Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Konsai Uchiha
Konsai Uchiha
Academy Student

Ponovo sa vama! Empty Ponovo sa vama!

Thu 26 Apr 2012, 22:37
Hehe, posto vidim da se je sva kompanija vratila na forumu, pa odlucio sam da se vratim i ja!!! (aplauz)

Pa zdrvo svima!!

E ovako zelim da napravim lika, ali zelim da dam malu prednost ostalim igracima Very Happy .... Ovako zelim da imam chakru maximum 100!

Znaci dobro ste razumeli admincici Very Happy.. Znaci i kad postajem genin i jounin i sl. imam samo 100 poena na chakru.... ali vidim da mi to dosta smeta pogotovo na za sharingan >.< .. tako da posteno stavite mi 400 poena na kontrolu chakre (kao bonus), jer gledano, koliko ja mogu tehnikaa da koristim, samo 3, a i s obzirom da mi se sharinganom trosi 20 chakre na potezu!!! tako da sam najebo xD ..eto, jel moze tako???



E da za Namikazea sam Concho koji lepi samari Very Happy
Usaga Sorachi
Usaga Sorachi
Academy Student

Ponovo sa vama! Empty Re: Ponovo sa vama!

Thu 26 Apr 2012, 22:38
cek jel trebam ja sad da kazem zdravooo e pa ne bas... !
Raven
Raven
Jounin

Ponovo sa vama! Empty Re: Ponovo sa vama!

Thu 26 Apr 2012, 22:40
Evo i ja iz groba da te pozdravim
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Ponovo sa vama! Empty Re: Ponovo sa vama!

Thu 26 Apr 2012, 22:41
Pozz Very Happy

Oj Ravene kad cemo na burek Smile
Usaga Sorachi
Usaga Sorachi
Academy Student

Ponovo sa vama! Empty Re: Ponovo sa vama!

Thu 26 Apr 2012, 22:41
omg tek dosao na forum a napravio glavni prekrisaj to je psovanje...ja apelujem na admine da mu daju opomenu za primer svim novim igracima...
Konsai Uchiha
Konsai Uchiha
Academy Student

Ponovo sa vama! Empty Re: Ponovo sa vama!

Thu 26 Apr 2012, 22:43
Dosta be cifto nemoj ti polepim 2-3 samara! Sad sam ja tu da dodjem da vam malo zavedem red ovde na forumu Very Happy
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Ponovo sa vama! Empty Re: Ponovo sa vama!

Thu 26 Apr 2012, 22:44
pozdrav i dobrodosao ko god da si...

Pa ti sa 300 chakre nemas sanse a kamoli sa 100 i da imas 1000 kontrole chakre xD jel si siguran da zelis da se unistis tako?
Usaga Sorachi
Usaga Sorachi
Academy Student

Ponovo sa vama! Empty Re: Ponovo sa vama!

Thu 26 Apr 2012, 22:47
admine ja necu da trpim ove prozivke..ja sam dete sa smetnjama u razvoju i meni sad smeta sto me ovaj bezobraznik verbalno zlostavlja..
Konsai Uchiha
Konsai Uchiha
Academy Student

Ponovo sa vama! Empty Re: Ponovo sa vama!

Thu 26 Apr 2012, 22:50
pa zelim da da se uistim tako, zelim da dam prednost igracima, a i sami cete videti kakva su moja umeca, pa da upravu si, jedino ako moze na 500 kontrole chakre da mi stavite, i da mogu da regennerisem chakru za 100 ili 70, jer, ali naravno da moja chakra ne moze da ima ni 101 poen, nego samo 100, sto zanci da cu svakog drugog poteza morati da mirujem da bi mi se napunila chakra...
Usaga Sorachi
Usaga Sorachi
Academy Student

Ponovo sa vama! Empty Re: Ponovo sa vama!

Thu 26 Apr 2012, 22:55
alalallalalalallalalalalla..ja sam retardos...alallalalala
Sponsored content

Ponovo sa vama! Empty Re: Ponovo sa vama!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum