Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

zbogom hokagei koliko god da vas ima Empty zbogom hokagei koliko god da vas ima

Sat 26 May 2012, 18:48
hokage hteo sam da kazem da me je pozvao k. da odem kod njega u selo pa posto sam hyuuga da treba da budem u steni i to je uglavnom to ako imati nesto da kazete ili da mi stavite neki seal to je uredu ipak ovo je selo u listu i ima mnogo tajni
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

zbogom hokagei koliko god da vas ima Empty Re: zbogom hokagei koliko god da vas ima

Sat 26 May 2012, 19:38
Znam da je hyuga klan u Steni ali nisam siguran da li bi trebao da prihvatis ponudu tsuchikagea jer je on nekada bio clan Akatsuki organizacije... Znam da si Hyuga ali predlazem ti jedno resenje, idi u Selo Stene uzmi svoje moci koje zasluzujes rodjenjem, i zatim se vrati u selo... To ti je moj predlog, jer neces biti siguran u Steni... To ti je moja sugestija... Razmisli pa mi odgovori... Ako bude bilo potrebe ja cu te trenirati kako bi postao jaci... Jer ipak si clan ovog sela...
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

zbogom hokagei koliko god da vas ima Empty Re: zbogom hokagei koliko god da vas ima

Sat 26 May 2012, 19:40
ok hvala razmislicu i mislim da cu posusati tvoj predlog hokage
Sponsored content

zbogom hokagei koliko god da vas ima Empty Re: zbogom hokagei koliko god da vas ima

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum