Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
541685469
541685469
Academy Student

Shikamaru Nara Empty Shikamaru Nara

Sun 25 Nov 2012, 20:12
Ime i prezime: Shikamaru Nara
Selo: Konohagakure
Deo: Vatra
Godina: 15
Shikamaru Nara 180px-Shikamaru24
Biografija: Ja poticem iz Nara klana, od majke Yoshino i oca Shikaku. Kao mali, voleo sam da se druzim sa Chōji-em i Ino, oni su mi najbolji prijatelji, takodje su deo mog tima. Nas sensei se zove Asuma Sarutobi. Da se ne lazemo, ja sam vrlo lenj decko i ne volim da me neko smara sa svime i svacime. Uvek bih pomogao drugovima iz sela, na bilo koju cenu, ali ako dodjes da mi solis pamet kada uzivam sam u svoje slobodno vreme, neces se lepo provesti. Ne znam zasto, ali jako volim da gledam oblake. Ne volim da se uvlacim u nevolje, zato se pretvaram da sam zauzet da bih izbegao odgovornost za gluposti. Vesto izbegavam tuce, ali kad moram, ne oklevam. Cak sta vise, dao sam sam sebi nadimke kao sto su "Najbolji u bezanju" ili "Najbolja kukavica". Ne bih da se hvalim, zahvaljujuci ocu, imam dobre liderske vestine i osecaj za strategiju, postao sam prvi chūnin medju ostalim vrsnjacima.
Shikamaru Nara Young_yoshino_nara_by_shikanenara-d4uzvsa-Ovo je moja majka
Shikamaru Nara Imagen14- ovo je moj otac

Shikamaru Nara 2gtwvmr
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Shikamaru Nara Empty Re: Shikamaru Nara

Sun 25 Nov 2012, 21:24
Pozdrav.Ali ja bih zamolio admine da se jave ovde posto sam ja Shikamaru Nara i ne moze da nas bude dvoje pa bih molio admine ili da ti promene ime i sliku ili da izbrisu profil pa da napravis novi!Hvala!
541685469
541685469
Academy Student

Shikamaru Nara Empty Re: Shikamaru Nara

Sun 25 Nov 2012, 21:45
Okej, izbrisacu profil, samo mi reci kako...Shikamaru mi je omiljeni character :'(
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Shikamaru Nara Empty Re: Shikamaru Nara

Sun 25 Nov 2012, 21:46
Ne moraš brisati profil, samo ćemo ti ga preimenovati, a ti ovde napiši kako bi voleo da ti bude pun naziv.
541685469
541685469
Academy Student

Shikamaru Nara Empty Re: Shikamaru Nara

Sun 25 Nov 2012, 22:21
Pa necu, glupavo mi covece...nije fora da postoje 2 Shikamaru-a. Nista, napravicu drugi profil, registrovacu se kao neki drugi i na kraju cu napisati da sam to ja Smile pozpoz
Anonymous
Gost
Guest

Shikamaru Nara Empty Re: Shikamaru Nara

Sun 25 Nov 2012, 22:28
Lol 3 shikamaru nara xD ja jesmo svi pametnice u pravu je Erza samo reci kako ces da se zoves i preimenovace ga admini ne moras sve opet xD
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Shikamaru Nara Empty Re: Shikamaru Nara

Sun 25 Nov 2012, 22:55
Pa to sam i ja rekao!Nisam rekao da mora da brise.Samo dodji ,reci adminima da odjes da se zoves(kako god zelis) i onda igras samo sa drugim imenom
!
Sponsored content

Shikamaru Nara Empty Re: Shikamaru Nara

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum