Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Yusei vs. Darcia Empty Yusei vs. Darcia

Sat 05 Jan 2013, 21:44
Pocnite borbu
Yusei Nara
Yusei Nara
Jounin

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Sun 06 Jan 2013, 01:03
Ajde vreme je!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Sun 06 Jan 2013, 01:03
Član 'Yusei Nara' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Yusei vs. Darcia Kockic11
Rezultat :
Yusei vs. Darcia 117
Darcia Yagami
Darcia Yagami
Academy Student

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Sun 06 Jan 2013, 12:29
Hmmm ajde...
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Sun 06 Jan 2013, 12:29
Član 'Darcia Yagami' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Yusei vs. Darcia Kockic11
Rezultat :
Yusei vs. Darcia 217
Darcia Yagami
Darcia Yagami
Academy Student

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Sun 06 Jan 2013, 12:33
Health(Zivot) 300
Energy(Energija) 400
Chakra(Cakra) 420

Bacam smoke bombu i radim potez u tajnosti...

Yusei vs. Darcia 104
Yusei Nara
Yusei Nara
Jounin

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Sun 06 Jan 2013, 12:51
Ha lepo ali to ne vredi protiv mene!
Igram ovo odaljavam se i cekam!
Yusei vs. Darcia 3323827688420
Yusei vs. Darcia 2534504849400
Yusei vs. Darcia 1984175814490
Darcia Yagami
Darcia Yagami
Academy Student

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Sun 06 Jan 2013, 13:09
Health(Zivot) 300
Energy(Energija) 300
Chakra(Cakra) 420 -120

Pa ti niti si izbegao napad niti si se pomerio, niti bilo sta. Tako da smatram da su te surikeni pogodili, bar jedan od njih jeste. Adminu sma poslo skriveni potez.

A i smao jedno pitanje pre nego te napadnem, kako ti mozes da imas 400HP na 47 lvlu dobija se smao 235 poena.. Ti imas 420 hp 400 ep i 490 cp... To je nemoguce za genina a jos si 47 lvl.

A sada da napadnem. Ispod tebe iznenada jak mlaz vode izbija. Ovo je tehnika vleikog lvla trebace ti dosta da je izbegnes.
SUITON!
Yusei vs. Darcia 453

A da posto nisi izbegao napad, a primio si sva cetiri surikena do kraja borbe za svaki suriken moras da skidas po 30 hp a to je 120 hp po potezu, jer krvaris na cetiri tacke na telu. Pitao sam admina jeli regularno sto sam uradi i on je potvrdio.


Last edited by Darcia Yagami on Sun 06 Jan 2013, 15:02; edited 3 times in total (Reason for editing : Dodao sam nesto teksta.)
Yusei Nara
Yusei Nara
Jounin

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Sun 06 Jan 2013, 15:28
Sve si ti to genijalno smislio i osmislio samo sto ja sam se izmakao iz smoke bombe pa cak i da nisam nisam odigrao potez i ne znaci da su me surikeni pogodili zato sto to mogu da izbegnem jednostavno!!!Ja sam izao iz smoke bombinog dima i ti si radio skriveni potez i ja sam tad mogao jaasno da vidim surikene i procitaj malo karticu i tu pise da ni ti ne vidis dobro u smoke bombi sto znaci da ti ni preciznost nije takva da bi me pogodio sa surikena i plus da ja ne bih nista uradio!Tako da vidi a da ti odgovorim na pitanje otkud mi healhi i to to je zato sto ja imam dosta odela na sebi i aburame klan odoelo i to mi sve daje health i energy i sada da zavrsimo pricu prvo cu ovo da uradim!!!
Yusei vs. Darcia 3323827688420
Yusei vs. Darcia 2534504849400-10
Yusei vs. Darcia 1984175814490-80

Yusei vs. Darcia 110
radim 3 x i izbegavam tvoju vodurinu i surikene sam izbegao ovim

Yusei vs. Darcia 11-4

napadam te sa ovim
Yusei vs. Darcia 3-4

i da ako si u borbi ne smes da ispravljas poteze ili da ih izmenjujes a pogotovo ne 3 puta ja sam procitao razlog ali svejedno ne smes!!!
Darcia Yagami
Darcia Yagami
Academy Student

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Sun 06 Jan 2013, 16:54
Alo decko xD oladi malo, evo ja necu da igram dok ti sam admin koji mije rekao da je ono sto sam uradio sasvim pravilno. A to sto ti nisi izbegao nije moj problem. Sada sto si izbegao to je kasno pitaj admina. Ti si trebao samo da uradis speed dodge i surikeni te ne bi pogodili, a ti nisi ni izbegao a nisi ni oduzeo energiju. Tako da mi je jako zao.

Stewcho ajde reci pa da nastavimo.
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Sun 06 Jan 2013, 21:12
Yusei Nara wrote:Ha lepo ali to ne vredi protiv mene!
Igram ovo odaljavam se i cekam!
Yusei vs. Darcia 3323827688420
Yusei vs. Darcia 2534504849400
Yusei vs. Darcia 1984175814490


Pa kao sto vidite, nema ni kartice ali to nije toliko bitno koliko energy skala koja nije oduzeta.
Nema kartice , energija nije oduzeta jedino sto mogu kazem da nisi izbegao cisto je kao suza...

To je bila greska, protivnica u teskim borbama i real kao sto je ova tesko oprasaju greske i najmanja greska tokom pisanja i slicno moze te kosta borbe ili najgore zivota.
Yusei Nara
Yusei Nara
Jounin

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Sun 06 Jan 2013, 23:45
Cekaj za odlazenje iz smoke bombe treba energy!????????
Darcia Yagami
Darcia Yagami
Academy Student

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Mon 07 Jan 2013, 03:30
Pa brate ti dok si odlazio surikeni su te pogodili. Kao sto ti je Stewcha rekao u ovakvim borbama. sve je jako bitno. Eto ja sam to sada iskoristio.
Yusei Nara
Yusei Nara
Jounin

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Mon 07 Jan 2013, 10:19
Onda svaka cast predajem borbu!Ti si pobednik!
Darcia Yagami
Darcia Yagami
Academy Student

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Mon 07 Jan 2013, 16:11
Hahahahhaaha to je jadno sto si predao. Ali kako god meni odgovara. Srecno na sledecim ispitima. ;)
Yusei Nara
Yusei Nara
Jounin

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Mon 07 Jan 2013, 17:42
Pa brate nije jadno gubicu po 120 healtha to su mojih 4 poteza sve i da radim nesto opet samo treba da izbegavas i gotovo je!
Darcia Yagami
Darcia Yagami
Academy Student

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Mon 07 Jan 2013, 17:52
Pa znam. Zao mi je, ali svaka greskica je krucijalna za borbu. Nekad i zivot mozes izgubiti zbog jedne male greskice. Najlogicnije je da uradis neku vrstu izbegavanja posle smoke bombe ili nekog tajnog poteza. Ali dobro naucices se, sledeci ispit je u petak pa sa srecom. ;)
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Mon 07 Jan 2013, 18:43

Yusei vs. Darcia Mystr

Yusei... Koliko put sam ti rekao kada se borimo da pazis na greske, uvek si ih pravio ... Znao sam da ce se ovo desiti...Jak si mogao si porazis Darciu u 2-3 poteza da si hteo bez obzira sto krvaris...Uz to mogao si zaustaviti kravarenje vrlo lako da si razmislio!!!

Ali sada kasno vec si predao. Ninja nikad ne treba preda!!! Treba ide do kraja makar to znacilo i smrt a da si nastavio mogao si ga poraziti, nije mogao nikako protiv tvojih buba. Sta vise mozda bi cak i prosao zbog hrabrosti i volje za borbom bez predaje. Na sledecim ispitima bolje pazi sledeci put!Hajde idemo nazad u selo...


Sto se tice tebe Darcia mozda si imao srece da porazis Yuseia ali jos nista nisi pokazao da bi zasluzio da budes chunin. Moraces se vise potrudis u sledecoj borbi...


Idemo...
Darcia Yagami
Darcia Yagami
Academy Student

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Mon 07 Jan 2013, 18:59
(Nasmeja se ironicno...)

Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaaaa!. Raiken to sto je tvoj genin gl*p, nije moj problem. Ti ne mozes da im izostris umove i da im das moc rasudjivanja i strategije. Ako to sami ne shvate i ne postignu nece im niko dati.

Uostalom ja mozda jesam slabiji od njega, ali sam pametniji. ;) Da vidim ko je sledeci, opet jedan od vasih genina. Very Happy I on ce da padne. ;)
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Mon 07 Jan 2013, 19:15
He....

(Darcia pada dole)

Yusei vs. Darcia 601


Spavaj do sledece borbe....
Sponsored content

Yusei vs. Darcia Empty Re: Yusei vs. Darcia

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum