Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2. Kamp

+5
Dante Uchiha
Conte
S.
Jumive
Stewcha
9 posters
Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

2. Kamp Empty 2. Kamp

Wed 23 Jan 2013, 18:05
Ukoliko uspesno nadjete grob od sagea postujte ovde i smatrace se da ste zavrsili.
Jumive
Jumive
Jounin

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Fri 10 May 2013, 00:47
Izgleda da se priblizava kraj bice u toku noci, evo ovako pratio sam sve igrace sa sharinganom i byakuganom i jos nesto uradio da bi ih lakse video nije bitno sta zna admin. S. cuo sam od admina da si uspesno nasao groblje ja samo pratim njega i dolazim i ja do cilja. (groblja)
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Fri 10 May 2013, 11:03
Ispit je zavrsen jedini koji su uspesno nasli groblje i dosli do njega su S . i Jumive.

Zeref i Verde nisu uspeli.


S. i Jumive mogu ici u treci deo ispita
S.
S.
Academy Student

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Fri 10 May 2013, 17:13
Pitanjce... Kako je to Jumive "cuo od admina" da sam nasao grob... Sto mu admini nisu lepo rekli sve, cim su tako velikodusni u deljenju informacija... Malo mi je nelogicno pa zato pitam, posto je svako mogao da napise da sa sharinganom i bjakuganom moze da pregleda celo ostrvo i nadje grob... takodje, zasto je bilo potrebno moje prisustvo da Jumive otkruje grob, i odakle zna gde je mesto na kome je grob, posto sam ja bio po celom ostrvu, te sam i posle pronalazenja groba nastavio kretanje... To znaci da bi Jumive i bez mene uspeo da pronadje grob ocima... Ako moze neko malo da mi poobjasni...
Conte
Conte
Academy Student

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Fri 10 May 2013, 17:17
Pa upravu si.. Ovo je veliko ostrvo, nije mogao da prati svakog ninju svojim ocima.. Jer da je mogao onda bi nasao ibez tebe grob.. Nek stewcha odluci.. A i ti si ga nasao jedini kao treba.. Jimvue nije to uradio kako treba
Jumive
Jumive
Jounin

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Fri 10 May 2013, 19:21
Radio sam jos nesto sem sharingana i byakugana sa senju klanom tako da sam mogao lako da se koncentrisem na sve ucesnike i nadjem i ja grob ako neko od njih nadje. Inace meni je cilj bio da ga sam nadjem... Ali S. niko nije bez emocija, a u ostalom bilo je samo dva igraca koje sam pratio, posto se onaj zadnji ucesni nije borio sa zmijama. Znaci samo sam tebe i zeref-a pratio, sa obzirom da drugi racunam da su na startu bili i nisu ni probali da nadju grob.
S.
S.
Academy Student

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Sat 11 May 2013, 11:32
Aha... A odakle si znao da sam nasao grob. Gde je ustvari grob. Kako si znao da dok nisam prolazio pored nekog kamena nisam zakljucio da je to grob i nastavio dalje da setam po ostrvu??? I da si me pratio to nema veze, ja se nigde nisam posebno zadrzavao... Imale su barijere oko groba i jaka cakra??? I ja sam radio barijere u borbi zmijama, takodje je celo ostrvo puno zivotinja, cakre je svuda... Kako si TACNO znao gde se nalazi grob... Inace si mogao da sa bilo cime nadjes grob, ne samo sto si me pratio... I gde su Admini da mi odgovore kako to da ti je neki admin rekao da sam nasao grob... Da ti on nije rekao, ti ne bi napisao kako si me pratio i nasao grob, jer kada bi svi zvanicno saznali drugi deo ispita bi vec bio gotov....
Jumive
Jumive
Jounin

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Sat 11 May 2013, 13:40
Ja sam rekao sta radim i pitao jel je neko nasao zato sto sam radio to. I mogu da se koncentrisem na vasu cakru, a i vi ne licite na zivotinje nego na ljude, znam gde ste vas dvoje. Ja sam pitao dali je neko nasao grob, zato sto sam koristio ovo! I ti nikad nisi rekla, da ces izbrisati svoje emocije kao sai sto je to uradio iz animea zato sto je hteo to. Nikom nije sve jedno kad nadje grob i zna da je prosao ispit i ako sam se konzentrisao i problizio vama, znaci da sam pratio i delove oko vas, bio sam sto blize mogu i tebi i njemu. Vidim 360 stepeni, ali isto kao kad pricaju 10 njih u isto vreme, ti oces da slusas jednog i koncentrises se na to sto on govori, tako sam se i ja koncentrisao na vas. I video ono sto je blizu vas, a i nema mnogo zivotinja, zato sto su te na celom putu napadle samo nekoliko zmije. A i da ima one meni ne smetaju bio sam viseoko video sam celo ostrvo ali ne tako dobro, ali vas dvoje sam odlicno video i ne vidim ja vas kao neku tacku nego vas vidim kako hodate i ono blizu vas, zato ti si bila blizu groba i zato znam gde je. Postoj razlika izmedju groba i kamena, grob je veci od kamena i to dosta, a i jasno se vidi. Ako toliko zelis pobedu ti dodji i pobedi me u taktickoj igri u trecem delu, dokazi da si bolji od mene i da imas bolju strategiju, a ne kazem da nisi, no ne kazem ni da jesi.
S.
S.
Academy Student

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Sat 11 May 2013, 14:19
I, gde je grob???
Jumive
Jumive
Jounin

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Sat 11 May 2013, 14:21
Poslacu ti preko poruke
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Tue 04 Jun 2013, 21:50
Ja sam nasao..
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Tue 04 Jun 2013, 22:10
Cu malo da se lecim xD
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Tue 04 Jun 2013, 22:10
Član 'Dante Uzumaki' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Lecenje...' :
2. Kamp Povred12
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Tue 04 Jun 2013, 22:10
...
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Tue 04 Jun 2013, 22:10
Član 'Dante Uzumaki' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Lecenje...' :
2. Kamp Povred11
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Tue 04 Jun 2013, 22:11
...
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Tue 04 Jun 2013, 22:11
Član 'Dante Uzumaki' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Lecenje...' :
2. Kamp Povred11
Anonymous
Gost
Guest

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Tue 04 Jun 2013, 22:11
I ja sam naso ( jer sam pratio Dantea ) xD
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Tue 04 Jun 2013, 22:12
..
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Tue 04 Jun 2013, 22:12
Član 'Dante Uzumaki' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Lecenje...' :
2. Kamp Povred12
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Tue 04 Jun 2013, 22:13
...
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Tue 04 Jun 2013, 22:13
Član 'Dante Uzumaki' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Lecenje...' :
2. Kamp Povred11
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Tue 04 Jun 2013, 22:14
...
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Tue 04 Jun 2013, 22:14
Član 'Dante Uzumaki' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Lecenje...' :
2. Kamp Povred11
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Tue 04 Jun 2013, 22:14
je**m ti sve po spisku...nikad vise necu ovo da radim!!!!!!!!!!!!!!!
Sponsored content

2. Kamp Empty Re: 2. Kamp

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum