Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Admini procitajte i komentarisite Empty Admini procitajte i komentarisite

Tue 25 Oct 2011, 17:02
Racunao sam koliko ti treba xp poena od 10lvl do 65lvl.
Ukupan broj xp poena od 10 d0 65 lvl je 18.019 XP poena
Znaci gledano treba ti 20.000 poena da bi od studenta dogurao do "kraja". Na treninge dnevno se uzima oko 100-500 XP poena. Tako sam izracunao neke stvari da bi znali kako da se ophodimo prema zaradi xp i ostalim stvarima...
*Ninja koji svaki dan zaradi 200 xp poena za 100 dana postaje level 65.
*Ninja koji svaki dan zaradi 500 Xp poena za 40 dana postane level 65.

Znaci prema tako mojoj statistici put od studenta do razvijenog jounina traje od mesec dana do dva meseca.

Eto znaci normalan clan na forumu moze za mesec i po dana da dodje do 65 levela sto je kao u igri racunajte tri godine.

Prema tome evo sacinio sam tako za misije koliko da se zaradjuje xp poena ne da bude malo a ne da bude mnogo nego dovoljno onoliko koliko je potrebno da od genina postanes jounin dobivajuci xp samo na misijama.

Za genin misije najvise 100 xp poena
Za chunin misije najvise 300 xp poena
za Jounin misije najvise 500 xp poena

Misije cu praviti ja na photoshop ili conte kada moze posto mi najbolje baratmo oko toga i sve spremimo i kod sa stvarima koje su na pocetnoj strani misije posaljemo kageima i oni je objave ili mi objavimo i tada krece misija koja je ista za sva sela!
Nece da bude nimalo laka a bice zanimljiva...

Od misija ce rasti reputacija sela, riznica sela i ostale povoljnosti zato je kage sela nastojati da pruzi najbolje treninge i povoljnosti svojim ninjama da bi bili uspesni na misijama.

Na misijama ce biti i ninje i svih sela na istu misiju sti znaci da ce se sela takmiciti tokom misija. Samo tri sela ce moci uspesno da obavi misiju dok dva sela ce uvek gubiti to zavisi od ninji kako se pokazu na misiju...

Napravicemo da misije traju duze barem 2-3 dana (barem jounin/chunin) tako da dok ste na misiji niste dostupni za selo.

Kada izadje nova misija Kage izabere koga ce poslati, pozove tog ninju koga zeli i on krene na misiju...
Na jednoj istoj misiji moze biti najvise troje ninji iz jednog sela...

Ako je sta znam jedan ninja ne nekoj misiji to znaci da dok on ne zavrsi tu misiju drugi ninja nemoze da ode na nju ali zato moze na neku drugu koja se ne radi trenutno i tako u krug...

Sad mi ostaje da to malo bolje sinhornizujem sve i smislim proces jedne misije ali vec imam ideju kako sve da uradim nije tesko po jednu misiju nedeljnno da izbacamo takvog kalibra bice i vise nego dovoljno da se clanovi zanimaju... Kasnije kada se nakupe misije nece biti problem necemo morati stalno da pravimo...

Mislim da ce ovo sa ove nove misije biti pravi pogodak za igru. Vecina misija bice nadji to i to, dostavi to i to, zastiti tog i to, istrazi to i to, ubij tog ili tog, uradi to ili to... isti cilj imaju i ninje drugog sela tako da ako se dvoje ninji iz razlicitih sela nadju na istoj misiji to znaci da ce morati da se bore i nadmecu da je zavrse ili cak udruze da bi je zavrsili....


Ako imate predloge i slicno pisite Very Happy

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum