Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puppet master SHOCK

+5
Nagu Garakama
Raven
Shisui Uchiha*
Aleksandar
Dero Gabaichi
9 posters
Go down
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 22:21
Sta to pricas... Kreirao sam tehniku ali sada cu je isprobati na ovim bednim crvima axaxaxaxaxaxaxaxaxax
41582465
41582465
Academy Student

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 22:22
Zasto to radis imas sve sto si hteo... oduvek si hteo da napravis tehniku da stitis ovaj svet!!!!
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 22:25
Daaaaa zeleo sam tooo ali ovaj svet pocinje da lici na onaj iz sela mesecine.... Zato sam odlucio da ga unistim.... hahahahahhahahaha
41582465
41582465
Academy Student

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 22:27
Zasto ubices sve ove ninje ovde.... Nemaju sanse protiv tebe postao si cudoviste...... Zasto si me uopste vracao u zivot da gledam kako sve ovo unistavas i kako patis.... pomogao si Nipochu da se oslobodi to je nesto najgore sto si uradio!!!! Mnogi su umreli i umrece zbog tebe!!! A to je upravo ono sto nikad nisi zeleo!!!
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 22:29
Da li mi se to suprostavljas.!!!! Tolike godine sam potrosio proucavajuci pupet ninjutsu i kako da tebe vratim!!!! Da li mi se to suprostavljas brate!!!!
41582465
41582465
Academy Student

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 22:31
Khkhkhk.... Ne brate... uz tebe sam kao i uvek... Pomoci cu ti da zajedno unistimo sve ove crve i zavrsimo ovo... Nipocho je gotov da se oslobodi osecam to Hisagi se trenutno bori protiv njega....

Zato pomoci cu ti da porazis ovde sve i da odemo sa Nipocha....
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 22:44
Odlicno... tako sam i mislio, ja sam stariji brat tvoj trebas me slusati i uvek biti uz mene... Ovo sve radim za tvoje dobro!!!

Sada su svi gotovi... Oslobodi cu moju finalnu formu!!!! Ovo je moje pravo telo i moja final forma koja je nezaustavljiva!!!!


Puppet master SHOCK - Page 2 M6608

Puppet master SHOCK - Page 2 Deroultimatbody

Sada su svi propali!!!! Hahahahahahahahaha

Predlazem da aktiviras i ti tvoje telo!!! Koje koristis od Yamata i modifikofali da bude kao moje ovo, borices se zajedno samnom... Dodji brate... Stani pored mene zajedno boricemo se i unistiti ih!!!!
41582465
41582465
Academy Student

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 22:46
Vidim koristices tu formu... Onda nemaju sanse... Zao mi ih je (Mapo dolazi i staje pored Dera)...
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 22:47
Postao sam ultimativni pupet master niko me nikada ne moze nadmasiti.... Sada brate unisticemo ih sve!!!!!

Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 22:50
hahah braca Gabaichi pa ja i nemam toliko vremena zato vam samo ostavljam nagu i odlazim

Health:500
Energy:390
Chakra:360
Puppet master SHOCK - Page 2 318 nagu je tu a ja odlazim u nepozantom pravcu good bye bye

(vec sam kilometrima odavde i nezna se gde)
41582465
41582465
Academy Student

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 22:51

*Odjednom dok je Mapo stajao pored Dera hvata ga i zarobavlja nije mogao ni da izbegne bio je blizu mnogo a i nije ni slutio da ce ga brat zarobiti...

Puppet master SHOCK - Page 2 Jfgkfk
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 22:52
Sta!!! Mapo!!! Sta radis to pusti me!!!! Da li si poludeo, hvatas me u sred borbe!!! Pusti me hhaaaaa
41582465
41582465
Academy Student

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 22:54
Izvini brate, ali ovo sam trebao odavno da uradim!!! Raznecu nas obojicu i ubiti!!!!
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 22:55
Health:470
Chakra:445
Energy:370

Puppet master SHOCK - Page 2 Gsd

Pravim maglu i nestajem u njoj ....



Iskoristicu ovu priliku da odem odavde i da pomognem nekome !
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 22:57
b**alo!!!! Sta radis to pusti me!!! Da si si normalan!!! Okreces se protiv mene nakon svega sto sam uradio za tebe, vratio te u zivot i svo ovo vreme zbog tebe sve istrazivao!!!

Zar zelis da obojica umremo sada kada smo blizu cilja da sve unistimo!!!!
41582465
41582465
Academy Student

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 23:03
Izvini brate... Nekad si imao plemenit cilj da pomognes ovom svetu kreacijom ultimat pupet ninjutsu tehnike tako da ninje njih koriste a ne zive ljude i tako da ne bude zrtvi u ostalog... Uspeo si u tome divim ti se isto posvetio se se da me vratis kako bilo u zivot i zahvalan sam ti sto sam opet bio u stanju da vidim ovaj svet... Ali ovo vise nisi ti!!! Nisi Dero koga znam!!!
Zelis da sve unistis i koristis tvoj ultimat pupet ninjutsu za zlo... Dero kojeg sam znao nikada to nebi uradio.... Zato iako me ovo boli ubicu nas obojicu raznecu nas u komade....

Ja sam vec mrtav... Ako si me zato vratio da gledam kako ovo radis, neka radije cu umreti nego to gledati.... Moje oci ponovo vide kao pravo ljudsko bice... Hvala ti Hisagi sto si mi otvorio oci... Nadam se da ces zaustaviti Nipocha...

Gotovo je brate to je to!!!! Zao mi je ali na mesto koje idemo!!! Znam da ces opet biti stari Dero.. znam too...

Brate vreme je da odemo u eksploziji kao sto smo trebali pre 20 godina kada je unisteno selo mesecine....
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 23:05
b**alo!!!! Vidis li sta radis.. potpuno si skrenuo sa uma!!!! Pusti me ili cu te ubiti!!!!!!!!!!!!

Odmah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaa!!!
41582465
41582465
Academy Student

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 23:07
He.... Moj glas ne dopire vise... Potpuno si obuzet ludilom i besom zato je bolje da se ovako zavrsi...

Hejjj svi vi ostali savetujem vam da idete dalje odavde ukoliko ne zelite da umrete...

Drago mi je da sam vas kako bilo upoznao ^^ i zao mi je sto sam bio takav... Ali sada cu sve ispraviti...
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 23:08
Zar ces stvarno to uraditi ubiti svog brata i sebe!!!! Pusti me ovo je poslednji put da ti kazem!!!!!! Mapooooo!!!!!!
41582465
41582465
Academy Student

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 23:11
Da uradicu... ja sam ionako vec mrtav.... zao mi je sto je moralo ovako ali ovo je jedini nacin...

Zbogom opet svete....ponovo... Dero.... odlazimo odavde kao sto je odavno trebalo.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Damage je 10.000



Puppet master SHOCK - Page 2 Gsdgshk

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 23:13
Ti!!!!!!!!!! Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa




NNW Story Maker
NNW Story Maker
Academy Student

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Sun 18 Dec 2011, 23:21

Cuveni veliki pupet master je gotov... Njegov brat ga je zarobio i razneo se zajedno sa njim za dobro sveta... Tako poslednja prepreka u borbama ispred hideouta sela zvuka je otklonjena... Sve je zavrseno.... Ali na nesrecu Nipocho je slobodan i uputio se prema ostalima da se bori.... Njegova moc je toliko jaka da je lako porazio Zacuia, Hisagija i Orochimarua koji je izgleda presao na dobru stranu...

Da li ostale ninje imaju ono sto je potrebno da se Nipocho zaustavi... Svi su mnogo iscrpeljeni i umorni... Kakve sanse uopste imaju protiv Nipocha!!!

Mogu li da ga zaustave ili ce i oni postati zrtve..... Saznajte uskoro!!! Jer Nipocho dolazi da se obracuna sam sa svima!!!


Shisui Uchiha*
Shisui Uchiha*
Academy Student

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Mon 19 Dec 2011, 09:38
Health:
(930/1000)
Energy:
(800/1000)
Chakra:
(600/1000)
(shisui leti svojim helihopterima)

Woo sta se ovde desilo sve je u rusevinama
Sponsored content

Puppet master SHOCK - Page 2 Empty Re: Puppet master SHOCK

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum