Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napad na selo lisca

+2
Hisashi Namikaze
Hei Kaguya
6 posters
Go down
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 10:27



Napad na selo lisca Hei2-nav



Hokage Hisashi izadji ili cu unistiti ovo selo! Ionako je pola unisteno tako da mu i ne treba mnogo da ga potpuno unistim!


Svuda oko i po celom selu izlaze ogromne kosti koje se savijaju i hvataju svakog ninju u drze osim Hisashija.
Napad na selo lisca 8-4Napad na selo lisca 7-4




Ostali ostanite dalje od ovoga nije vasa stvar....




Hokage Hisashi sledeci potez i celo selo ce otici zauvek!



Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 16:49
Znaci odbijas da dodjes.....Onda nemam izbora haaaaaaaaaaaaaaaaaaa sve kosti izlaze damage je 700 svaki ninja u tvom selu bilo gde da napise nesto primace 700 damage po postu!!! Bolje ih upozori da ne pisu jer siguran sam da nece svi ovo videti i da ce neko pisati ne zelim nevini da tradaju.


Sto se tice ako neko zeli da napusti selo i dodje ovde morace da koristi roleplay opciju putovanje u zavisnosti koji broj padne toliko damage puta moras da izbegnes da bi dosao ovde. Sto znaci ako padne 2 damage je 1400.


To vazi i za tebe Hisashi , bolje dodji da ne aktiviram unistenje sela!!!
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 16:52
Cekaj, cekaj... Nisam ni video ovaj post... -.- Izalazim naravno, nisam ja shadow... Sta hoces prokletnice???
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 16:56
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 940


Znam da nisi kukavica. A i dugo se nisi borio ozbiljno! Zelim da vidim tvoju moc!!!! Hajde Hisashi daj sve od sebe!!!!

Aktiviram stit i oblazem kosti po telu od stita ga ovim
Napad na selo lisca Bonearmor
Napad na selo lisca Weaponenergizing1000


Spremi se ovaj naboj struje sve sece!!! Dovoljno je da me pipnes dobices 1000 damage....

Da vidimo tebe!!!


Pipni me dobices 1000 damage. Napadni me imam 200 defense. Priblizi mi se u krugu od 2 metra kosti ce porasti i dobices 250 damage.
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 17:17
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!! I ovako ti dolazis i trazis borbu... Oh my God... Sve jedno naravno da cu se boriti sa tobom!!! Protiv svega ovoga sto si izbavio na mene postoji samo dve stvari koje me mogu zastiti. Moj Lava Armor i Susano! Ali Susano nije namenjen tebi!

Lava Release! ARMOR!!!
Napad na selo lisca Scaled.php?server=803&filename=tehnikalava

Sada cu nas zatvoriti u jedan prostor, i niko nam nece smetati! Sa neba pada ogromna kupola koja ce nas poklopiti a tebi naneti dmg od 700!!! I ostace tu gde je, sto ce nas ograniciti u kretanju i prostoru!

DOTON KCIOSE!!!
Napad na selo lisca Hand-seals-naruto

Napad na selo lisca 1002

A zatim zemlju ispod nas polivam lavom takodje moj Lava Release je jedini postojeci Keki Tota koji je sastavljen od tri elementa! A kao sto znas kekei tota prevazilazi kekei gen kai sto znaci da je napredniji nivo kekeia. Lava se proliva po celom terenu tako da ce ti biti nemoguce da hodas po uzarenoj lavi sobzirom da imas defens od 200 nanosice ti po 200 dmga po potezu jer cu ojacati tehniku duplo, ali tvoje kosti nece moci da prolaze kroz lavu...

Napad na selo lisca Scaled.php?server=507&filename=lavaglobsx2

Sada sam osiguran da ne mozes da pobegnes...

Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 1000 -380
Defens: 200
Bonus dmg 50
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 17:49
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 910


Ako je to najbolje sto umes onda si vec izgubio...


Damage toga je 700 a ja konstantno imam 1000 plus 200 od pokreljivosti to je 1200 damage

Samo bezim brzo i prolazim kroz tvoju kupolu jer moje telo je oblozeno tako jakom strujom od 1000++200 damage i samo secem i prolaizim...Ova struja sve sece nezaustavljiva to radim u kombinaciji sa ovim.
Napad na selo lisca Flyingtechnique

Tako da sam sve izbegao a ti si unutra ostao zarobljen...


Ne deluje na mene tako nesto...

Tvoja lava provodi struju protiv moje struje to ti nece davati defense!!!


Hahahah tvoja lava nije ni prici mojim kostima...

Ceo teren se plavi vodom i gasi i potapa tvoju lavu kako sam u kontaktu sa vodom dok je stvaram tece... Samo stani na vodu i primices 1200 damage, bolje receno moras je izbeci!!!
Napad na selo lisca 403
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 18:14
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 1000



Ne neces Hei!!! Gotovo je za tebe!!! Zasto napadas Hisashija videces!!!


Inace izbegni ovo Hisashi pa nastavimo razgovor




Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 18:22
Hahahahaha Hei zavaravas sam sebe... Lava je kekei tota ,a ako nisi znao keki tota je napredniji vid keki gen kaia. Tvoj keki gen kai je jedan od jacih ali nije jaci od keki tote tj moje lave, zbog toga sto je to tip tri elemnta u jedno. Tvoje kosti u dodiru sa lavom pocinju da se tope... A struja jeste jaca od vode, ali zemlja i vatra je ne provode, tako da sprecavaju struju da se krece kroz lavu zbog zgusnusti molekula...

Pored mog lava armora imam mogucnost da se krecem krzo lavu i kroz nju prolazim... Zato samo prolazim kroz zemlju i izlazim sa druge strane van kupole...

Napad na selo lisca 401

Hei koliko god ti bio i mislio da si jak, lavu tvoje kosti ne mogu da probiju.
A pedo hvala ti sto si dosao, ja sam u ovom trenutku ne mogu sa njim da se izborim zbog toga sto on kontrolise pedeset posto shicikaien sela, i tako moze da me kontrolise, sto znaci da ja u borbi sa njim ravnopravno ne mogu da pobedim, zbog tog seala. A on ce to zlouptrebiti!

Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 620 -30
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 18:30
Znaci porazen si...Nisi izbegao moj napad od struje od 1200. Defense ti je 200 ali 1000 si primio...Uz to voda je ugasila lavu. Ako si otisao u zemlju to samo znaci da si se jos vise zajebao i upao u mogucnost na ne posotji sansa da izbegnes struju...Kupola je potopljena gde god da si izasao zakacilo te 1200 odbij 200 to je 1000 si primio neizbezno

Zao mi je ali vec si porazen...


P.S. i malo dete zna da zemlja provodi struju -.- plus, struja je jaci element nad zemljom i vlada nad njom, inace ovo je forum , nema veze sta je sta i da li keekei tota ili genkai ili obican napad. Zna se koliko tvoja lava ima damage a koliko moje kosti...

Tvoja lava po potezu skida 200 koliko vidim toliko si ulozio, a moje kosti imaju 700 damage, znaci tek za 4 poteza ce se istopiti, sto znaci da je i damage od njih jos radio to je 700 si isto primio jer nisi izbegao odbij 200 od armora to je 500


Kako god porazen si!!! Imas 0 health


Bila je dobra borba ali kratka, samo to sam hteo
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 18:33
Neeeeeeeeee!!! Hisashi... nema veze od sada cu ja nastaviti... suvise si brzao sada si porazen, nije on za tebe Hisashi suvise ja jak!!!
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 18:35
Pedo ja i ti smo se vec borili ali porazio sam.. Ako zelis nastavi u ime Hisashija da se boris i opravdaj ga...

Inace Hisashi ti si osamucen skoro mrtav i lezis dole ne brini nisi mrtav ali vise nista ne mozes da uradis.

Hajde Pedo!!!
Anonymous
Gost
Guest

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 18:37
Zakasnio sam!! Brzo dolazim do Hisasija uzimam njegovo nepominco telo koje stavljam na sigurno u body seal i bezimo malo dalje ...


Pedo porazi ga i ja cu ti pomoci!!!
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 18:38
Pogresio si. Jer evo da ti objasnim. Moja lava koja je bila na zemlji je imala dmg 400 jer sam je duplirao tj., 400 chakre sma ulozio. Zatim lava koja se nalazi na meni ima dmg od 400 i defens od 200. Ta voda koju si bacio na lavu nije nikako mogla da je skameni zbog jacine lave koja je bila na terenu, ti si ulozio samo 200 cakre dok sam ja duplo vise. Ako ce mo tako gledati, struja jeste jaca od zemlje kao elemnta ali nije od vode i vatre, ako ces vec tako gledati po narutu. Sto znaci da opet sprecava da prodje kroz lavu. Trece ja sam naravno izbegao tvoj napad struje koji cak nije ni mogao da prodje kro lavu ali ajde, tako sto sam lepo napisa, tvoja je struja prolazila direktno kroz kupolu i isla na mene dok sam stojao na lai ali ja sam prosao kroz lavu i zemlju i izasao cak na drugu stranu, sto znaci da sam tvoj napad itekako izbegao. Smile
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 18:39
Izvinite sto sam napisao, ali ja samo dajem cinjenice. hei ne mozes tako brzo da doneses zkljucak i da kazes da sam kao mrtav i bespomocan kad nisam. Moras da saberes sve sto se nalazi na tabli.
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 18:42
Kaiene...Dosao si i ti da se boris...Hteo sam i sa tobom da se borim ali dosao si sam.. Nema veze porazicu i tebe i Pedu zajedno Very Happy


Dobro je da si uzeo Hisashija na sigurno da ne nastrada u ovoj borbi jer i najmanji dodir ga moze ubiti ima 0 health.

A sada pocnimo!!



To si u pravu voda je smanjila samo damage lave na 200

Ali ogromna voda koja ide okolo i nosi struju je ipak morala da te zakacim i da se uzmelji sa lavom to jest zemljom. Voda je smanjila damage lave na 200 ali struja je i dalje bila tu...

p.s u anime je bas prikazano da struja ide po lawi ;) i da je lava prenosi

Ipak si porazen Hisashi Very Happy


Hajde mi da nastavimo sada!!!
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 18:44
Cekaj samo malo. Molim vas izvinite sto pisem sada ali stvarno moramo da razjasnimo. Ne mozes donositi zakljucak samo tako. Kao prvo Kupola je stojala, a ja sam lepo napisao da prolazim kroz lavu i zemlju i izlazim iz kupole vani. Tvoja struja i voda su prosle kroz otvor koji si napravio na celicnoj kupoli, a sama kupola dalje nije ostecena. Tako da nemoj molim ta da donosis ishirne zakljucke. Ja sam tvoj napad izbegao. Samo gledaj realno stvari.
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 18:45
Nazalost na strani sam Heia u pravu je!!

Ali ja sam ovde!! Ne brini Hisashi odmori se ti!!! Ja cu nastaviti
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 18:47
Hahahaha, to se podrazumeva... Sve jedno neka bude tako, ja nisam Shadow da kukam i zapomazem, neka bude po vasem da me je porazio. Ali hei veruj mi za ovo i sve sto si uraido mom selu, platics mi... Zapamti moje reci.
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 18:51
1000
1000
750


Svejedno i dalje mi nisi dorastao suvise si slab.

Hajde onda bori se!!!


Kako god 500 damage si pretrpeo zbog kostiju cak i da si struju izbegao. Tako skini 500 health.Tako biraj nastavi da se boris sa 500 health ili kao sto je bilo? Jer kako god mene ne mozes nikad poraziti a ne govorim o shiskiseiken sealu to cak i necu koristiti.
Kako god sta god da imas neces me moci poraziti zato bolje ostani gde jesi sigurniji se kod Kaiena!


Radim ovo poznato Pedo!?Zatim ovo oko mene gde god prodjem lava nestaje 400 damage uz to svuda oko mene ide 1200 damage
Napad na selo lisca Th_kiseonikpeda
Napad na selo lisca 503
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 18:54
Ovo nije napad samo da kazem nesto:

Ne brini ti nista Hisashi!!! Kaien ce ti pomoci zato je i dosao prebacice ti health sav njegov pa ces opet imati 1000 i nastavi dase boris a ja cu ga dokrajciti pre toga!!!

sledeci potez pisem napad
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 19:02
Pedo, Kaiene hvala vam... Ali sada ce osetiti moc Uchiha Klana!

(Hisashi odjednom u cudu gleda jer se teren i zemlja kristalisu...)

Hmmm sta li ej ovo, paaaaaa... Erza! Kristal!

Naravno da cu se boriti!!! Ne ostavljas mi drugog resenja, nego da se oslonim na svoj sharingan! I na moc Lisice!

Napad na selo lisca Scaled.php?server=526&filename=mojems

SUSANO!!!

Napad na selo lisca Scaled.php?server=818&filename=ljubicastiems

A sada oseti moc Sharingana!!! AMATERATSU!!! Vecni plamenovi!!!

Napad na selo lisca Scaled.php?server=10&filename=amateratsu

Health(Zivot) 500
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 590 -240
Defens: 700
Bonus Dmg: 50
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 19:06
Health
Health(Zivot)
1000/1000
Energy:
Energy(Energija)
980/1000
Chakra:
Chakra(Cakra)
970/1000

Odjednom dolece Shadow
Napad na selo lisca Aikokrila
vuce
Hisashi vidim da si bas prebijen dosao sam da pomognem !
Hisashi nek udje ova vrana u tvoja usta da bih uvek znao gde si za slucaj da te Hei negde odvuce

Napad na selo lisca Aiko2

(Vrana ulazi u Hisashijeva usta)

A onda izgovaram prve sthove molitve

I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 19:08
A evo i mene. Hei nije lepo da mi rasturaš selo znaš...

Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 19:14
1000
750
700
Seal chakra:500

Samo letim na drugu stranu i izbegavam amaterasu. Uz to oko mene je ogromna vodena kupola vatreni napadi ne deluju. Amaterasu ce samo stojati po vodenoj kupoli i goreti vecno ali mene nece dotaci jer sam siguran u njoj... Cak i nisam morao da izbegavam to...


Hahhahahaahah to je sve sto imas...

Amaterasu koji gori na mojoj vodenoj kupoli je sacinjen od chakre. Samo preko vode upijam ovu chakru (pre toga sam povecao snagu) i seal je u moj mac...I amaterasu se gasi uz to sam dobio 500 chakre.

Nazalost cak ni vodena kupola ne moze zauvek zadrzati amaterasu ali moze dovoljno dok ga ja ugasim

Kao sto vidis tvoj amaterasu mi ne moze nista ali to nije sve

Napad na selo lisca Scaled.php?server=835&filename=heielectricstimulansUlazem 300 chakre to je 300 snage plus 50 mojih to je 350 sposbnost na 350
Napad na selo lisca Chakrasealtechnique



Anonymous
Gost
Guest

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Fri 28 Sep 2012, 19:17
Nista manje nisam ni ocekivao od tebe!!!

Hisashi , Hei je suvise mocan za mene nmg ga poraziti ali zato ti mozes dodji kod mene prebacicu ti moj vrednosti sensor tehnikom!!!! Pozuri Hei nije napao ovo je prilika da ti prebacim posle necemo imati kada!!!


Otvori malu rupicu na Susanu da bacim tehniku da ti prebacim!!!

Sponsored content

Napad na selo lisca Empty Re: Napad na selo lisca

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum