Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zahtev za stewchu

+6
754864856
Naruto Uzumaki*
Pain
Kakashi Hatake.
Daniel
Conte Uchiha
10 posters
Go down
Conte Uchiha
Conte Uchiha
Academy Student

Zahtev za stewchu Empty Zahtev za stewchu

Sun 06 Mar 2011, 12:30
verujem da svi znate sta sam sinoc uradio, i nimalo mi se ne svidja stewchino ponasanje, prvo je odobrio sve ono sto sam uradio, a posle izbriso svaki post.... taman smislim nesto dobro sto je po pravilima, stewcha mi zabrani.. a kad kisai smisli tako nesto stewcha mu odobri (msm nije ni cudo, oni su najbolji drugovi u privatnom zivotu) stvarno nije ispao fer...tako da kad nesto ne odgovara kisaiju stewcha ce da ispravi... mi ljudi nemamo sanse protiv zenkai, jer je i stewcha na njihovu stranu... nisam ja kriv sto imam mozak da smislim takve kombinacije koje ce da odgovaraju pravilima, mogo je kasnije stewcha da izmisli da me ta moc izjeda, a ne ovako da mi izbrise sav trud.... mnogo sam vremena ulozio na ovaj forum, ali vidim da je sve uzalud... AKO STEWCHA NE VRATI SVE KAKO JE BILO ( sve demone zarobi u onima kojima sam ja zarobio) onda napustam forum .... imas 3 dana da razmislis o ovome stewcho.....nadam se da mi neces izbrisati ovaj post!


Daniel
Daniel
Academy Student

Zahtev za stewchu Empty Re: Zahtev za stewchu

Sun 06 Mar 2011, 12:31
i ja cu da napustim ako ne vrati
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Zahtev za stewchu Empty Re: Zahtev za stewchu

Sun 06 Mar 2011, 12:32
i ja cu da napustim ako ne vrati!!!!
Pain
Pain
Academy Student

Zahtev za stewchu Empty Re: Zahtev za stewchu

Sun 06 Mar 2011, 12:33
i ja cu da napustim ako ne vrati!!!!
Naruto Uzumaki*
Naruto Uzumaki*
Genin

Zahtev za stewchu Empty Re: Zahtev za stewchu

Sun 06 Mar 2011, 12:33
upravu si, i ja cu da napustim ako ne vrati
754864856
754864856
Academy Student

Zahtev za stewchu Empty Re: Zahtev za stewchu

Sun 06 Mar 2011, 12:34
slazem se sa ostalima!!!
Igor Rodic
Igor Rodic
Genin

Zahtev za stewchu Empty Re: Zahtev za stewchu

Sun 06 Mar 2011, 12:35
potpuno si upravu, nisam dugo na forum, ali vidim o cemu se radi, i ja napustam ako ne vrati
Blaza Uchiha
Blaza Uchiha
Academy Student

Zahtev za stewchu Empty Re: Zahtev za stewchu

Sun 06 Mar 2011, 12:36
potpuno ste u pravu, i ja odlazim ako ne vrati
Conte Uchiha
Conte Uchiha
Academy Student

Zahtev za stewchu Empty Re: Zahtev za stewchu

Sun 06 Mar 2011, 12:38
hvala ljudi na podrsci... epa stewcho mislim da smo se razumeli, ako svi mi napustimo forum ostaje ti samo zenkai organizacija na forumu!!!!
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Zahtev za stewchu Empty Re: Zahtev za stewchu

Sun 06 Mar 2011, 14:21
Znam sve to, to sam odobrio jer je ovako delovalo normalno, ali posle kad si iskonbinovao da bude 20.000 sve i kad sam video na delu tehniku brate sto je mnogo mnogo je xD to je stvarno previse, niko nemoze da porazi tu tvoju teniku i mnogo je prejaka cak i za to, cak je jaca i od demona!... Treba da se odrzava neki balans ovde, ako ti imas to tako jako i drugi ce hteti tako i necu imati prava da im ne dozvolim pitace kako onda ti imas to Very Happy a kada svi tako budu imalo sve ce postati ovo glupo i nerealno bolje receno god mode...

Sto se tice mog stvarnog prijateljstva sa Kisaijem, da mi smo stvarno najbolji drugovi u stvarnom zivotu, ali nikad bilo ko da mi je neko rekao nesto njegove planove sta planira protiv kisaija i ostalo ja Kisaiju NIKAD nisam prenosio te informacije... Ja sam znao Conte da ces ti to uraditi i ako si video ono vece kad smo pricali mogao sam da mu sve kazem da bude na forum i pazi da niko nemoze da unisti barijeru ali nisam, sta ja ako mu kazem i on zna sta ce biti sve ce otici u ... nebi bilo zanimljivo...
Drug u stvarnom zivotu je drug a ovde na forumu i igri nikad mu nisam pomogao ni rekao nista uvek je sve sam radio kako je mislio nikad mu nisam niciji plan rekao ni naglasio cak!!!! i niti nemam nameru da to uradim iako mi je drug...
A on je special charapter nemoze da napreduje, od pocetka je bio taj i taj level i imao jake moci i stvoren je da bude jak i zao da bi bilo zanimljivo na forum... I da se porazi treba jos ninji, kombinacija i ostalog timovi, mislim da nebi bilo zanimljivo da se sve odmah zavrsi Very Happy...
I od dana kada je stupo na forum sve moci su mu dodate i napisane tako da kasnije nista nije dodavao i menjao... Pa nemozete da kazete da sam mu u trenutku smisljao moci u zavisnosti od situacije da bi pobedio jer nezelim to!
I cak i on ima ogranicenja i mora da radi po pravilu! I koliko se secam nije to sto mi je stvarno drug nikad nije preksrio nesto ozbiljno ili radio nesto da nemoze biti pobecen apsolutno nikad kao Conte, gledano sa tu tehniku Conte nikad nemoze biti pobedjen...

Razloge iz pravog zivota ovde nemesam jer bas to moze sve unistiti igru i ostalo, moze brat da mi dodje na forum i bude glavni zloca, morace po pravilu da ide, i ja mu nikada necu otkriti niciji plan ili bilo sta drugo iako mi bRAT na primer!!!
Tako da su mi ovde svi isti i nisam ni na cijoj strani ni Zenkai organizacije i sela!
A ko misli da sam strog i da nesto nije u redu slobodno neka ide...
Jer Admin ipak zna sta je najbolje za forum.....

A sto se tice toga Conte ovako stoje stvari!!!

Tehnika ti nece biti oduzeta, nikad nisam ni imao nameru da to uradim, samo ce biti izmenjena da bude malo slabija i ostalo...
A sa tvoj plan mozez da nastavis ako zelis i probas ponovo...
Jer mislim stvarno niko nemoze da bude toliko jak da apsolutno sam iz jednog udarca, da unisti barijere, statuu, porazi sva cetri demona odjednom i jos uspe da zatvori u cetri osobe i napravi jinchurikie xD

Ja sam rekao svoje... Ako zelite da ostanete ostanite ako zelite da idete niko vas ne drzi... ;) Very Happy
Conte Uchiha
Conte Uchiha
Academy Student

Zahtev za stewchu Empty Re: Zahtev za stewchu

Sun 06 Mar 2011, 14:51
ja ti verujem da nisi reko planove, ali brate jesi upavu donekle... ali i ja sam u pravu takodje donekle..... ja imam taj neki osecaj za sitne detalje i zato sam uspeo da iskombinujem sve ono da ima 20 000 000 health, i to je opet sve delo tvojih tehnika (msm na water hero i oostalo), mogo si da bar uradis nesto kao da mi se skidaju helti svakog dana dok posedujem spirite, ili tako nesto, a ne da mi brises sve postove, msm vise mi ne vredi da opet napadam zenkai jer sad znaju plan..... ovo je bila posteno poslednja nada da ih sredimo, sad nemamo nikakve sanse.....
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Zahtev za stewchu Empty Re: Zahtev za stewchu

Sun 06 Mar 2011, 14:55
pa i jeste mnogo helti brate, al opet Conte treba da bude slaavljen sto je doso do takve ideje, a ne da mu postovi budu obrisani, smanji mu bar da svaki spirit ima 10 000, ali ipak to su njegova autorska prava ;) , svaka cast na ideji Conte, jos kad bi stewcha to dozvolio
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Zahtev za stewchu Empty Re: Zahtev za stewchu

Sun 06 Mar 2011, 14:56
Znas kako Igor, Acko, Naruto i Pain vi mozete slobodno ici ionako ne ucestvujete u igri, a sto se ostalih tice mozete si i vi goniti u ************ ionako ce doci novi clanovi koji ce igrati normalnu igru... Ti konte koji se ti ***** bunis prije par dana me molis da ti pokazem kako se igra ovaj RPG (sto samo potvrđuje jednu tezu, a to je da nisi procitao pravila), ako neko ne procita pravila nema pravo da se bori, buni ili bilo sta ostalo vezano za forum... Mislis da je neko glup da ne skonta vas debilski plan... Kad se bune lafo odmah svi pisu neke postove,a i ne igraju... Nego nemojte da se**te, ako vam se ne igra razlaz...
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Zahtev za stewchu Empty Re: Zahtev za stewchu

Sun 06 Mar 2011, 14:58
kolko vidim jos neko ne postuje pravila a ?!?!
Conte Uchiha
Conte Uchiha
Academy Student

Zahtev za stewchu Empty Re: Zahtev za stewchu

Sun 06 Mar 2011, 15:44
epa stewcho ovaj put ce mora progledas kroz prste, posto je sve bilo po prvilima, samo napisi da su barijere i statua unisteni i da je 7repi u naruta, 5repi u paina, 4repi u blazu i 2repi u igora.... jer ovaj forum nema dovoljno clanova da bi uspeli bez spirita da sprecimo zenkai....progledas sad kroz prsti ali mi zato ogranicis na dalje moju tehniku... inace ako ne uradis tako nema nade za nikog, zenkai ce onda sve da pokori, a clanove forum nece ni imati.... pa ti racunaj
Smile
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Zahtev za stewchu Empty Re: Zahtev za stewchu

Sun 06 Mar 2011, 15:54
Dobro Conte tvoj plan i kombinacije sa onu tehniku jesu bile impresivene, i dobices nagradu za to verujem da cete ti se svideti da nebude sve uzaludno, jer i ja sam znam da sam pogresio kad sam odobrio to, nisam razmisljao na kombinacije sa tehnike koje imaju na forum ...
A brate moram ti reci nesto, statuta ima one healthe i ona barijera bas zbog toga da bi neko mogao nekad da to unisti i uzme demone xD tako da sto se tice toga to i nije bas plan jer je to predvidjeno za to xD XD
Tako da nista ne gubis oko tog plana, mozez ponovo xD

A tu tehniku ces i dalje imati samo sto sto ce biti malo smanjenja sto se tice moci i ostalog...
xD

A ovaj tvoje akcije ce se ponistiti tako da ako zelis mozez opet da probas, jer nemogu da ih odobrim jer ti se tehnika ce ti tehnika biti imzenjena i ono vise ne vazi Very Happy

Inace ne brini za Zenkai tek kad bude dovoljan broj clanova pravi planovi i misterije ce se razresiti...Ovako Zenkai i sela drze balans za sada, tako da nema brige... da ce se nesto desiti sto vi milsite xD nmg vam dalje otrivati radnju xD

A kada dodje vreme i trenutak za to zenkai ce biti porazen ili glavni ako zelite ;)

Sponsored content

Zahtev za stewchu Empty Re: Zahtev za stewchu

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum