Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Lady  Empty Lady

Tue 23 Oct 2012, 01:03
Lady dodjite ovde da popricamo mi o svemu i svacemu!
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Lady  Empty Re: Lady

Tue 23 Oct 2012, 01:06
Ovde sam Byakuya..
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Lady  Empty Re: Lady

Tue 23 Oct 2012, 01:10
Lady kao sto znate ovo su prostorije klana(imas bilo kakvu slobodu otvaranja tema pisanja i itd)
ja kao jedan od poslednjih clanova clana zaduzen sam za vasu bezbednost i na raspolaganju sam recite mi sta vam je u planu a ja imam reci samo ovo

svaka vasa naredba bice primljena i od sad ocekujte da uvek idem sa vama i da vas cuvam(i ako ste dovoljno jaki ali ja cu biti tu za vas svo vreme)
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Lady  Empty Re: Lady

Tue 23 Oct 2012, 01:21
I da Kuchiki dolazi do Erze i daje joj neku torbu

Lady ovde su vam sledeci item
Lady  Kuchikisirup1

Lady  Kuchikisirup2
svaki item imate po 3 puta/3 koriscenja
upotrebite ovo mudro inace ako vam ikad zatreba jos samo potrazite!
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Lady  Empty Re: Lady

Tue 23 Oct 2012, 01:24

Hvala za iteme Byakuya...

Ja razumem šta se desilo u prošlosti i da je ona razlog te tvoje vezanosti za članove Namikaze klana, ali to je zaista bilo davno...
Evo ja te oslobađam bilo kakve dužnosti koju osećaš prema meni. Zbog te istorije je tvoj ninja život isplaniran unapred, zašto ti ne bi mogao da sam odrediš put kojim ćeš ići umesto toga što ti je nametnut...
Razumem zahvalnost i to...
Sada kad bih otišla odavde, nije važno gde, ti bi me pratio, da li to pripisuješ dužnosti ili želji Byakuya?
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Lady  Empty Re: Lady

Tue 23 Oct 2012, 01:26
Postoji problem nas moze samo da oslobodi Namikaze Minato (zakonom mog cukun cukun dete ali to nije ni bitno) ali ja i dalje zelim da vas pratim osecam potrebu da budem uz vas i da osvetim Lord(Hisashia)
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Lady  Empty Re: Lady

Tue 23 Oct 2012, 01:41
Tako znači..

(uzdahne)

Dobro... trenutno sam na klimavoj raskrsnici Byakuya. Naravno, žarko želim da osvetim...Hisashija...iako znam da on to nikako ne bi želeo, možda bi me i prekoravao što sam pomislila na tako nešto... Ne znam.. Ninje protiv kojih bi trebali da idemo su veoma jaki, čak nama nedostižni. Na neki način sam mislila da mogu da...pokušam, ali male šanse su za to. To je bio i jedan od razloga zbog kojih sam otišla iz sela, da povećam šanse, znala sam za tvoju istoriju, videla sam želju u drugim ninjama takođe, ali nisam mogla podneti da bih možda zbog svoje nesmotrenosti povukla i druge.. Tebe se očigledno ne mogu otarasiti (nasmejala se ironično)

U stanju sam da ostanem u selu i ne uradim ama baš ništa, osim možda da pomognem sedmom Hokageu da preuredi i doradi selo...ali to bi me ubilo na kraju..
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Lady  Empty Re: Lady

Tue 23 Oct 2012, 01:47
Lady ako zelite imajte dodire sa selom ali ovde u klanu vam niko nista nece moci ovom klanu nema pristup cak ni hokage a ovde mozemo da treniramo i radimo dosta toga

a sto je najvaznije vi me se nikad necete otarasiti tu sam za vas (nasmeja se)
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Lady  Empty Re: Lady

Tue 23 Oct 2012, 01:52
Nemam problem s tim (uzvrati osmeh)
Sponsored content

Lady  Empty Re: Lady

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum