Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Sealing room Empty Sealing room

Tue 25 Sep 2012, 17:58
OVDE NEKA DODJU SHIKAMARU I KONOHAMARU DA SE JAVE
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Sealing room Empty Re: Sealing room

Tue 25 Sep 2012, 18:12
Dosao sam. Smile
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Sealing room Empty Re: Sealing room

Tue 25 Sep 2012, 18:20
ok evo dokle cekamo shikamaruo da kazem sto smo ovde u sealing room posto je ovo tajna organizacija mi cemo raditi razne poslove za razna sela sto znaci i top tajne misije ali isto cemo obucavati genine kada dodju u organizaciju to ce kagei da popricaju sa njima pa kako nebi niko progovorio moram da stavim seal ali samo ako zelite posto smo tek poceli mozete i da vam ne stavim seal ali boljeje u buducnosti jer vas mogu prinuduti da odate tajne organizacije pa ovo ce vas spreciti da im kazete i tako to ako se slazete recite posle ostali clanovi org. nece imati izbora ali prva 3 ce imati tako eto pitam vas ja nekazem da ce te nas izdati ali vas mogu priciniti da kazete sa nekom vrstom kontrol jutsuom i tako dali moze dali se slazete
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Sealing room Empty Re: Sealing room

Tue 25 Sep 2012, 18:36
Nisam izdajnik, ali svejedno kao sto si i rekao neko moze da upotrebi neki manipulation jutsu i tako me natera da progovorim.
Pristajem na seal ipak
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Sealing room Empty Re: Sealing room

Tue 25 Sep 2012, 18:39
evo sada stavljam ja znam da nisi izdajnik ali znas sada sve vise ima tih jutsua

stavljam ti dupli seal za svaki slucaj
Sealing room 7210 x2

jedan da nekazes nista o organizaciji a drugi da nekazes nista o meni i vodji organizacije eto gotovo je

Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Sealing room Empty seal

Tue 25 Sep 2012, 20:10
Javljam se da mi stavis seal.Ja sam zamenik sefa organizacije samo da se zna!
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Sealing room Empty Re: Sealing room

Tue 25 Sep 2012, 20:21
da shikimaru kao prvi clan ce donositi odluke ako ja nisam tu ali to neznaci da morade da idete u samoubilacke misije evo shikamaru radim isto kao i taj
Sarutobi Konohamaru

dupli seal Sealing room 7210 x2

jedan da nekazes nista o organizaciji a drugi da nekazes nista o meni i vodji organizacije eto gotovo je
zavrsili ste ovde sada posto smo formalni deo zavrsili vraticemo se normalnim duznostima i diskusiji
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Sealing room Empty Samo hrabro

Tue 25 Sep 2012, 20:32
Tako je.Moramo da pocnemo punom parom!
Sponsored content

Sealing room Empty Re: Sealing room

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum