Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Tue 25 Sep 2012, 23:33
Ovde je moja kancelaria u kojoj mi se mozete obratiti ako vam nesto treba
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Thu 27 Sep 2012, 20:59
Sikamaru Nara I Sarutobi Konohamaru JAVITE SE SADA OVDE IMAM ZADATKE ZA VAS (nisu za xp nego vise za organizaciju)
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Fri 28 Sep 2012, 00:30
Reci sta imas Rihan-san.
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Fri 28 Sep 2012, 09:12
ovako ti krni na malo putovanje od sela do sela sa shikamarua i ptajte dali ima neki genin ili neki drugi ninja dali oce da se pridruze organizaciji to pricajte sa kageom tog sela za par dana prva misija ali i teska sa dosta xp om
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Evo i mene

Fri 28 Sep 2012, 09:45
Evo i mene izvinite sto sam bio malo neaktivan ali evo me sad sam tu.Kunohamaru ajmo na to putovanje!
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Fri 28 Sep 2012, 16:59
Da Sikamaru, krenimo!
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Fri 28 Sep 2012, 20:53
Rihan-san,
zadrzali smo se u selu zbog napada na lorda Hisashija...i on je nazalost mrtav.
Izgleda da je napad bio organizovan tako da nismo imali sanse da zastitimo Hisashija Sad

Da li da ipak krenemo u potragu za novim clanovima?
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Fri 28 Sep 2012, 21:36
ne sutra ili prekustra imate naj tezu misiju koju ste mogli da dobijete budite spremni i trening i samo trening
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Sat 29 Sep 2012, 13:53
evo je misija za vas misija ubite djoni hatake jel jasno ok evo link xp 100 000 i ryo 100 000 eto toliko ovo je ss misija http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t6133-shikamaru-i-konohamaru-vs-djoni-hatake

eto krenite obadvoje sada krenite
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty borba

Sat 29 Sep 2012, 15:21
Mislim da je ovo ipak malo pretarana misija za mene kao genina alI cu ipak da pokusam a ga savladam!!!
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Sun 30 Sep 2012, 00:11
erza i kasai sama molim vas dodjite ovde zelim da razgovaramo
Anonymous
Gost
Guest

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Sun 30 Sep 2012, 00:12
Vec sam ovdje !! STA ONO RADITE GENINIMA ?!?!?!?!
K.
K.
Jounin

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Sun 30 Sep 2012, 00:14
Inace ovde kao admin da napisem , ne mozes da dajes ryo i xp kako oces , tvoja organizacija nema svoj fond tako da svaki ryo koji od misija dajes mora da bude tvoj , a xp mozes maksimalno 5000 i to moras da pitas admina
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Sun 30 Sep 2012, 00:16
ok razumem evo ovako ja odustajem od organizacija i pogresio sam u vezi sa izunom eto gotovo ja neznam sta da radim pa pitam vas
Anonymous
Gost
Guest

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Sun 30 Sep 2012, 00:21
Ja cu tebe da pitam odakle ti uopste ideja da pravis organizaciju sastavljenu od genina koji jos uvijek ne znaju ni kunai da drze kako treba i da ih saljes da se medjusobno poubijaju radi xp-a i ryoa koje ni sam nemas i sa kojima bi bio Kage ??
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Sun 30 Sep 2012, 00:24
ne ja sam ih poslao da drugaciju misiju kao test ali izuna nije bio plan za to
Anonymous
Gost
Guest

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Sun 30 Sep 2012, 00:25
Izuna ce zazaliti zbog toga
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Sun 30 Sep 2012, 00:29
evo ovao molim vas vi budite sledeca glava ove organizacije ja nisam dovoljno jak i suvise slab
Anonymous
Gost
Guest

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Sun 30 Sep 2012, 00:32
Ova tvoja organizacija ce biti zatvorena dok ti ne postanes 100 lvl. Skinuces sve sealove sto si stavio ninjama a odaje cu koristiti ja i erza ( i jos neke ninje koje odabaremo) u posebnim situacijama ! A sad necu nikoga u ovim prostorijama da vidim osim Izune Uchihe


Last edited by Kasai no Raion on Sun 30 Sep 2012, 00:37; edited 1 time in total
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Sun 30 Sep 2012, 00:34
ok admine molim neka urade kao sto on kaze a ja svim ninjama skidam danzo juijutsu
Anonymous
Gost
Guest

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Sun 30 Sep 2012, 00:47
Ovaj put cu te postediti kazne jer znam da je Izuna iza svega al ubuduce nemoj da se ista slicno ponovilo ! A vas trojica , vi bi ste izgleda sve uradili kad bi vam Nura i Izuna to rekli pa cak i napali ninju iz svog sela iako je 2x jaci od vas ?? Ovce vam nisu ravne -.-''
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Sun 30 Sep 2012, 20:32
a mogu samo nesto reci pre nego odem ovo je bio test pitaj te dzonia i ovog kako se zove kuchiki covek on zna ali izuna nie bio deo plana Very Happy
Sponsored content

kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura Empty Re: kancelarija prvog leadera phantom assasin divizie Rihan Nura

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum