Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Raizen ! Empty Raizen !

Mon 11 Jun 2012, 18:53
Raizen smesta dolazi ovde !
Raizen Masamune
Raizen Masamune
Jounin

Raizen ! Empty Re: Raizen !

Mon 11 Jun 2012, 19:59
Kazi sta treba
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Raizen ! Empty Re: Raizen !

Mon 11 Jun 2012, 20:45
Zelim da kazem da ti se vise nikad nije ponovilo da preduzimas akcije bez mene ili da me obavestis ako vec imate medju vama neki dogovr kazite ga a ne da me drugi presritaju i da moram da ubijam nevine ljudi !!! od sad obavestavajte !! i kazi te mi vas plan !! Tobi Raizen PRICAJTE!!!!
Raizen Masamune
Raizen Masamune
Jounin

Raizen ! Empty Re: Raizen !

Tue 12 Jun 2012, 09:46
Ja imam samo jedan objektiv. A to je unistenje ovog sveta i destrukcija :twisted: kao i mucenje. Ali da bih to postigao moram imati i reputaciju i moc. Moc kao bog gotovo.

Zato ako unistim selo magle i Mizukagea postacu najtrazeniji kriminalac ikada jer je to veliki zlocin.
Kao prvo Mizukage je vec gotov. Stavio sam mu u dzepove i odela 30 bombi od po 200 damage ukupno 6000 damage. Prihvatio je da mu stavim bombe. A nakon toga sam ih aktivirao tako da nikako nije mogao da se izvuce.

Ali on se jos moze spasiti.Zapravo mi treba kao taoc. Sada kada imam Mizukagea zarobljenog iskoristicu njega da oslabim Kisaija!
Kisai jeste jak i slicno ali njegova slaba tacka je to sto uvek hoce drugima da pomogne pogotovo kada cuje da je Mizukage u nasim rukama. Sigurno ce se pitati kako sam ja uspeo sam Mizukagea da porazim. Reci cu mu ako mi dozvolis da ti udjem u um sve cu ti pokazati kako je bilo. Verovtno ce pristati a tada ce biti moj. Koriticu tehnike iz mog Yamanaka klana i upicu sve njegove informacije iz glave, znanja, tehnike sve!!!!
Sa tim znanjem mi Akatsuki bicemo nepobedljivi i mozemo da zapocnemo tamo gde je stari Akatsuki stao!!!


Sve sto treba je da imam jak alibi da bi mi Kisai dao dozvolu da mu udjem u um (inace nmg nista da ukradem iz njegovog uma ako mi on ne dozvoli) a to ce pruziti samo poraz Mizukagea!!!

Ja sam novi i slicno niko nema predstavu gde pripadam i sta imam uz to sam slab. Nikad nece misliti da cu ga ja zeznuti!



Ili imam drugi plan mozda je jos bolji. Zarobiti Shadowa i uzeti njegov lik a zatim otici kod Kisaija i stupiti kontakt snjim. Ja mogu da zaposednem telo od Shadowa i uradim to!



Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Raizen ! Empty Re: Raizen !

Tue 12 Jun 2012, 13:57
Polako gde je sada mizukage koliko sam vidla Satoshi ga je spasio !
kako je onda nas zarobljenik ako je tu dovedite ga ovde zelim da pricam sa njim ! i inace polako Raizen otkricemo nase prave moci tek posle rata ! do tada moramo da skupimo sto vise znanja i tehnika da unistimo ovaj bedni svet koj je pun slabica i zaostalih ninji !
Raizen Masamune
Raizen Masamune
Jounin

Raizen ! Empty Re: Raizen !

Tue 12 Jun 2012, 15:22
Satoshi nije mogao da spasi Mizukagea Very Happy jer ako vidis postove Mizukage je pre uhvacen pre nego sto je Satoshi dosao...Inace necu ga ubiti samo mi treba da ga iskoristim da bih prevario Kisaija a nakon toga radi sta zelis sa Mizukagea dovecsu ga uskoro ovde posto sam u putu...


Ako taj plan sa Kisaija uspe a ja mislim da oce bicemo nezaustavljivi hahahahahahahahhahaha :twisted:
Raizen Masamune
Raizen Masamune
Jounin

Raizen ! Empty Re: Raizen !

Wed 13 Jun 2012, 14:35
Dosao sam...Evo (Raizen baca Shadowa koji je onesposobljen ima samo 0,01 health)


Evo doveo sam Mizukagea nije bilo tesko uopste jer je mnogo naivan...

Sada kada imamo njega nezaustavljivi smo...Prepustam ga vama i uputicu se u selo peska.

Inace pokupicu svo njegovo znanje iz glave (tehnike koje nemam i licne tehnike njegove) ulazem chakru onoliko koliko tehnika uzimam
Raizen ! 2be2



Ujedno kupim mu sve creator poene, pare kao i ostalo od oruzja sto ima i itema sto ce mi koristiti...



To je to sada sam spreman za Kisaija!


Moj savet za vas...Uzmite dovoljno njegove krvi ice release je korisnik mozemo je presaditi u nas!
Anonymous
Gost
Guest

Raizen ! Empty Re: Raizen !

Thu 14 Jun 2012, 00:38
Raizen-e uzmi ovu vranu ako hoces,sad samo trebas da stignes do 150 lvl zato moram da te pazim i swe,postavice ti neku zamka tako da bi bilo bolje da uzmes ovu vranu da znam gde si i sta si,da te ne ubiju !!!

Raizen ! Aiko2
Sponsored content

Raizen ! Empty Re: Raizen !

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum