Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sabaku No Gaara

+5
Dante Uchiha
Sabaku No Gaara
Stewcha
Ognjen-Shadow Ninja
Tokaji Hayato
9 posters
Go down
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Sabaku No Gaara Empty Sabaku No Gaara

Fri 01 Apr 2011, 20:30
Tijekom poroda, u Gaari je zatočen demon Shukaku. Gaarina majka je pri tome umrla, ali se nadala da će Gaara osvetiti njezinu smrt. Crni prstenovi oko Gaarinih očiju posljedica su nesanice koju uzrokuje Shukaku, zbog kojeg Gaara ne smije spavati, inače će on zavladati njime.

Gaaru je trenirao njegov otac, ali ga je više odgojio njegov stric, bolnički ninja, Yashamaru. Zbog Shukakuove moći, seljani su mrzili i bojali se Gaare, vidjevši u njemu jedino čudovište. Neko vrijeme se činilo kao da je Yashamaru jedina osoba kojoj je stalo do Gaare; kada je Gaara, pod utjecajem demona, teško ozlijedio ljude, jedino je Yashamaru razumio da to nije namjerno učinio. Gaarin otac, s druge strane, ga nije vidio u istom svjetlu.

Zbog opasnosti koju je Gaara predstavljao, Kazekage je zatražio Yashamarua da ubije Gaaru. Yashamaru je pokušao ubiti Gaaru, ali su ga Gaarine sposobnosti nadvladale. Gaara je sebi pokušavao opravdati taj napad kao Kazekagovu naredbu, ali ga je Yashamaru ispravio rekavši da je svojevoljno prihvatio taj zadatak. Budući da nikada stvarno nije volio Gaaru, mislio je da će ubivši ga osvetiti smrt svoje starije sestre. U zadnjem pokušaju da ubije Gaaru, Yashamaru je detonirao mnogo eksploziva na svom tijelu. No, Gaara je preživio eksploziju bez i jedne rane te izgubio jedinu osobu za koju je smatrao da brine za njega. Od svoje 6. do 12. godine, Gaara je nadvaladao i ubijao mnoge ubojice koje je poslao njegov otac.


Sabaku No Gaara Gaara20
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Sabaku No Gaara Empty Re: Sabaku No Gaara

Sat 28 May 2011, 08:35
Gaara je odlican lik ali nekako mi sad postao sonja od kako nema demona i postao dobar, mislim da je bolji bio kao zao
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Sabaku No Gaara Empty Re: Sabaku No Gaara

Sat 28 May 2011, 08:45
da i ja se slazem da je ranije bio bolji nego sad, Shukaku je bio veoma zanimljiv demon koji je cinio sastavni deo Gaare
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Sabaku No Gaara Empty Re: Sabaku No Gaara

Sat 28 May 2011, 19:15
Na znam zasto mss da se postao "sonja", li ima takve monologe da je to za ne povjerovati, ali moras ukljuciti mozak da to shvatis... Ako si gledao Anime i citao mangu on je imao tezak zivot i bio je odbacen od svih, ali kada je upoznao Naruto-a shvatio je da ne treba kriviti sve zbog toga sto mu se desilo...
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Sabaku No Gaara Empty Re: Sabaku No Gaara

Sun 29 May 2011, 08:01
Da tako je Gaara je tada mrzeo sve dok nije upoznao naruta, a sti ti kazes ima bas dobre govore mudre.... Ali i meni sada nekako nzm nije sonja daleko je od toga jak je on mnogo inace nebi bio kazekage.. nego nekako smiren uvek i tako to xD
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Sabaku No Gaara Empty Re: Sabaku No Gaara

Sun 29 May 2011, 11:10
Ta smirenost, me je najvise privukla, covjek ne pravi paniku, ali zna za sta se bori...
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Sabaku No Gaara Empty Re: Sabaku No Gaara

Fri 22 Mar 2013, 16:26
Po meni njegovo detinjstvo je pakao,mnogo gore od narutovog,nisam siguran kako je naruto uopste uspeo da ga izvuce sa onog dna gde je bio...ali opet Naruto je Naruto(Jos samo da pocne da leti???)
Bellona
Bellona
Genin

Sabaku No Gaara Empty Re: Sabaku No Gaara

Thu 24 Oct 2013, 11:41
Još jedna moja divnoća♥ hah
Sassori
Sassori
Academy Student

Sabaku No Gaara Empty Re: Sabaku No Gaara

Tue 03 Dec 2013, 20:37
Likčina! xD
Yoruichi Shihouin
Yoruichi Shihouin
Chunin

Sabaku No Gaara Empty Re: Sabaku No Gaara

Thu 06 Feb 2014, 04:32
Gaara je stvarno imao loše detinjstvo, ja mu se iskreno divim što je postao kasnije tako smiren.
Tsunade Senju
Tsunade Senju
Jounin

Sabaku No Gaara Empty Re: Sabaku No Gaara

Thu 06 Feb 2014, 15:39
Slažem se <33333
Yoruichi Shihouin
Yoruichi Shihouin
Chunin

Sabaku No Gaara Empty Re: Sabaku No Gaara

Thu 06 Feb 2014, 16:15
Naravno <33
Sponsored content

Sabaku No Gaara Empty Re: Sabaku No Gaara

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum