Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

+17
Erza Namikaze
Quetzalcoatl
Abel Nightroad
45485465
Satoshi Nara
Conte
Hyuuga Neji
Trafalgar Law
Kuchiki Byakuya
Sarutobi Konohamaru
K.
Dzoni Hatake
Archer Shadow
Peda Carski.
Hei Kaguya
Hisashi Namikaze
Dante.
21 posters
Go down
Dante.
Dante.
Administrator

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Fri 28 Sep 2012, 16:01
Ko bi rekao! Vec je proslo 6 meseci od zadnjeg turnira i sada je vreme za novi turnir cetvrti po redu "Cetvrti veliki shinobi turnir".

Ako zelite mozete se prijaviti u ovoj temi za predstojeci turnir koji je za nedelju dana!!!!!
Najace ninje ce se okupiti na jednom mestu i boriti se za titulu najaceg ninje i vredne nagrade (unitaktni i zabranjeni vredni jutsui i ostalo).


Zato okusajte srecu i borite se jer je turnir idealno mesto da demonstirate svoju snagu i strategiju bez straha da poginete ili ubijete nekog! Uz to iz turnira na borbi se dobija ekstra XP I ryo i creator zato svako dobija ko ucestvuje!!!


Tokom turnira koriscenje licnih tehnika i slicno bice zabranjeno. Moci cete da se borite samo sa tehnikama koje imate na forumu i slicno sto spada uz to. Sto znaci da su skoro svi borci izjednaceni i imaju sanse za pobedu bez ozbira koji su lvl!!! Pobedice samo onaj ko je dobar strategist!!!


Last edited by NNW Admin 6 on Tue 09 Oct 2012, 19:19; edited 1 time in total
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Fri 28 Sep 2012, 16:20
Evo ja cu biti prvi koji ce se prijaviti za turnir. Smile Srecno svima...
Anonymous
Gost
Guest

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Fri 28 Sep 2012, 16:46
Prijavljujem se -.-
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Fri 28 Sep 2012, 16:51
nema licnih odlicno. Ja cak i nemam licne , odlicna prilika da se borim sa ostale mocne ninje!!!
Anonymous
Gost
Guest

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Fri 28 Sep 2012, 17:01
ni ja nemam licne tehnike uopste prijavljujem se Very Happy
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Fri 28 Sep 2012, 17:04
Hhahahahahahahaha turnir cu ja osvojiti niko ne moze da porazi moje ogromne misice i snagu!!! Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Fri 28 Sep 2012, 19:09
Ja imam moje licne kao sto je dimenzija njih ne mogu da koristim a Crow tehnike mogu koristiti jer sam ih naucio od Aiko !Prijavljujem se !
Anonymous
Gost
Guest

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Fri 28 Sep 2012, 21:50
shadow mislim da je to isto xD

Ja se necu prijaviti, nije fora da opet ja pobedim , bolje neka bude neki drugi ninja. Samo ako treba mesto ubacite me da popunim ali predacu odma prvi mec u tom slucaju.


Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Fri 28 Sep 2012, 21:50
Prijava !
K.
K.
Jounin

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Fri 28 Sep 2012, 22:47
Ovo neki regular pobedjuje u najavi...al ae da dodjem i ja malo reda radi
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Fri 28 Sep 2012, 23:21
Prijavljujem se!
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Fri 28 Sep 2012, 23:51
Xax ovo ce biti odlicno prijavljujem se!
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Sat 29 Sep 2012, 00:02
Prijavljujem se....
Anonymous
Gost
Guest

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Sat 29 Sep 2012, 16:32
prijavljujem se
Hyuuga Neji
Hyuuga Neji
Academy Student

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Sat 29 Sep 2012, 17:22
prijavljujem se
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Sat 29 Sep 2012, 19:12
Mogu li da znam , ako je mene neko naucio njihovim tehnikama (licnim) da li ja mogu da onda i koristim njihove tehnike?
K.
K.
Jounin

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Sat 29 Sep 2012, 19:15
Ne , nema nikakvih licnih
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Sat 29 Sep 2012, 21:41
Znaci ne mogu Crow da znam !
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Sat 29 Sep 2012, 21:46
Zar Kisai nije vec to napomenuo sa crow i tim takvim naucenim tehnikama citajte malo Very Happy
Conte
Conte
Academy Student

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Sun 30 Sep 2012, 15:34
nema ni crow! samo one tehnike koje ste kupili na forumu, msm sta tu nije jasno -.-
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Sun 30 Sep 2012, 15:51
Znam da sam banovan " " ali evo da se prijavim bas ka sto sam naglasio dodaj te me na turnir rekli ste da ce te da me pustite
45485465
45485465
Academy Student

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Sun 30 Sep 2012, 20:05
Prijavljujem se...
Abel Nightroad
Abel Nightroad
Jounin

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Mon 01 Oct 2012, 23:57
Prijavljujem se za turnir!
Anonymous
Gost
Guest

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Tue 02 Oct 2012, 14:57
Ti si Abele poginuo koliko se secam kada je Andaime oteo Sabakua, dao si svoj zivot da bi mi pobegli.kako si sad opet ziv?
Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Tue 02 Oct 2012, 15:17
Prijavicu se i ja na turnir bice dosta zabave...
Sponsored content

Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir Empty Re: Prijave za cetvrti veliki shinobi turnir

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum