Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 14:16
ajde ovde borba
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 14:18
Da vidim vasu snagu izgleda da cu morati da budem bas grub ovo je borba na zivot i smrt !
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 14:20
Xax dzoni ne budi pun sebe to cu ti dokazati! (ovako cemo igrati Dzoni igra pa nas troje (ja pa aca pa Sarutobi) pa opet Dzoni da se odbrani i to))
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 14:25
Hahah Dzoni nismo se dugo borili, jos od cunina. Very Happy
ovo ce biti zanimljivo, potrudi se Razz
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 14:28
Health:760
Energy:750
Chakra:800

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Scaled.php?server=210&filename=demonicflautex2

ovoliki zvuk ne mozete izbeci tako da ste pauzirani napisite nesto..
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 14:33
Health:
(400/1000)
Energy:
(240/1000)
Chakra:
(470/1000)
Moras da znas nesto da bi mene mogo time da uhvatis treba ti mng vise
(ovako posto sam ja ninja brzine mng sam brzi od sve vas svojom brzinom idem po jednom terenu kroz drvece grane i sve ostalo po zidove tako da stvaram ogrmnu oscilaciju koja ce mi pomoci da nadjacam tvoj zvuk inace moracu da ulozim 120 energy)
shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake 1110
zatim uzimam dva maca i napadam te (da da napomenem nemogu da cekam nikog od igraca koji igraju za mene posto mi je u cilju da odradim ovog dana mng vise nego jedan sparing)
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 14:36
ja sam pauziran!
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 14:42
Health:750
Energy:740
Chakra:800

Branim se od maceva tj tehnika zamene pogadjas samo drvo..
shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Substi10

a sto se tebe tice konohamaru ovako..posto si pauziran vezem te lancimaa
shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake 151

i prilazim iza tebe sa kunaiem...Koje su namere ove organizacije i sto si se pridruzio govori...
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 14:44
Health:
(400/1000)
Energy:
(230/1000)
Chakra:
(470/1000)
Zar mislis da cu tako da ti dozvolim da ga zarobis!
dok bacam lance da ga vezes gadjam kunai koji zakucava lance
a onda velikom brzinom dolazim do konohamarua i uzimam ga!
shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Kunai_10
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 14:50
necu ti reci!
necu da izdam organizaciju!
radi sta hoces
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 14:54
Health:760
Energy:740
Chakra:770

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake 307x2

veliku svetlost ne mozete da izbegnete tako da cu vas opet pauzirati napisite nesto
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 14:56
radim maglu i tako ublazavam tvoju svetlost
health:400
chakra:600 -30
energy:400

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake 307
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 14:57
Health:
(400/1000)
Energy:
(230/1000)
Chakra:
(440/1000)
(e da ne znam dali znate pravilo ali ne smete da duplirate efekat tehnike tako da ni flautu a ni ovo nisi mogo da dupliras!)
shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake 810
i da ovo moze da se izbegne obicnim klonom
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 14:59
a sto ne moze da se duplira ?
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 15:01
Adminsko pravilo pitaj njih ne mene
(inace posto vidim ovo da se zna ja sam brzo otiso negde sa sa strane i posmatram pazljivo borbu moj brat oce komp a da vas nebi usporavao borite se!)
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 15:03
efekat ne mozes duplirati, ali zvuk postaje jaci i svetlost...
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 15:08
Health:760
Energy:740
Chakra:570

hmhm konohamaru ja i ti ponovo 1vs1 na zivot i smrt pa ovo ce biti zabavno..da te vidim sad genjutsu

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake 551
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 15:13
health:400
chakra:570 -300
energy:400

hmmm jak genjutsu!
Cancel!

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Scaled.php?server=822&filename=cancelnew

a sada nestajem u magli i radim skriveni potez!
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty borba

Sat 29 Sep 2012, 15:19
Evo i mene

sve mi je po 300

napadam

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake 201
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 15:21
Health:760
Energy:740
Chakra:510

prvo se branim od shikamaruovog napada..
shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake 810

sada ceo teren pretvaram u vodeni
shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake 403
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 15:26
health:400
chakra:240
energy:400
skriveni potez:
shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake 304

hmmm dobar pokusaj ali si vezan a to nisi izbegao tako da nista od vode i primas sikamaruov dmg od 50

napadam sad:

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake 302


Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 15:31
Health:650
Energy:740
Chakra:260

pa valjda imam pravo da se odbranim ??? ali ajde neka vam bude sad sam se dosta igrao sa tobom konohamaru ! vreme je da umres !!!

igram ovo
shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake 601

i ipak na kraju stajem sa genjutsuom jer bi ovde izgubio konohamaru i umro bi vreme je da rihan kaze sta ima !!!
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 15:33
ah ne mogu izbeci nemam cakre..
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 15:33
Ne brini stao sam sa ovimo stavicu te u zivotu zahtevam da vodja organizacije dodje ovde !! i koji su planovi !?!?!?
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Sat 29 Sep 2012, 15:37
meni kao clanu je zabranjeno da govorima bilo sta sto ima veze sa org...
cak i da zelim da ti kazem, ne mogu.
Sponsored content

shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake Empty Re: shikamaru i konohamaru i kuchiki vs djoni hatake

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum