Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anonymous
Gost
Guest

Moja puppet laboratorija Empty Moja puppet laboratorija

Wed 03 Aug 2011, 12:58
Ovde cu ja, mozda uz pomoc nekih praviti i popravljati moje lutke Smile .

Moja puppet laboratorija 180pxpuppetworkshop

Ovde cu od leseva ljudi koje pronadjem ili koje ubijem praviti svoje lutke tako da ako neko ima les koji mu ne treba moze ga ovde ostaviti Very Happy
Anonymous
Gost
Guest

Moja puppet laboratorija Empty Re: Moja puppet laboratorija

Fri 11 Nov 2011, 22:54
e ovako uzimam obicnu lutku Moja puppet laboratorija Jsfjs
za pocetak ona ima 0% invertara tako da cu joj povecati hp i invertar sa ovim rukama stavicu 4 ruke tako da ima 80% vise invertara i ima 120 vise hp.Moja puppet laboratorija Numkghk

stavicu 2 stita za noge to je 120hp viseMoja puppet laboratorija Tjykty
stavicu ovaj bacac plamena u lutku tako da ona sada ima 50%/180% invertaraMoja puppet laboratorija Uydnyn
[code]

stavicu ovaj laser gun i ovaj puppet blade 2 tako da ce to sve ukupno biti 100%/180% invertara Moja puppet laboratorija Fasjyj
iMoja puppet laboratorija Gagtj

stavljam lanac u lutki na kome su zakacena 5 kunaia Moja puppet laboratorija Chain10
[code]

svaki kunai ima invertar 2% tako da ce ovo ukupno trositi 10% to je sada 110%/180%Moja puppet laboratorija Oruzje10
[code]


moje oruzije mazem otrovom i stavljam u lutku (oruzije zauzima 50% invertara)sada je invertar 160%/180%Moja puppet laboratorija Oruzje45
[code]
i otrov...Moja puppet laboratorija Gaegsah
[code]
i sada da niko drugi ne bi dirao moju lutku oznacujem je sa znakom u obliku lista...Moja puppet laboratorija Sadafa
[code]lutku cu imenovati Puppet of the Leaf 1. i ona za sada ima 340hp i 160% od ukupnih 180% invertara
Anonymous
Gost
Guest

Moja puppet laboratorija Empty Re: Moja puppet laboratorija

Thu 17 Nov 2011, 22:12
Moja puppet laboratorija Jsfjs
uzimam ovu obicnu lutku imenujem je Puppet of the Leaf 2 i u nju cu za pocetak staviti ovo oruzije...ono zauzima 40% invertara Moja puppet laboratorija Oruzje38




onda stavljam vodu to je 90% invertara zauzeto....Moja puppet laboratorija Fsjj



i za kraj cu staviti ovaj gas Moja puppet laboratorija Gsdgsdg

za sada je to 95% invertara videcemo sta cu kasnije dodati...
Sponsored content

Moja puppet laboratorija Empty Re: Moja puppet laboratorija

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum