Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gledaliste

+12
Aki Kuga
Berserker
Shikamaru
Erza Namikaze
45485465
Konsai Uchiha
Peda Carski.
Quetzalcoatl
Satoshi Nara
Hei Kaguya
Kuchiki Byakuya
Dante.
16 posters
Go down
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Thu 11 Oct 2012, 23:01
konsai posto si ti sad realno najaci uchiha master moraces da me naucih par stvari oko znas vec cega...mislim da sa vremenom u borbama koje dolaze ce mi pomoci
Konsai Uchiha
Konsai Uchiha
Academy Student

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Thu 11 Oct 2012, 23:03
Ok Satoshi otkricu ti neke tajne...


Last edited by Konsai Uchiha on Thu 11 Oct 2012, 23:05; edited 1 time in total
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Thu 11 Oct 2012, 23:04
A da.. mislim fora je bas... sad svaki ninja koristi sharingan... Mislim da bi trebao da preduzmes nesto po tom pitanju Konsai...
Konsai Uchiha
Konsai Uchiha
Academy Student

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Thu 11 Oct 2012, 23:09
Upravu si Hei... Sharingan se skrnavi na ovaj nacin!.. Zelim da vidim do koliko je ko spreman da ide!

Ne brini se Hei... Svi ubijaju Uchihe zbog moci!... To ce biti samo jos jedan razlog vise za osvetu moga brata...
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Thu 11 Oct 2012, 23:10
Realno na ovom turniru ce da se otkrije mnogo toga jel realno svi daju 100% od sebe i zalazu se a sto se tice sharingana pa vecina ga ima mada, nije toliko jak ako ne posjedujes mangekyo....mislim da je moj pritivnik Kainen ili Law posle baraza jedan od njih dvojice prolaze ako Kainen pridje moje sanse su 0 da idem dalje
Konsai Uchiha
Konsai Uchiha
Academy Student

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Thu 11 Oct 2012, 23:16
Gde je ovde zabava?! Hajde ljudi, zelim da vidim prave borbe!!
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Thu 11 Oct 2012, 23:17
Ako zelis da vidis pravu borbu.. Sacekaj mec u kome cu poraziti Tobija!


Ja sam jedini ninja na ovom turniru koji moze da ubije cak iako imas seal turnira da te zastiti i posalje bezbedno pre smrti. Tako ako me suvise potisnete necu se ustrucavati da koristim tu metodu egzekucije i ubijem vas cak i ovde na turniru gde mislite da je to nemoguce.Inace niko od vas ovde u turnru nije u mogucnosti da izbegne tu metodu.Tako da je smrt sigurna.


Konsai...Hajdemo u separe tamo cemo pricati...
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Sat 13 Oct 2012, 20:27
Odjednom se na tribinama pojavljuje shikamaru...
Gledaliste - Page 2 Fiche-de-Nara-Shikamaru


Dosao sam da gledam ovo cetvrtfinale...srecno svim!
Berserker
Berserker
Academy Student

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Sat 13 Oct 2012, 21:32
Stewcha zelim objasnjenje sto si me izbacio mec nije gotov ?
Ja sam sam rekao da ne mogu danas da igram a i tako e jak vam je turnir svaka vam cast pola boraca izbacujete zbog vremena to nije realno !
Dante.
Dante.
Administrator

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Sat 13 Oct 2012, 21:47
48 sati je napisano da borbe traju nakon toga zna se ko je pobednik onaj ko dosta vodi ako je borba dugo odmakla ili onaj ko je zadnji pisao ako su borci izjednaceni.

Jutros sam napisao da imate do 20:00 danas da zavrsite ili ce se zakljucati borbe. Pravilo je pravilo.

Ti jesi pisao u 19:55 ali to kao da nisi. Ceo dan nisi pisao skoro i javljas se 5 minuta pre isteka to nije posteno da tako pobedis. Tako da je Maskedman zadnji pisao i proglasen je za pobednika.

Inace ima jos 35 borbi na turniru ako su neogranicene turnir ce trajati vise od mesec dana.


Zato je pravilo da traju 48 sati.

Inace privatni zivot i obaveze me ne zanimaju. Zna se ovde u igri na forumu kada sta traje i u koliko sati ako dodjes dodjes ako ne zao mi je. Nisi jedini koji je tako izgubio unazad vec dve godine u raznim borbama ne samo na turniru.
Berserker
Berserker
Academy Student

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Sat 13 Oct 2012, 21:49
E Stewcha sad si me razocarao svaka ti cast covece ja nisam ni bio kuci a vi igrajte vas bedni turnir ali znajte da je ucinjena nepravda !
Ko je ikad rekao da mora borba da se zavrsi do nekog vremena a i ja sam igrao zadnji potez i nisam posle jer sam imao neke obaveze imam ja i vaznijih stvari od foruma Stewcha !
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Gledaliste - Page 2 Empty Ja mislim!

Sat 13 Oct 2012, 21:53
Mislim da ovo nije bas realno...Iako nije dosao on je odigrao zadnji potez sto znaci po pravilima sve i da nije igrao bili su izjednaceni(valjda) i on je postovo zadnji...tako su prosle jos neke borbe ovde pa mislim da bi ova borba ako ne da prodje bearseaker onda bar da se nastavi borba!
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Gledaliste - Page 2 Empty Ja mislim!

Sat 13 Oct 2012, 21:56
Opa sad sam procitao da je K. odigrao zadnji potez onda bi mozda trebala da se nastavi borba...posto je imao obaveza!!!
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Sat 13 Oct 2012, 22:00
Shikamaru ti izgleda bas ne shvatas kao i on on je odigrao potez 5 minuta pre isteka roka da bi pobedio posto maskedman nije bio tada tu i mi mu taj post nismo uvazili jer je glupo da tako pobedi mogo je ranije da odigra i sad vise dosta o tome imam borbu 4 finala i tacka!
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Sat 13 Oct 2012, 22:00
stewcha je u pravu realno decko nema vremena a to sto vi imate obaveya nemojte da se prijavljujete zato sutite...ja sam reko da sam odustan ulatyim samo na 10/tak min nemogu da igram ali od ponedeljka ili vec sutra cu moci tako da law ili sarutobi cekam vas *isto tako conte posalji prijedloge za ono napravi karticu da vidim kako ti mislis da treba da bude
Aki Kuga
Aki Kuga
Chunin

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Sat 13 Oct 2012, 22:06
ha pa ovaj turnir i nije toliko zabavan ali nema veze a st se tice prinedbi ja svoje ocne moci cu dobiti svojevoljno od jednog ninje tako da mislim da je to okej Very Happy i mislim da je berserker mozda upravu ali to se vi raspravite
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Sat 13 Oct 2012, 22:12
Posteno ima 20 boraca na turniru. Svi kasne ili ne mogu ako svaki mora da se ceka onda stvarno ima da se otegne ne mesec dana nego dva meseca turnir i da se izgubi volja dok se cekaju.
Tako da se slazem sa tim da si posteno izgubio sto nisi dosao.Meni bi dosadilo da te cekam ako se borim sa bilo kim. Imam i ja obaveze radim. Ali nadjem vreme za ovo.
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Sat 13 Oct 2012, 22:24
Ja nisam dugo na forumu i necu da se svadjam...Srecnoi Hei i sbi ostali u cetvrt finalu!
Berserker
Berserker
Academy Student

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Sun 14 Oct 2012, 09:51
Pa turnir je jedno a aktivnost na forumu je drugo na iole normalnijem forumu igri ja bih mogao da se borim s nekim nedelju dana i niko mi ne bi rekao nista; ja vam samo ukazujem ljudi da ako hocete da napravite Naruto igru drzite se Naruto animea gde ste videli da se u Narutu prekidaju borbe !
Stvarno nemate pojma realno !
Dajte mi BAN ako hocete ali cete shvatiti da sam ja u pravu, u cemu je poenta foruma ako vi necete da ispostujete sve igrace !
Dante.
Dante.
Administrator

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Sun 14 Oct 2012, 09:56
Pa da su neogranicene i da mora svako da se ceka kada moze da dodje jedna borba bi trajala po nedelju dana. Ne moze to tako to je smaranje za ostale igrace a i razvlacenje. Lepo se dogovoris sa borca tad sam tu, on kaze ja sam tu dogovorite se kada cete da se borite i za 1-2 sata i pre cak borba je gotova a ne da se rastezete po 3 dana -.-

Kao sto rade neki clanovi na ovom forumu dogovre se i cas urade borbu za sat vremena i to dugu borbu.

A i nece niko ceka tebe da se boris i rastezes po nedelju dana.Ima drugi koji moraju tebe da cekaju i zele da se bore. Ako mozes i sposoban si za borbu to ces uraditi mnogo brze a ne za nedelju dana


Last edited by NNW Admin 6 on Sun 14 Oct 2012, 09:58; edited 1 time in total
Berserker
Berserker
Academy Student

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Sun 14 Oct 2012, 09:58
E pa ja nisam kao drugi clanovi i ja nemam toliko slobodno vremena kao drugi igraci i to nije isto nijedna borba ne treba da se zavrsi u isti dan i kraj price ja sam samo realan !
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Sun 14 Oct 2012, 09:58
Poenta je u tome Ognjene sto se samo ti bunis 100 puta si reko da ides pa se vracas daj odluci se ako oces ban nek ti ga daju na IP adresu pa da nemozes nikako Hei je u pravu....
Berserker
Berserker
Academy Student

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Sun 14 Oct 2012, 10:00
Sta se ti mesas covece ja se bunim jer ima mnogo nepravilnih stvari na ovom forumu i igri a druge je strah admina pa ne smeju nista da kazu ja samo ukazujem na to da su admini puno stvari lose uradili u ovoj igri !
Dante.
Dante.
Administrator

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Sun 14 Oct 2012, 10:01
Pa ti mislis da si jedini sto si zauzet. Niko nikog nece ceka i da ceo turnir, forum i prica ceka jednog igraca. Ako nemas vreme ne moras da dolazis na forum.
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Sun 14 Oct 2012, 10:03
Slazem se...nemoj ni da dolazis ja sam jutros dosao od nane (bake) kako bi stigo ali opet sam, i 2 dana dok sam bio gore nasao vrijeme da udjem pomalo bar da pratim desavanja...
Sponsored content

Gledaliste - Page 2 Empty Re: Gledaliste

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum