Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sabaku No Gaara

+3
Stewcha
Deidara
Sabaku No Gaara
7 posters
Go down
Kotsu
Kotsu
Special Jounin

Sabaku No Gaara - Page 2 Empty Re: Sabaku No Gaara

Sun 03 Apr 2011, 13:42
Kao prvo ostacu ovde kod tebe u selo i trenirati i necu ga napustato osim u neke ekstremne situacije... Isto ovde sam da vam pomognem mogu da budem koristan u spijunazi zbog moje space-time jutsu tehnike.....

Da i ono najvaznije od Kisaija...Kisai je u svojim istrazivanjima nasao neke drevne spiskove koje se mogu citati samo pomocu magnekyo sharingana procitao je i saznao nesto, tajnu koja je odavno postojala...
Sada cu vam reci

Otkrio je spise koje je napisao licno Rikudou Sannin!!! Tu pise kako napraviti desetorepog demona tako sto ces spojiti svih devet! A kada to uradi postace jincuriki desetorepog demona i licno ce donositi mir i pravdu u svetu!!!
To je novi plan Zenkai organizacije , naravno svi nasi clanovi imace velike povlastice i ostalo kada se to desi...
Zato Kisai kaze da prestojeci turnir ce nam pomoci da skupimo podatke i svim ostalim nasim neprijateljima i da cemo ubrzo nakon toga poceti sa nasim planovima... Zato se moramo dobro pripremiti za taj turnir na kome ce dodji sve ninje sveta da se oprobaju!!! Turnir ce biti savrsena prilika da se docepamo devetorepog i sestorepog.... A sto se tice tebe i uramija kao jincurikie...Kisai ce da proba da razvije perfect clone tehniku do savrsenstva da kopira bilo koju cakru i stvori klona tako da ce probati da stvori cak klona od demona ako uspe tako da nece biti potrebe da dira vase demone u sebi.... Za sada je rekao da kopiranjem tolike cakre znaci smrt osobe koja je kopira ali pokusace da nekako ublazi efekte...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Sabaku No Gaara - Page 2 Empty Re: Sabaku No Gaara

Sun 03 Apr 2011, 15:26
Divna prica, ali mislim da mu nece uspjeti to sa kopiranjem demona... Sto se tebe tice, necu te staviti u grupu sela pijeska jer ionako kao Kisai mozes da se slobodno kerces ovim prostorima...
Kotsu
Kotsu
Special Jounin

Sabaku No Gaara - Page 2 Empty Re: Sabaku No Gaara

Wed 06 Apr 2011, 09:38
Da ja imam space-time jutsu mogu ici gde god zelis... Kopiranje demonske cakre je samo teorija, ali Kisai jedno zna da to donosi instant smrt ko uradi....Nzm da li znas ali lord Kisai je na neki nacin alternativni zero tailed demon. Kada se rodio grupa ninji je probala vec da od njega napravi desteorepog jinchurikia, ali nisu znali kako, mislili su ako zarobe svih 9 demona u Kisaia da ce napraviti desetorepog. Ali ipak nisu bili dovoljno mocni da zarobe full demone tako da su samo deo njihove chakre zarobili.Kisai je jedva preziveo, sanse da prezivis su vrlo vrlo male ali eto on je imao srece, vremenom kako je rastao cakra se spojila sa njegovu cakru, njegovo telo, i tako postao na neki nacin slican demonu, zato vrlo lako moze kontrolisati svih 9 demona odjednom bez ikakvog napora sto niko nemoze, znate da jedino sa sharingan mozete kontrolisati ovako pustene demone ali i tad je tesko... Kisai nazalost nikad nije uspeo da kontrolise tu cakru u njemu ma koliko da je mocan ali pomocu nje uspeo je da razvije jednu tehniku a to je perfect clone jutsu, koja radi na principu kopiranje cakre. Mozda znate a mozda ne ako od demona zarobite samo deo cakre u nekog on je isto na neki nacin postati jincuriki i imace slicne moci kao original demon... Tako slicno radi i perfect clone jutsu koji je kreiran na tom principu...Kisaijeva inteligencija je neverovatna nema sumnje da ce jednom uspeti da kontrolise tu cakru, pomocu njegovog magnekyo sharingana moze da ulazi u umove protivnika i da ih kontrolise a da nisu ni svesni toga, tako on ima jedan mozda najmocniji sharingan na svetu, pomocu njega kupio je znanja iz preko 1000 ljudi i tako postajao pametniji i mudriji sto mu je omogucilo da zna na stotine jutsua...

U tome je tajna Kisai Uchihe i njegove snage... Gledano on je besmrtan njegova cakra je spojena sa demonsku i kada umre, samo ce se konvertovati u neki drugi oblik i ponovo ziveti jer demonska cakra je neunistiva , a uz to mnogima je davao curse seal pomocu koga on zivi kroz tu osobu...Bolje receno Kisai je perfectan i ako postane desetorepi jinchuriki bice ultimativni bog na zemlji!!!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Sabaku No Gaara - Page 2 Empty Re: Sabaku No Gaara

Wed 06 Apr 2011, 09:46
Da dao je nekima Cursed seal, ali cursed seal radi na principu: kada se 5 puta aktivira, tu osobu ce moci kontrolirati onaj koji je postavio cursec seal... A sto se tice Kisai-a kao licnosti on je jedan od najjacih ninji na svijetu...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Sabaku No Gaara - Page 2 Empty Re: Sabaku No Gaara

Mon 02 May 2011, 20:04
Da zaboravih da kazem idem da se borim sa Painom...
Hidan
Hidan
Jounin

Sabaku No Gaara - Page 2 Empty Re: Sabaku No Gaara

Sun 10 Jul 2011, 11:45
Kazekage Gaara dosao sam ovdje sa nadom da cu vas pronaci,mislite li vi da li bi bilo pametno prikljucit ratu??
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Sabaku No Gaara - Page 2 Empty Re: Sabaku No Gaara

Sun 10 Jul 2011, 17:02
Ne Hidan, mi se jos necemo mijesati, ko napadne nase selo onda cemo da uzvratimo...
Sponsored content

Sabaku No Gaara - Page 2 Empty Re: Sabaku No Gaara

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum