Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anonymous
Gost
Guest

Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme Empty Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme

Mon 14 Nov 2011, 20:21
Ovde cu neku moju opremu prodavati drugim ljudima za sada cu prodavati ovaj item Wire Strings Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme Wire_s10
prodacu ga za negde izmedju 400-1000 ryo po komadu Smile (necu prodavati bilo kome! to zavisi od moje odluke!) vi odlucite koju cenu zelite izmedju 400 i 1000ryo
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme Empty Re: Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme

Mon 14 Nov 2011, 20:32
Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme Wire_s10x2 obadva za 2000ryo

naravno ako moze ^^



Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme Admin_10
Anonymous
Gost
Guest

Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme Empty Re: Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme

Mon 14 Nov 2011, 22:32
moze moze ^^
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme Empty Re: Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme

Mon 14 Nov 2011, 22:44
Moze 5 za 5,000 ???
Anonymous
Gost
Guest

Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme Empty Re: Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme

Tue 15 Nov 2011, 14:18
e sad nzm -.-' znas posto si zao i tako to....xD mooozda ako se ne okrenes protiv mene....
Anonymous
Gost
Guest

Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme Empty Re: Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme

Tue 15 Nov 2011, 14:19
ae moze posto sam pao u bankrot -.-' (i nek mi admini pls dodaju ove pare)
Anonymous
Gost
Guest

Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme Empty Re: Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme

Fri 18 Nov 2011, 13:52
admini mi jos nisu dodali pare i molim ih da dodaju jer mi je to sada malo hitno da zaradim :/ a i aleksandru ste kao dodali samo sto meni niste dodali pare -.-'
Anonymous
Gost
Guest

Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme Empty Re: Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme

Sat 19 Nov 2011, 20:24
Zeleo bih 3 zice od po 1000ryo
To je ukupno 3000ryo! Smile
Ako Fu dozvoli ??
Sponsored content

Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme Empty Re: Prodavanje mojeg oruzija, itema i ninja opreme

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum