Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

+10
Kotsuko Hagane
Nagu Garakama
Sai2
Hisagi Shuuhei
Alker Kaguya
Ulquiorra Schiffer
Zacui Yokubi
count Alucard
Ognjen-Shadow Ninja
Stewcha
14 posters
Go down

Koju opciju birate?

0 - 0%
1 - 8%
12 - 92%
 
Total Votes: 13
 
Poll closed
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 20:36
Da bi forum bio uspesniji i privukli vise clanova. Jer smatramo da forum nije kao sto je bio i da je svaki lik skoro god mode i slicno...Mora se sve srediti zato jedini nacin je da se sve izbrise i krene iz pocetka...Naravno sama igra je dosta odmakla i bilo bi steta da sve propadne...

Sa novom grupom admina i ostalih napravili smo nekoliko verzija naseg buduceg plana sa forumom koji je neizbezan.

Zato ima samo tri opcije da vam ponudimo ukoliko zelite da nastavite da igrate...

1.Uvesti nova pravila, sve lepo urediti i mnogim igracima oduzeti razne licne i ostale tehnike...I kreirati novi atmosferu (sto je po nama najgora opcija)

2.Krenuti sve iz pocetka sa nove likove i ostalo. Ili se cak nekako vratiti u proslost sa mogucnosti da se ponovo stvori istorija i izmeni. (Naravno igraci bi opet izgubili dosta svojih tehnika). (mozda ce biti konfuzno i ostalo sa ovakvom pricom)

3.Da izbije "kataklizma" koja ce unistiti ceo svet i ubiti sve igrace. Radnja se nastavlja na ovu pricu otprilike posle 100-200 godina sa nove likove igrace i sve ostalo...(Ovo je najbolja opcija medju nama)


(Naravno stariji clanovi forum ima ih 5-6 zadrzali bi neke povlastice i privelegije)


Na vama je da glasate sta je bolje...U zavisnosti od glasanja odlucicemo se za tu opciju...

Dobro je i da napisete poruku ispod za sta ste i vase misljenje...

Jedino je sigurno, sve ovo je za vase dobro da bi ste se jos bolje zabavili nego pre!


Last edited by Stewcha on Fri 03 Feb 2012, 14:08; edited 1 time in total
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 20:42
Glasao sam za 3 jer je nekako najprijemcivija svima, ne menja se istorija nego se samo nastavlja a i meni je super da vidim da imamo nastavak price kao recimo anima Yu-Gi-Oh GX koja je dobro nastavila savrseni Yu-Gi-Oh Duel Monsters !
count Alucard
count Alucard
Special Jounin

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 20:43
Odlicna ideja!

Sto se mene tice nov sam i slicno i nisam jak mnogo... I mislim da bi bas mocno bilo da se desi opcija 3. Nekako je bas lepo da se to desi... Mocicemo sve novo da napravimo Very Happy

Ja glasam sa br.3
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 20:49
Kisai saga je bila jedna od najboljih saga koje ste ikada imali!!! Nipocho saga je bila za mene vise kao neki filer...Tako da je najbolje da se zavrsi i pocne novo da ne kvarite vise forum novim pricama. Kao sto kaze Ognjen a i ja dodajem...Nastavljati dalje posle ovoga bi bilo kao "fileri" i unistilo bi forum...


Nije lako da se oprostim sa lika ovog Zacuija sa kojeg igram skoro dve godine...I bas mi je dosta trebalo da napredujem ovoliko...Ali mislim da ce biti bas zanimljivo igrati 100 godina nakon sadasnjih desavanja i secati se nasih likova samo kroz istoriju!!!
I sve ponovo prelaziti (verovatno cete dosta toga novog dodati da bude jos bolje) Smile

Fenomenalno ste se odlucili glasam za br.3 bez razmisljanja!
Ulquiorra Schiffer
Ulquiorra Schiffer
Academy Student

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 20:53
Ja glasam za opciju 3 da svi krenemo izpocetka da smo jednaki i bice swe zanimljivije,chunin ispite polazu 30 igraca,i onda napravite timowe i swece biti bolje Very Happy
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 20:56
Da sve sto ima pocetak ima i kraj...Postalo je "monotono" najbolje da se sve zavrsi i pocne nova "serija"

I ja igram dve godine skoro ali bice zanimljivo igrati ponovo u "drugom nastavku" sa istorijom na nase likove!


Ali imam predlog, nemojte da nas unisti kataklizma! I ostali smislite price...Za svakog clana trenutno smislite pricu sta je radio sta je postigao, kako je umreo i to ce isto biti u istoriji...

Nove likove koje napravimo cak mogu biti potomci ili ucenici od ovih nasih sadanjih likova...

Glasam za br.3...

Kasnije cak mozete da simulirate neke dogadjaje iz proslosti koje se desili kao u ovom preskocenom vremenu od 100 godina...

Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 20:58
Samo da kazem primer da bi bilo fer prema starim igracima koji su se trudili:

Zaciji je Kazekage za sto godina umrece ali novog lika kojeg napravi isto bice Kazekage koji je potomak od Zacuija ili njegov ucenik ....

Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 21:02
i meni se svidja glasam za opciju br.3

pa da bolje da vi admini napisete istoriju za nase likove kao da je bilo nesto, poginuli u nekoj borbi ili umrli od starosti nego sve da nas istrebite...Bice zanimljivije imace lepa istorija u tom gubitku od 100 godina... Smile
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 21:03
Ja sam mislio da moj karakter bude potomak ninji Shadow klana kojeg je oformio Shadow-tj. ja i koji su decenijama branili selo magle i stitili ninja svet do dolaska kataklizme !
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 21:07
Svidja mi ste to, ipak nece biti kataklizma...Nego jednostavno preskocicemo taj deo od 100 godina...I bice tu istorija o vama sve do vase smrti...

Naravno nemojte da mislite da je vas trud ovde bio uzaludan....Neke vase licne tehnike i sl. mocicete da sacuvate i kao da budu prenesene vasim potomcima...
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 21:12
Jel cemo mi morati da smislimo svu tu istoriju do nase smrti ovo za mog novog karaktera sam sve osmislio !
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 21:28
Pa kako zelite, mozete da smislite i da mi posaljete pa cu ja iskombinujem sa ostale likove, neke dogadjaje ;)
Sai2
Sai2
ANBU

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 21:28
Meni se svidja ideja br3. ali nesvidja mi se zbog razloga kako ja tek sam poceo i level 22 sam i odma moram sve ispocetka ici -.-'
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 21:47
Meni se svidja Very Happy glasam za 3. Very Happy
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 22:25
Slazem se sa svim clanovima tako da glasam za opciju br.3
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:00
I ja se takodje slazem sa svima i glasam za opciju br.3
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:04
Posto se svi slazu za opciju 3 , ja sam razmisljao da sada svako napise neku istoriju o sebi ( da otvori ne znam bilo gde temu i napise sta je posle uradio tj njegov zivot do kraja , kako je poginuo i to )

Nisam admin i nije na meni da pricam nesto , ali nekako mi to najbolje da svako napise nesto o sebi , kako je nastavio svoj zivot tipa da li je otisao na putovanje da trenira, ostao u selu da trenira itd ili ako neko moze da se dogovri pa da ukrsti pricu sa jos jednim likom , nzm sada Ja sam otisao na putovanje sa Ulquiorrom da postanemo jaci (dajem samo primer)

Ko se slaze ? Very Happy
Ulquiorra Schiffer
Ulquiorra Schiffer
Academy Student

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:36
Moze meni se swidja predlog,mada ja nisam toliko na ovom liku tako da moja istorija se vezuje za tovju kako smo proveli deo ziwota razdvojeni a posle smo se nasli,saznali da smo braca i krenuli zajedno da treniramo i tako Very Happy
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:51
da rekao sam da napisete pa cu ja uklopiti i za svakoga smisliti buducnost....
Nemu
Nemu
Academy Student

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Fri 03 Feb 2012, 00:03
I ja glasam za Opciju Broj 3 da svi lepo puknemo i da nam nekao meteorska kisa zabiberi svet xD i tako svima lepa sahrana
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Fri 03 Feb 2012, 00:44
Ovo je odlicna ideja, smisliccu eku dobru istoriju za Minata... HEhehe bice mocno da moji unuci budu posle mene... ^^ Takodje glasam za opciju 3 ... Kazekage ta kazes da napravimo neku rodbinsku vezu izmedju nasih likova... Ili mozda kaguya, kristal i zacuiev uciha blood... Napravimo nesto novo, da nasi potomci imaju specialan klan trojica koji ce osnovati novi klan od tri stara.. Heheh to je samo ideja, svakako smilicemo...
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Fri 03 Feb 2012, 11:03
ja glasam za opciju 3
Sponsored content

Obavezno procitajte vrlo vazno!!! Empty Re: Obavezno procitajte vrlo vazno!!!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum