Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogovaranje i ostalo

+5
Zacui Yokubi
Kisai Uchiha
Deidara
Sabaku No Gaara
Stewcha
9 posters
Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Dogovaranje i ostalo Empty Dogovaranje i ostalo

Thu 24 Feb 2011, 23:53
Svi clanovi Zenkai organizacije ovde mogu da se dogovaraju...



MusicPlaylistView Profile
Create a MySpace Music Playlist at MixPod.com


Last edited by Stewcha on Fri 25 Feb 2011, 13:32; edited 2 times in total
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Fri 25 Feb 2011, 00:33
Drago mi je da sam clan ove organizacije i da cemo da unistimo ostale kagee koji nas zele mrtve, aj zelim da kazem da ja nisam izdao svoje selo ja jos volim svoje selo, samo nisam mogao da ostanem tamo jer se selo ne vodi kako treba, a nisam se zelio boriti jer nisam dovoljno jak da pobijedim Kazekagea, zato mi je potrebna pomoc Zenkaia, da bih vodio svoje selo tj. da bih bio Kazekage, tamo u temi Kazekage room sam sebe prozvao princom Sunagakurea jer posjedujem Shukakua, a poznato je da je moje selo vladalo ovim demonom jos od davnina...
Kao clan Zenkai-a zelim vam svima reci hvala i pruziti ruku kao noci clan iste organizacije...
Deidara
Deidara
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Fri 25 Feb 2011, 10:32
Heh Gaara stari (ne)prijatelju, vidim dosao si na pravu stranu, Lord Kisai te je prihvatio to znaci da smo od sada tim!!!
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Fri 25 Feb 2011, 11:21
Da pocastvovani smo tvojim dolaskom, ti i Deidara bicete tim!!!
Imate moje puno ovlascenje da delujete svojevoljno ako primetite nesto dok ja nisam tu...
Ovako svima cu vam dati po jednog mog klona kojeg prizovete pomocu ovog skrola (Kisai clone srole chakra) on ce imati health 200 i kada zelite da napadnete sa njim koristite roleplay opciju chunin borba! Bez obzira u kojoj ste vrsti borbe
(nazalost u borbi sa demonima nemozete ih koristiti)...

Sta mislite o nasem novom hideoutu i nasem chakrasaberu, uskoro cu postaviti seal blokadu nad nasim hideout tako da cemo biti zasticeni unutra niko nece moci da udje ako ne unisti seal!!!

I jos nesto gara i deidara!!! cekajte me u trening sobi nasoj naucicu vas nekim korisnim tehnikama!!!
Za sada nemate misije, ali ako primetite nesto cudno u vezi Kagea i demona delujte odmah!!!

xaxax prvi Mizukage se bori samonom trenutno ali ne shvata da je to moj perfect klon, tako da ako me ubije ja cu se povuci i svi ce misliti da sam mrtav a ona cu napasti jako i zestogo sve kagee i ubiti ih , a ako se desi da moram da se sakrijem Zacui ce vam izdavati naredjenje a imate i po jednog mog klona kojeg koristite u slucaju nuzde!!!
Odacu vam jednu tajnu da imate perfect clone jutsu koliko bi ste klonova kreirali svaki put kada mozete!? xaxaxaxaxaxaxaxaxax
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Fri 25 Feb 2011, 11:28
Ja i Deidara tim... Super onda imamo vec dva para... Kisai - Zacui--Deiadra - Gaara... Kako god oruzje je super i sve ostalo je supper... Pocinjemo da djelujemo...
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Fri 25 Feb 2011, 14:03
Zenkai jaca nema sumnje dosta smo uznapredovali od kada smo stvoreni...

Lord Kisai ubicu Kazekagea u borbi koju vodimo zato budite spremni da zarobite demona iz njega...

xaxaxaxaxaxaxax

Lord Amekeage ce sigurno predji u Zenkai njegov kekkei kengai poznat kao rinengan ce nam dobro dodji!!!!!!!!!!!

Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Fri 25 Feb 2011, 17:21
Da postoji mogucnost da Amekage prece kod nas...

Zenkai jacas ve vise i vise, upravo sam uhvatio Gobija petorepog demona i to vrlo lako... ali za ostale cemo se pomuciti jer su u Kazekagea, Hokage i Mizukagea. Perfect clone jutsu je tehnika koja je vrlo napredna nju cu iskoristiti da pokrenem rat protiv sela! rat koji je se zavrsiti tako sto cu ja vladati na vrhu a vi moji podanici cete imati svako svoje selo koje zelite!!!

Moram sve to da pripremim
Deidara
Deidara
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Sat 26 Feb 2011, 10:27
Kako god mi jacamo i polako cemo postici nase ciljeve...
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Sat 26 Feb 2011, 12:09
Ovo je prevrsilo svaku meru prvi Hokage i prvi Kazekage su se toliko osilili da su postali zli!!!!!!!!!!
Vidite moji sledbenici ono sto sam pricao oduvek, oni su ti koji su zli i zbog kojih ovaj ninja svet propada!!!! oni su zeljni moci, Zenkai samo zeli da vlada zato sto je to jedini nacin da se uspostavi ravnoteza!!!
Ali da bi to postigli moramo da se zrtvujemo i obavljamo pljav posao koji niko nezeli i zato smo mi odbaceni i progonjeni!!!!
Danas objavljujem rat selu sakrivenom u liscu i pesku rat koji ce se zavrsiti pogubljenjem Hokagea i Kazekagea!!!!!!!!

Od danas Zenkai stupa na delo da donese mir u ovom svetu, ali da bi se mir postigao prvo se mora prodji kroz haos i patnju!!!
Ako se meni nesto desi Gaara je glavni za Zenkai, Zacui mozda jeste moja desna ruka ali on nema ono sto treba da vodi organizaciju!!!

Samo da znate prvo cemo onesposobiti Hokagea i Kazekagea, tako sto cu mu uraditi curse seal, i Gara rekao sam ti sta se desava kad jinchurikiu uradis curse seal, kada im to uradim, oni se vise nikada nece smeti boriti u strahu da ih moc ne izjede!!!

Svakom sam dao po jednog mog klona ako budete u situaciji da im uradite curse seal, pozovite mog klona i on ce to uraditi (curse seal chakra 50)

Ako vam nesto treba samo kazite!!!!!!!!1
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Sat 26 Feb 2011, 12:16
Kisai velika mi je cast to sto ste rekli maloprije da sam ja vas nasljednik i znajte za vas ako treba svoj zivot cu da dam, ali onda nađite nekog ko ce voditi moje selo, ali da ga vodi normalno i da bude pravi vođa... Kako god hokage mi je rekao sinoc da ce se boriti samnom, ako skupi hrabrosti uzimam mu Devetorepog... I da Kisai koliko je jos Biju-a ostalo???
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Sat 26 Feb 2011, 12:22
Ostalo je jos 2 slobodnih na tragu sam da ih nadjem, za sada!!! Zelim da ako imas mogudjnost da upotrebis mog klona i bitki sa Hokageom koji ce da mu uradi curse seal, izaberi borbu 1 na 1 ali ne do smrti, jer ce hokage od curse seal-a sam propastti vremenom, Kada svrgnemo i Kazekagea, ti ces postati Kazekage, meni demoni trebaju da kontrolisem sela, tako da tvog necu dirati jer ces meni sluziti kao vladar sela tako da mu to isto dodje ...
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Sat 26 Feb 2011, 12:24
Za sad uzimam 7 repa demona i idem da napadem selo u liscu!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Sat 26 Feb 2011, 12:29
Aha ok a kako cu da uzmem tvog klona jel pomocu onog scrola????
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Sat 26 Feb 2011, 12:32
da, ali ako zelis jacek sto sam ti dao za demone da uhvatis moras summonig da koristis (chakra 100) on ce imati sve po 500, dok onaj iz skrola ima samo 200..

Prilikom napada sa mog klona koristi roleplay opciju Chunin borba!!! A za seal ili sl, napisi (curse seal chakra 50) vidi tamo ostalo o sealu pise...

(Sve po pravilu nista ne krsis)
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Sat 26 Feb 2011, 12:38
Da, ali kada koristim klona to je koliko ulozim chakre tolike ce mu vrijednosti biti nece biti 100 Chakre da upotrijebim, a klon da ima 500
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Sat 26 Feb 2011, 12:42
Tog mog klona sam vec ja napravio ako si video, tako da imace vrednos koju sam rekao ne brini, a za tvoje klonove kolio cakre toliko vrednosti Very Happy
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Sat 26 Feb 2011, 15:55
Odlicno kada se ovo zavrsi sve ce se vratiti u normalu... Ti ces postati Kazekage i ostalo sto treba...
Moj klon sad vodi borbu sa kageima, tako ako bude potrebnno moracu da upotrebim sve svoje napravljene klonove, cak i original Kisai Uchihu!!!
Deidara
Deidara
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Sun 27 Feb 2011, 10:25
Lord Kisai hvala, samo me zanima znaci kada moja chakra dostigne nulu cursed seal se aktivira i sta onda? Jel se meni sve napuni ili kako???
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Sun 27 Feb 2011, 11:24
xaxax licno sam bez muke zarobio jos jednog klona!!!
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t468-zacui-vs-yonbi#2714

Lord Kisai on je vas...

Deidara i ja imam curse seal tako da evo ti sta ce biti sa tobom xD

Koristeci ovu tehniku na nekome mozete da napravite curse seal na nekoj osobi... Ta osoba ce proci kroz velika mucenja da joj se curse mark adaptira ali ako uspe mocicete da kontrolisete tu osobu kada poselite...
Osoba koja ima curse mark ako istrosi mnogo cakru moze da aktivirace joj se curse mark i postace jaca (health,chakra,energy ce joj se napuniti skorz)...
Svaki napad +30 damage
Ukoliko se osobi aktivira vise od 5 puta curse mark morace da sluzi osobi koja joj je napravila curse seal...

Tako da posto ti vec sluzis lord kisaiu ovo je veliki poklon za tebe sto se tice moci!!!!
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Sun 27 Feb 2011, 11:39
Da bas tako ako ti chakra padne na 0 curse mark ce se aktivirati...

Odlicno jos jednog demona imamo, moj klon ce sada imati 4 demona za rat protiv Kagea...
Ovo su njihovi zadnji dani, imamo nedelju dana da ih porazimo dok im se ne aktiviraju moci jinchurikia...
Ali ako zelim mogu ih unistiti lako, zaborvaljaju da imam magnekyo sharingan, kao i jos jednu tajnu tehniku!!!!

Impure World Resurrection!!!!!!!!!!!!! T o je moj kec u rukavu, koji cu iskoristit ako napadnu nas hideout, mada nas hideout je dobro zasticen cak i da udju morace da se bore sa moje klone koje sam dugo pravio i skupljao za taj trenutak,
Cak i ako moj klon padne u borbi za Kageima koja se trenutno vodi morace da porazi jos jedno 5 mojih klonova, original mene, pa i vas ako bas zagusti koristicu Impure World Resurrection kao pojacanje nase vojske, tako da nebrinite sve ce biti ok nemaju sanse,
Kada ih sravnimo, krenucemo i obnavljanje sela, i postavljanje vas za kage od nekih sela, i ovaj svet ce ponovo biti kao pre, a ja upravljacu sa svih 6 sela preko vas i mir ce biti zagarantovan, imacu sve demone i niko nece smeti nista pokusati!!!!!!!!!!!!
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Sun 27 Feb 2011, 19:01
Selo lisca sam unistio, nista nije ostalo!!! Tako da sad idem na selo peska, Gaara oprosti mi ali da bi ti bio Kazekage selo peska prvo mora biti unisteno!!!

Posle napravicemo sve novo i ti ces vladati u miru i slozi!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Mon 28 Feb 2011, 09:10
Uredu nije problem, kako god ja cu ionako na kraju vladati...
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Tue 01 Mar 2011, 16:22
Xaxaxaxaxaxa, uskoro kazekage pada!
Sledeci je prvi Hokage a ovi ostali ako ne zele da mi se pokore i oni ce pasti!!!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Tue 01 Mar 2011, 22:34
Tako je Kisai, idemo na sve ili nista...
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Wed 04 May 2011, 14:15
Proslo je skoro dve godine od kako smo se povukli nakon sto smo smenili Kakashija sa kage pozicije... Sada je vreme da Zenkai opet pocne da deluje... Nas konacan plan je da uspostavimo ravnotezu u ninja svetu... Bez obzira da li je neko dobar ili zao mi delujemo i ispravljamo... To je moja sudbina da vladam svime ovim kao i vi, mi cemo postati sudije i konacna odluka u ninja svetu, nista se nece moci dogadjati bez nas i odlucivati... Polako cemo potajno poceti da vladamo svim selima a kada se to desi svako od vas postace Kage jednog sela i vladacete svojim selima. Ja cu biti vrhovni kage koji gospodari celom zemljom i podnosicete izvestaj meni i svi zajedno ka vladari velikih nacija upravljacemo svakom odlukom ili slicno... Ratova nece biti jer sve cemo mi kontrolisati...

Ovo je lako izvodljivo ali trenutno ima dve prepreke, prva je moj brat prvi hokage Conte koji nece pristati na sem ako nebude ubijen! Druga je nova organizacija koja se siri i zeli demone, napasce nas u to nema sumnje... jer mi imamo 6 demona... Ja cuvam 4, Gaara cuva jednog i jednog on ima,
Dva ostala dva su u contea i daniela, Pain je vec uzeo jednog demona sanbija i ubio mizukagea naseg clana!!!

Turnir je savrsena maska za nase planove, plan je sledeci...

Svi cete se prijaviti na turnir, cak i ja cu biti na turniru, na turniru ce doci svi borci iz celog sveta tako ce biti laka meta...

Zenkai je jak ima svoju vojsku... Gaara zelim da dodjes u trening salu treniracu te da probudis magnekyo... xaxaxaxaxaxaxa bices iznenadjen sta sam spremio za tebe...
Sponsored content

Dogovaranje i ostalo Empty Re: Dogovaranje i ostalo

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum