Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

OPet sam tu Empty OPet sam tu

Thu 11 Aug 2011, 09:13
E ovako opet sam dosao nisam bio ovih dana tu znate kako je leto i ostalo zezanje nisam imao vreme za forum kao i ostali admini...

XP sam dodao kome trebao, ryo i ostalo... Ako nekom treba nesto neka napise ovde ili neka mi posalje poruku da sredimk sve to..

Posto ovih dana pocinje nova saga i krece malo renoviranje foruma i poboljsavanje same igre i ostaloga tako da nas ceka vise zabave i uspeha Very Happy


Last edited by Stewcha on Sun 04 Sep 2011, 20:03; edited 1 time in total
Zack Uchiha
Zack Uchiha
Academy Student

OPet sam tu Empty Re: OPet sam tu

Thu 11 Aug 2011, 10:29
superrr


STEWCHA IS BACK


hteo bih da pitam ako bi mogla da se napravi titula lorda da to bude obicna titula nemas nikakve prednosti kaoo lord i to tobi bilo ne pravedno nego samo onako da bude makar ukras ili to imaju oni koj su vodje nekog klana ili organizacbro a ja bih zeleo da budem prvi nosilac te titule plizz

i ako ovo nije dovoljno smislite vi nesto

zeleo bih da napravim organizaciju i da se zove Shadows daz ono bude sa crvenim slovima


Last edited by Zack Uchiha on Thu 11 Aug 2011, 14:05; edited 1 time in total
Raven
Raven
Jounin

OPet sam tu Empty Re: OPet sam tu

Thu 11 Aug 2011, 12:03
meni treba 400 creator poena od borbe sa ono troje i jos preko 200 creator poena od sparinga
Anonymous
Gost
Guest

OPet sam tu Empty Re: OPet sam tu

Thu 11 Aug 2011, 15:22
samo neznam nisam gledo dali si video u shinobi avengers organizaciji da li si primetio da je alex ninja stavio nove misije pa da mi dodas xp i ryo od misije i ako mozes da mi sto pre napravis one 2 lutke sto sam ti poslo
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

OPet sam tu Empty Re: OPet sam tu

Fri 12 Aug 2011, 10:25
One ledene tehnike Stewcha da se urade sto sam ti poslao ako nisi uradio
Tonou Tamekaze
Tonou Tamekaze
Special Jounin

OPet sam tu Empty Re: OPet sam tu

Thu 01 Sep 2011, 20:47
JA SAM KIMAMARU OVO JE MOJ DRUGI PROFIL A SAD SLUSAJ ALEX-E NAKON OVOGA ME BANUJTE SKROZ JA CU NAC NACIN KAKO DA SAKRIJEM IP ADRESU

e jabacu ti sad mater
a nacicu te kad dođessu sarajevo
ubicu boga ut tebi

OVO SE ODNOSI NA ALEX-A NECE TE ALLAH SPASIT USPUT POZZ GAME MASTERU DAJ MI SVOJ FB MOLIM TE
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

OPet sam tu Empty Re: OPet sam tu

Thu 01 Sep 2011, 20:51
E za ovo ces biti banovan 365 dana, majke mi. Ni Alah ti nece pomoci, majmune bezobrazi. Kako se usudjujes da pretis ostalim clanovima. Ko ti je dao to pravo?!
Zbog ovoga ces dobiti jos jedan ban, i pazi se ako dobijes jos jedan ban, vise neces uci na Forum, banovacemo ti IP adresu, pa ces onda uci.
Anonymous
Gost
Guest

OPet sam tu Empty Re: OPet sam tu

Thu 01 Sep 2011, 21:55
Koji je ovo kreten xD toliki trud samo zbog 1 osobe da bi (mislim necu nesto da ga vredjam ili nesto) ali stvarno toliko je izgubio samo da bi naudio 1 osobi tako da bolje ne pokusavati da se vratis na forum brzo ce odleteti Very Happy ovim se zahvaljujem gm jer je brzo reagovao.....a taj profil bi trebao odavno da se iskljuci jer je dupli....
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

OPet sam tu Empty Re: OPet sam tu

Fri 02 Sep 2011, 09:51
Da slazem se sa Fu-om
Sponsored content

OPet sam tu Empty Re: OPet sam tu

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum