj drugi dan odustao...
Kirito
Kirito
Academy Student

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Mon 29 Dec 2014, 12:09
Neces ti odredjivati ko ce da sudi....Dante ti je dao predlog da igramo sve ispocetka samo u odvojenim temama 1 na 1....Ako oces prihvati ako nece ne moras ostajemo svi zarobljeni i nece biti borbe...
Yahiko
Yahiko
Academy Student

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Mon 29 Dec 2014, 12:34
Keisuke, Zeref, ja vas stvarno ne razumem.
Trošite pare na ovu igru, i taman je kraj verizje gde treba da se pokaže ko šta ume, i vi odustanete.
Bolje umreti kao heroj nego živeti kao kukavica.
Kratos
Kratos
Special Jounin

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Mon 29 Dec 2014, 12:57
aaaaa kad vam yahiko rekao onda mora umrete ko heroji!! Ratni heroji!!!
Yahiko
Yahiko
Academy Student

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Mon 29 Dec 2014, 12:57
ma mani ih zar ne vidis da su picketine, obojica
Kirito
Kirito
Academy Student

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Mon 29 Dec 2014, 12:58
Hahahah Kratos nerastuuu xDDD
Marik
Marik
Jounin

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Mon 29 Dec 2014, 15:09
nema leba od vas
Zeref
Zeref
Special Jounin

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Mon 29 Dec 2014, 15:53
Izvinte molim vas ja da igram 1-1 ispocetka sa vama ? Ae mi recite zsasto bih napusato trenutno stanje borbe u kom je Yahiko mrtav,Kirito istrosen do 10 ch dok smo mi jedva potrosili pola svojih vrednosti ? To sto smo vas tamo odrali pa je cika pristrasni Dante pdlucio da igramo ponovo mene ne zanima,takodje ne odredjujem sudije samo trazim drugog sudiju posto ovaj rekao da ne moize vise..
Keisuke Uchiha
Keisuke Uchiha
Jounin

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Mon 29 Dec 2014, 16:24
Slazem se sa Zerefom... ako hocete da nastavimo igracemo...Ja od pocetka ne igram!
Zeref
Zeref
Special Jounin

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Mon 29 Dec 2014, 16:25
najace kad bi tako moglo okines nekom glavu dva puta a onda sudija kaze igrate ponovo jer serete..

Ta ladite ? xDDDDD
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Mon 29 Dec 2014, 17:52
Zato sto stanje u koje je borba dovedena je nepravilno od pocetka borbe i ja to da ispravljam necu.Summoninzi i dodatne vrednosti nisu dozvoljene pre borbe a vi ste dosli tako, a pored toga i cela borba vam je blago receno nepravilna tako da nijednoj strani ja ne dajem neki izbor osim nove borbe.Ako necete da se borite ostajete zarobljeni u barijeri u odvojenim delovima svaki covek i eto ako vam je lepse tako docekajte kraj...
Zeref
Zeref
Special Jounin

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Mon 29 Dec 2014, 17:55
Tako cemo docekamo kraj xD posto niko nije dosao sa summoni a borba je vatri nzm kojoj tako da nikako ne mozes zabraniti dodatno prebacivanje chakre..A nepravilnosti stvarno ne vidim neke prevelike..
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Mon 29 Dec 2014, 18:51
Kao sto vidis zabranio sam i ima puno sranja na obe strane,ne znate da ispisete 2 posta kako valja.
Zeref
Zeref
Special Jounin

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Mon 29 Dec 2014, 18:57
Ae daj mi primer majke ti xD
Kirito
Kirito
Academy Student

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Mon 29 Dec 2014, 20:34
Kakav debil ovaj zeref....Jesi ti primetio koliko si uradio stvari da da to ne valja?
Dajes pilule za krv klonovima,Ne stravljas kartice za +4 slota...Mogao sam i ja da ne stavim onu moju licnu pa da se keisuke zajebe i izbegne sa krilima...Tako da nista pravilno radio nisi...Tako sam i pao na 10 ch a samim tim pokazujes kolika si p**ka jer ne smes nista sam...Uvek tu mora da bude ovaj klinac Keisuke...
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Mon 29 Dec 2014, 22:01
OBJASNJENJE Tumblr_n7z4cqWTKF1sxo1yfo1_500
Zeref
Zeref
Special Jounin

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Mon 29 Dec 2014, 22:43
Pao si na 10 ch jer si human puppet id**t i ne smes da nastavis borbu..

"Dajes pilule za krv klonovima,Ne stravljas kartice za +4 slota.." ne vidim zasto bi se zbog ove dve stvari prekidala borba..nista ne menja i da sam staio odnosno ne davao..stavio bih da ste trazili tu karticu..niti ste trazili niti vas zanimalo..znam ja zasto vi prekidate borbu i hocete opet... xD ali nece vam upali..zajebavajte tatu i mamu..
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Tue 30 Dec 2014, 09:36
Ma to sto ti vanja navede kao nepravilnosti je nebitno cesto i netacno i ja i on ne mislimo na isto uglavnom,ali ja ti kazem borba vam je prepuna sranja i sa jedne i druge strane i ja to necu da ispravljam i sudim podelite se lepo eto nek Kirito ima i 10 ch da bude fer pa se borite ako ti je to problem,onda ces ti biti kukavica ako ne prihvatis to xD
Yahiko
Yahiko
Academy Student

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Tue 30 Dec 2014, 10:10
znaci kirito ima 10 ch, ja 900 a keisuke 0
Zeref
Zeref
Special Jounin

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Tue 30 Dec 2014, 10:20
Zna se lepo ko je na forumu kukavica i pcika da ne zalazimo sad u te teme Very Happy Ne vidim nikakva sranja i ne bih igrao ispocetka samo zbog hira Dantea Uchiha (ne ljuti se deda) koji oce da spasi svoga brata i njegovog pokojnog saveznika.

*Tehnički Yahiko je mrtav (tu smo se svi slozili) po animeu umire i demon na odredjeno vreme.Marko nije siguran povodom toga i eto presao sam (a mogao sam se bunim i izvucem smrt demona kao sto i treba al aj)..neka se bori Isobu..(bajagi neka budu prijatelji...sto veli deda) I sad po vasoj logici,iako sam Yahika ubio on treba da ozivi i bori se 1-1 vs keisukea..Jeste mi dobro ?

*Ovo je borba u temama..za Keisukeovu chakru mozete popusite...(bez uvrede)

*Prenabudzeni Kirito nocoment  

*Ako se bori isobu borice se vs svih an terenu naravno..ne vidim zasto bi Kirita demon koji mrzi ljude smatrao za saveznika bez obzira sto je bio yahikov saveznik..

*Izdvajanje 1-1 tema nece moci..ko vam kriv kad ne igrate kao tim xD 

Sudija pokazaces mi ta "sranja" u obavezi si..sry sto te zamaram (iskoristi tvoj moto kad god te iznerviram xD)
Yahiko
Yahiko
Academy Student

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Tue 30 Dec 2014, 10:39
Svi vi se jebite, najavljujem odsustvo do nove verzije. Na Isobua moze da igra ko hoce, ja vise nemam vremena. Imao sam vremena na pretek da igram, ali ste toliko razduzili finalnu da necu moci da igram na Isobua jer idem na skijanje 3. 1., slava mi je 2.1. a 1.1. i 31. 1. slavim novu godinu sa drugaricama i drugovima u praznoj gajbi Epice Tako da vi radite sta hocete, ja cu radije da se zajebavam se najzgodnijim ribama u generaciji nego sa Keisukeom i Zerefom8)
Lepo smo se druzili ovih par meseci, zao mi je ali cu vas sve pobijem na novoj verziji Epice 
Pozz sada, srecna vam nova godina i lepo provedite praznike, videcemo se sledeci put na novoj verziji (ili ako u vukojebinama nađem internet, znači ipak na novoj verziji) i srećno Kiritu, Danteu, Akiu, Kakuzuu i ostalima na našoj strani u finalnoj, a ovi ostali dabogda ko stoka pocrkali. 
Na novoj verziji neću mnogo koristiti chat, tako da ako vas neko ubije, računajte na to da sam to ja Very Happy
Za ovih 4 meseca sam se zabavio kao nikad, i što je najvažnije, stekao sam nova poznanstva Very Happy
Pozz
hi
Yahiko
Yahiko
Academy Student

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Tue 30 Dec 2014, 10:39
Svi vi se jebite, najavljujem odsustvo do nove verzije. Na Isobua moze da igra ko hoce, ja vise nemam vremena. Imao sam vremena na pretek da igram, ali ste toliko razduzili finalnu da necu moci da igram na Isobua jer idem na skijanje 3. 1., slava mi je 2.1. a 1.1. i 31. 1. slavim novu godinu sa drugaricama i drugovima u praznoj gajbi Epice Tako da vi radite sta hocete, ja cu radije da se zajebavam se najzgodnijim ribama u generaciji nego sa Keisukeom i Zerefom8)
Lepo smo se druzili ovih par meseci, zao mi je ali cu vas sve pobijem na novoj verziji Epice 
Pozz sada, srecna vam nova godina i lepo provedite praznike, videcemo se sledeci put na novoj verziji (ili ako u vukojebinama nađem internet, znači ipak na novoj verziji) i srećno Kiritu, Danteu, Akiu, Kakuzuu i ostalima na našoj strani u finalnoj, a ovi ostali dabogda ko stoka pocrkali. 
Na novoj verziji neću mnogo koristiti chat, tako da ako vas neko ubije, računajte na to da sam to ja Very Happy
Za ovih 4 meseca sam se zabavio kao nikad, i što je najvažnije, stekao sam nova poznanstva Very Happy
Pozz
hi
Sponsored content

OBJASNJENJE Empty Re: OBJASNJENJE

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum