Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Tue 25 Sep 2012, 17:56
prvi sastanak je o tome kolko skupe da budu nase usluge i kako da dobijemo nove clanove i tako pozevam shikamarua i konohamarua da se jave
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Re: Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Tue 25 Sep 2012, 18:28
Sto se tice novih clanova, nazalost nemamo bas neki veliki izbor. Mislim da zbog obaveza retko dolaze na forum...

u zavisnosti od vrste usluge moramo da odredimo cenu, znaci da napravimo neki "cenovnik"

Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Re: Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Tue 25 Sep 2012, 18:35
da to sam i ja mislio pa neznam kakva vrsta dali ovako

ako zele da izvrsavamo misije ali neznam kolko da kosta ajde ja sam se dogovorio sa mizukageom da ce popricati sa njegovim selom da nam donese nekog clana jer je ovo organizacija lista ali isto tako primamo clanove iz drugih sela pa cekamo da se rat zavrsi za clanove iz drugih sela tako glavno pitanje je cenovnik ajde daj te neke ideje pa ce da odlucimo
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Re: Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Tue 25 Sep 2012, 18:51
hmmm mozda da nekako podelimo usluge po ranku:

A-Rank-----usluge u vezi odbeglih ninji i tako nesto[8000 ryo]

B-Rank-----da zastitimo clanove drugih sela i slicno[3000-4000 ryo]

C-Rank-----usluge da zastitimo clana sela[1000-2000 ryo]

D-Rank-----neke usluge unutar naseg sela[500-1000 ryo]

mozemo dodati jos tih rankova ako treba ili dodati tu jos usluga, nzm ne mogu sad da se setim jos...
mozes i cenu promeniti ako ne odgovara jer ne znam kolika bi trebalo da bude, ovo je samo primer... ;)
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Re: Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Tue 25 Sep 2012, 19:06
lepo je to evo samo malo dodavanja i to je mozda to

neke misije ce mozda cak i skuplje kostati ako ja mislim da ce ta misija biti mnogo opasna i teska

SS-Rank-----usluge koje su veoma tajne assisinacie i tako slicno(30.000 ryo do 1.000.000 ryo sve zavisi koliko je jak ninja i tome slicnom)

S-Rank-----usluge u vezi tezih odbeglih ninji i kriminalaca i zarobljivanju takvih ninji (30.000 do 50. 000

A-Rank-----usluge u vezi odbeglih ninji i tako nesto[10.000 do 30.000 ryo]

B-Rank-----da zastitimo clanove drugih sela i slicno[od 8.000 do 20. 000 ryo]

C-Rank-----usluge da zastitimo clana sela[3.000-8.000 ryo]

D-Rank-----neke usluge unutar naseg sela[1000 do 5.000 ryo]
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Re: Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Tue 25 Sep 2012, 19:08
ako se slazete ili misilite da je preskupo ili prejevtine usluge zamo kazite zato se ovo i zove sastanak
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Re: Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Tue 25 Sep 2012, 19:39
ehehe...slazem se sa podelom, a sto se tice cene ne mogu da nista kazem jer stvarno ne mogu da procenim x(


a moze i da ostane tako kao sto si napisao, jer uvek izmene mozemo napraviti Smile
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty seal

Tue 25 Sep 2012, 20:07
Za cenovnik se slazem i javljam se da mi stavis seal
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Re: Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Tue 25 Sep 2012, 20:23
dobro cenovnik smo zavrsili a seal je stavljen i sada cemo sacekati malo da vam napravim oruzje za organizaciju (za 2 ili 3 nedelje cu napravim)
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty seal

Tue 25 Sep 2012, 20:31
Znas nas dogovor
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Re: Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Tue 25 Sep 2012, 21:32
da znam evo samo postani dovoljan lv i naucicute tom tehnikom i to ostao ces dobiti samo prvo da se dogovorimo kakvo oruzje ocete da kreiram

ja misilim ovako ime phantom assasin sword zabimaru

ovo je specialna katana koja se moze razviti to jest povecati duzinu napada cak do 15 metara demage isto tako mozete stanovati protivnika atako sto cete ga zarobiti vasom katanom ali necete nanesti nikakav dmg

energi 100 dmg 100

slika Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Images?q=tbn:ANd9GcTMWhuIX6e4fEbrsSsdACiSqO_KFF_oSW0hXsIdTHw6jJN8USh4yXaw5F6V

to je opcija jedan

opcija 2

opis mali noz koji moze da upije chakru korisnika i odjednom oslobodi chakru svaki put kada nesto dodirne ulazena chakra ce traje 2 poteza posle morate opet uloziti

energy 50 demage 10
slika Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Images?q=tbn:ANd9GcR66d4rBaSyzn4SM6cbEEZiAWFphOPpL2w3gkf4Oyd9qR_GoS7ugQ
sada kazite koju vi mislimte da uzmete
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Re: Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Tue 25 Sep 2012, 21:47
ja sam vise za prvu
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Re: Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Tue 25 Sep 2012, 21:52
ok sacekacemo shikamarua pa neka kaze ako bude jednako ja cu odluciti ako on kaze za prvu onda uzimamo long rage sword
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty slazem se

Tue 25 Sep 2012, 22:36
slazem se sa Konohamaruom za prvu
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Re: Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Tue 25 Sep 2012, 22:37
ok kreiracu vam ovo oruzje samo ce clanovi ove organizacije koristiti
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty slazem se

Tue 25 Sep 2012, 22:38
i daj da nam pored onoga gde je klan da nam pise i da se vidi znak organizacije Smile
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Re: Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Tue 25 Sep 2012, 22:42
ok napisacu adminu i on ce to uraditi
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Re: Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Tue 25 Sep 2012, 22:45
za dva ili tri dana dobicete prvu misiju
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty uredu

Tue 25 Sep 2012, 22:47
OK.Predlazem da napravimo tamo kao jedan deo stranice gde cemo da napisemo ko je koji rang.Naprimer ti si sef.Ja sam zamenik sefa i tako...
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Re: Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Tue 25 Sep 2012, 22:51
ok napravicemo samo gde mislis da napravimo
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty d

Tue 25 Sep 2012, 23:02
dobro si to odradio samo stavi malo manje pomocnika.Uredu je 3 ucitelja ali neka samo kunohamaru bude jos tvoj pomocnik uz mene
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Re: Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Wed 26 Sep 2012, 21:19
oruzje ce biti napravljeno za par dana samo jos karticu da napravei gotovo

ovime je sastanak gotov i da predlazem da pogledate pricu i borbe izmedju paina i ostalih
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Re: Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Wed 26 Sep 2012, 23:01
kada sam polozio genin ispit pregledao sam istoriju, izmedju ostalog i te borbe sa painima koje su po meni jedne od boljih na forumu. ;)
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Re: Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Thu 27 Sep 2012, 09:16
da tada su borbe bile bolje
Sponsored content

Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo) Empty Re: Prvi sastanak (cenovnik usluge i ostalo)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum