Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Hajime Katsumi
Hajime Katsumi
Genin

Aoi,ovde ...  Empty Aoi,ovde ...

Thu 10 Jan 2013, 18:16
jesi tu ?
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Aoi,ovde ...  Empty Re: Aoi,ovde ...

Thu 10 Jan 2013, 20:07
Kazi?
Hajime Katsumi
Hajime Katsumi
Genin

Aoi,ovde ...  Empty Re: Aoi,ovde ...

Thu 10 Jan 2013, 20:41
Izvini sto si me cekao Raikene. Posto ste ti i Aoi jaki shinobiji i veoma pametni zelim da se posavetujem sa vama u vezi necega. Ja sam hyuuga, a hyuuga je specijalizovan za close combat . Ja sam nesto razmisljao . Da iskoristim hyuugu ali da ne idem na snagu uopste nego na kontrolu chakre i inteligenciju . Sto znaci da bih isao ovako :
Voda 2
Struja 2
Hyuuga 1
Kontrola chakre 400
Inteligencija 100 (da bih mogao da udvostrucim napad) e sada to zelim da bih npr u borbi koristio byakugan da bih lakse uocio protivnika i poslao napad na njega i da bih ga lakse izbegao ... Takodje imam heavnly spin sto znaci da mogu da izbegnem baaas dostaaa napada . Takodje bih koristio hyuuga tehnike u nekim situacijama gde imam otvoren prostor za to sto znaci da bih protivnika pogodio u 90% slucajeva i posle 2 udarca sva chakra bi otisla . E sada postoji i druga varijanta ... Da idem ovako
Struja 2
Taijutsu 2
Hyuuga 1
Kontrola chakre 300
Snaga 100
Brzina 100
I da se koristim tehnikama struje i da na primer na pocetku svake borbe palim onaj Lightning stit sto bi mi dupliralo brzinu i snagu te bih imao po 200 sto bi mi omogucilo da napadam i imam zagarantovan dmg. Isto bih isao vise napade strujom ali bih se fokusirao i na otvorene napada taijutsuom tako sto bih protivnicima ogranicio kretanje strujom a zatim zadao fatalni udarac taijutsuom ili hyuuga tehnikom u kombinaciji sa body pathway tehnikom koja paralise protivnika totalno. Sta vas dvoje mislite o tome ? dajte mi neku ideju,ipak ste vi stariji i moram vas postovati i slusati a vama najvise verujem i onda zelim sa vama o ovome da razgovaram.
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Aoi,ovde ...  Empty Re: Aoi,ovde ...

Thu 10 Jan 2013, 20:48
Po meni ova tvoja druga kombinacija je bolja

Struja 2
Taijutsu 2
Hyuuga 1
Kontrola chakre 300
Snaga 100
Brzina 100


Imas struju 2 poena full tako da mozes dobro protivnika udaraiti i u kombinacji sa onim stitom to je bas dobro.

Hyuga klan je specijalizovan za taijutsu tako da dva poena na tajutsu ce ti dobro dodji..Byakugan moze poveca damage taiyutsa i da lakse pogodis protivnika uz to struja bi ti sluzila da pojaca sva ta dejstva taijutu+byakugan.

Uz to struja ti moze dati defensifne moci isto kao i da nadapas iz daljine kada nisi u moguconsti da koristis taijutsu.
uz to kasnije mozes neke licne kreiras i slicno da to sve bude lepo sklopljeno i ok Very Happy
Hajime Katsumi
Hajime Katsumi
Genin

Aoi,ovde ...  Empty Re: Aoi,ovde ...

Thu 10 Jan 2013, 20:57
Hvala na pomoci Raiken-sama . Imao sam jos kombinacija u glavi kao sto su :
Medical 2
Struja 2
Hyuuga 1

Kontrola chakre 200
Snaga 200
Brzina 100

I onda u kombinaciji sa stitom i sa medical tehnikama koje pojacavaju snagu + hyuuga tehnike u trenutku kada udarim protivnika borba je zavrsena, ali postoji rizik jer prvo moram udariti protivnika i tesko bih mogao protiv onih koji koriste elemente . Ima dosta kombinacija mada mislim da je ona najbolja (taijutsu+hyuuga+struja) . Inace, Raikene hoces jedan kratak sparing treba mi da bih ucio tehniku sto brze ?
Sponsored content

Aoi,ovde ...  Empty Re: Aoi,ovde ...

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum