Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Dante.
Dante.
Administrator

Rank tabla i obavestenja u vezi turnira Empty Rank tabla i obavestenja u vezi turnira

Sun 07 Oct 2012, 17:48
Ovde se nalazi rank tabla koju uvek mozete pogledati i videti kako stoje stvari na turniru. Isto u ovoj temi ce biti sva obavestenja vezana za turnir koja admin daje ili borci (recimo u slucaju odsustva i slicno).



Kliknite da uvecate slikuRank tabla i obavestenja u vezi turnira Cetvrtishinobiturnirtab


Last edited by NNW Admin 6 on Thu 18 Oct 2012, 18:51; edited 9 times in total
Dante.
Dante.
Administrator

Rank tabla i obavestenja u vezi turnira Empty Re: Rank tabla i obavestenja u vezi turnira

Tue 09 Oct 2012, 17:40
Za razliku od drugih turnira ovaj turnir ce imati "baraz borbe". Zbog nedostatka parova na turniru borac koji pobedi u zadnjoj borbi (devetoj) ide direktno u finale i bori se za drugo mesto. Da bi to sprecili moramo tom borcu naci par za sve ostale borbe.

Zato svi borci koji izgube u kvalifikacijama ce se boriti (vodice svoj turnir) pobednik od njih dobija sansu da ucestvuje i ode dalje u osminu finala.



Tako da u svakom kolu ako izgubite imacete sansu da se povratite u turnir.

Srecno svima!!!
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Rank tabla i obavestenja u vezi turnira Empty Re: Rank tabla i obavestenja u vezi turnira

Thu 11 Oct 2012, 10:52
znaci ja cekam pobjednika baraza pa eto ko pobjedi bori se samnom samo da znas-znate da subotom i nedeljom niemogu da igram...tako da ako nestignemo sutra (necemo 100%) onda iduce sedmice ;) sretno svima u barazu
Dante.
Dante.
Administrator

Rank tabla i obavestenja u vezi turnira Empty Re: Rank tabla i obavestenja u vezi turnira

Thu 11 Oct 2012, 11:37
Zavrsavajte te borbe do veceras imace jos 25 borbi u celom turniru, mora da se zavrsi to nemojte da odugovlacite.
Dante.
Dante.
Administrator

Rank tabla i obavestenja u vezi turnira Empty Re: Rank tabla i obavestenja u vezi turnira

Thu 11 Oct 2012, 17:33
Veceras do 21:00 zavrsite sve borbe inace ce biti zatvorene i borci koji su zadnji pisali bice proglaseni pobednikom.
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Rank tabla i obavestenja u vezi turnira Empty baraz???

Thu 11 Oct 2012, 18:32
ja sam izgubio jel to znaci da idem u baraz???
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Rank tabla i obavestenja u vezi turnira Empty Re: Rank tabla i obavestenja u vezi turnira

Thu 11 Oct 2012, 18:53
ides shikamaru ides...kolko sam ja shvatio samo da pitam recimo od sad nemozemo da dupliramo stunove napade koji usporavaju msm (ogranicavaju kretanje) mislim zasto takve da nam ne odobrite realno mi senzori skoro nacin borbe svodimo da protivniku ogranicimo kretanje a mi da budemo brzi bar nam to dozvolite da dupliramo bar ono ljepilo...ili slicno ako moze
Dante.
Dante.
Administrator

Rank tabla i obavestenja u vezi turnira Empty Re: Rank tabla i obavestenja u vezi turnira

Sat 13 Oct 2012, 10:22
Do veceras u 20:00 zavrsavajte sve borbe inace je pobednik onaj ko je jaci i ko vodi u borbi. (tako je postenije nego ko zadnji postuje, osim ako onaj jaci odugovlaci i slicno onda se gleda ko je zadnji postovao)
Sponsored content

Rank tabla i obavestenja u vezi turnira Empty Re: Rank tabla i obavestenja u vezi turnira

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum