Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oprostajna zurka!!!!

+8
Namikaze Minato
Stewcha
count Alucard
Jushiro Ukitake
Nagu Garakama
Hisagi Shuuhei
Alker Kaguya
Zacui Yokubi
12 posters
Go down
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Oprostajna zurka!!!! Empty Oprostajna zurka!!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:12
Oprostajna zurka


Tema:

Pa mislim da je ovo zbogom...Bilo mi je lepo ovih skoro dve godine koje sam proveo sa svima vama i nadam se da cemo se opet svi ponovo druziti u novom izdanju i avanturama...Secajuci se nasih starih likova i istorije...

Very Happy
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:15
Zacui...Toliko toga smo prosli.... Svi mi ovde ucinili smo nesto sto nikada nece biti izbrisano...

Ovaj forum mi je mnogo znacio dozvoljavao mi je da osetim kako je to biti ninja vec dve godine!!!


Nadam se da ce i ubuduce biti tako...I jos bolje i da ce se nasi potomci i ucenici secati nas...

Stvarno mi dodje da placem sto se sve zavrsava
svi smo ovde dugo vreme zajedno i druzimo se... 😢
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:19
Zacui sensej...Konacno je sve gotovo... Zlo je porazeno... Zivecemo u miru...Nadam se da ce nam buducnost biti svetla...
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:22
Hisagi nema sumnje da ces biti treci Kazekage...Zelim da jednog dana ako se nesto desi budes ucitelj mojim potomcima i pomognes im da budu jake ninje i mozda Kazekage jednog dana...

Alkere oduvek smo bili neprijatelji...Ali po prvi put ovde smo prijatelji...
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:23
Hehehe moram reci kada sam poceo da igram na ovom forumu pre oko 2 meseca pa sve do sada bilo mi je bas zabavno Smile

Nadam se da cemo nastaviti da igramo na novim likovima i novom sistemu Smile

Do tada zbogom
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:23
Zivecete vi dugo Zacui sensej...Ne brinite.... Mozda cu nekad biti Kazekage ali nece to biti skoro... Duga vladavina je pred vama Very Happy
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:24
Hocemo sigurno! Stvorili smo svetlu buducnost za nase potomke!!! I dok smo mi tu bice mira u svetu!
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:25
Ljudi bilo mi je extra provoditi vreme uz vas i zezati se Very Happy
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:25
Nagu druze... Ne znam sta donosi buducnost... Ali uvek cemo biti prijatelji! Do starosti....Jednog dana bicemo jake ninje mozda Kagei i imacemo svoje ucenike....
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:27
Moram da kazem da mi je stvarno tesko ..... Dugo sam ovde i zavoleo sam ovaj forum i sve ovo.....

Ali moramo da pustimo da se zavrsi i pocne nesto novo... Da nasi ucenici i potomci stvaraju istorju...Ali dok smo mi tu pomagacemo im....
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:28
Naravno da je bilo....i bice... Jer svi smo se druzili ovde i nastojacemo da i u buducnosti tako bude Very Happy
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:31
Hisagi , tako je postacemo jake ninje i kako kazes verovatno i kage-i jednoga dana i zauvek cemo ostati prijatelji Smile

Slazem se sa Zacui-em , ja ipak nisam bio toliko dugo kao i on na forumu i verovatno je njemu teze da se odrekne svog lika i meni je zao sto je ovo kraj , ali ipak buducnost je pred nama Very Happy
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:33
I meni je tesko dve godine sam ovde... Poceo sam sam 15 godina a sada moj lik ima 38 Very Happy

A sada odo...Moram se pobrinuti za nesto....Za dobro buducnosti...

Pa vidimo se nekad ponovo na nekom novom mestu i novom vremenu ;)
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:36
Pa ovo je zbogom i od mene...

Bilo mi je lepo ovde dve godine se druziti sa vama, boriti se i ostalo... Tako ce biti i u buducnosti...Mi cemo samo ostati bleda secanja na ono sto je bilo... Ali to je zivot i zato ne zalim.....

Bez obizira sta bude samnom u buducnosti i slicno nikada necu zaboraviti ova vremena...

Zbogom....

Mozda i prezivim ko zna xD XD
count Alucard
count Alucard
Special Jounin

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:44
znaci to je kraj.....pa dobro je....samo da znate da cu biti uz vas uvek.... pa vidimo se za 100 godina...ali bukvalno posto sam ja besmrtan dok pijem krv drugih (licni ss medical ninjutsu).... xD

Ako nekom nesto treba neka mi se obrati da prenesm poruku, potomcima vasim u buducnost ili slicno....
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Thu 02 Feb 2012, 23:48
Neces biti jedini...

Feudalni lord Stewcha je isto tu...xD XD XD
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Fri 03 Feb 2012, 00:59
Drugari moji, zao mi je sto se rastajemo, posle skoro dve godine igranja jako sam zavoleo forum i ovu igru... Zivot sinobija mi je postao uzor u relanom zivotu, za svo ovo vreme procitao sam kodeks samuraja... Biti jedan od Kagea i uvrsten u tu legendarnu petorku mi je bila velika cast... Velika mi je cast sto sam ziveo u vremenu velikih shinobija poput mog senseija Contea Uchihe-Prvog Hokagea, zatim Kisaia Ucihe prvog sanina sela lisca i velikog vodju Zenkai organizacije... Pa onda legendarnog Hyuge Daniela i osnivaca Hyuga klana Prvog Tsuchikagea, zatim Gare od peska velikog Kazekagea... Zacuia Yokunia koji je moj veliki prijatelj, jednom smo bili na suprotnim stranama, ali od tada je proslo dosta vremena i postali smo kao braca... Legendarnog Kaguye koji je poslednjih godina menjao nas svet Alkera. koji mi je takodje postao veliki prijatelj, i naravno nezaboravnog Mizukagea, Shadowa, i mojih ucenika Treceg i Cetvrtog Raikagea Yamatoa i Aleksandra, necu prezaliti nikada za njima, izgubili smo ih kao velike borce... Kao i moje ANBU prijatelje i ucenike Tokaija i Itacija koji su mi bili kao braca i prvi ucenici... Ovaj svet se menja i mi starimo, nema sumnje da ce mo jednog dana umreti mozda od starosti mozda kao heroji u nekoj legendarnoj borbi, ali nesumljivo ce mo se svi pridruziti legendama naseg vremena... Nadam se da ce neko od mojih unuka ili mojih naslednika biti mnogo jaci od mene i prevazici nas stare legende... Verujem da ce biti jak i castan shinobi kao i Hokage... Drugari na kraju hvala vam sto postojite u ovom svetu i hvala vam sto ste mi prijatelji...

Pozdravlja vas, vas Minato Namikaze - Drugi Hokage

Oprostajna zurka!!!! Minato
Oprostajna zurka!!!! Na2rsrw8ah6x6hw
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Fri 03 Feb 2012, 08:26
Sve ove godine koje smo provodili u ovom ninja svetu nismo mogli da ne budemo veliki prijatelji prezivljavali smo sve ali je konacno vreme da nasa dela nastave nasi potomci. Nikad necu zaboraviti sve velike ninje koje su zivele u ovom ninja svetu; ne smemo zaboraviti staru generaciju ninji koja je dala zivot da bi sacuvali svet - Conte, Kisai, Daniel, Gaara i naravno Urami najbolji ucitelj takodje nece biti zaboravljeni.
Kao sto je i Manato rekao i meni cete svi nedostajati jer ne mogu da zaboravim sta smo sve doziveli zajedno. Stvorena su prijateljstva do smrti, recimo Minato-san i ja smo bili kao braca;Zacui, Aleksandar, Alex, Alker i druge ninje su svojim zastitnickim odnosom prema selima pokazali da im je stalo do mira u ovom ninja svetu i zbog toga ce mi svi ostati u najlepsem secanju. Svi mi starimo i smrtnici smo, kadtad cemo svi umreti ali mi nikada necemo umreti duhom jer ce se on prenositi u nase potomke.
Bilo je lepo svih ovih godina s vama zajedno zbogom drustvo !
Sad
Raven
Raven
Jounin

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Fri 03 Feb 2012, 10:15
Pa ajde red je i ja da se pozdravim sa vama , za ovih 6 meseci koliko sam na ovom liku sam postao dosta jak i malo mi je zao sto nisam stigao da uradim dosta stvari kojih sam hteo ali svakako , nov pocetak ce biti zanimljiv , svi cemo biti iste snage i borbe ce se vrteti oko toga ko bolje igra a ne ko ima jace tehnike , ali naravno stewcha i novi admini bi trebalo da bolje paze koje tehnike se odobravaju a koje ne da ne bi opet dosli u situaciju u kojoj smo sada , pa to bi bilo to , bilo je zabavno ratovati sa vama Very Happy
Nemu
Nemu
Academy Student

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Fri 03 Feb 2012, 10:57
Lele xD ko ce da kaze da cu napravim i 16 lika xD ali doslo je i to vreme
zelim svima uspeh na sledecim likovima i vidimo se na akademiji
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Fri 03 Feb 2012, 11:54
a ja se isto oprastam sa vama ali se cudim kako do sada nikog nisam izazvao na porbu a niko nije ni mene Very Happy tako da sa sledecim likom cu da budem bolji svima pozdrav :pirat:
Sponsored content

Oprostajna zurka!!!! Empty Re: Oprostajna zurka!!!!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum