Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kage event

+9
Makoto Shishio
Siegrain
Moto Tokuzen
Milivoje
Jumive
.Sasuke Uchiha
.Itachi Uchiha
Zobla
Stewcha
13 posters
Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Kage event Empty Kage event

Mon 04 Feb 2013, 21:34
Za nedelju dana ce se odrzati "Kage event" zato se spremite i trenirajte sto vise da se pokazete.

Ninje koje zele da budu kagei neka se prijave ovde bez obzira na level i ostalo, nakon sto prodju poseban odabir od feudalnih lordova te ninje ce ici na posebnu obuku i trening za kagee.

Sta znaci biti kage ninja koji je kage morace vodi svoje selo on ce biti jedan od najpostovanijih ninji na forumu i u igri i morace vodi celo selo i da brine o svojim ninjama.
Kage ce imati adminsku poziciju ali koristice je samo u svrhe vodjenja svog sela. Njegov posao bice da dodaje ninjama u svojem selu i sve ostalo sto je za svoje ninje bitno. Sto znaci da Kage mora biti aktivan clan foruma (ako zelite tu titulu a mislite da je odbacite nekad onda nemojte prihvatiti ovaj posao).

Inace mozda se pitate kakvu korist imate od toga da radite taj posao.
Onaj ko prati anime Naruto zna sta znaci biti kage uopsteno u igri i ninja svetu to je velika titula i najaca!

Sto se tice igraca ninja koji je kage bice posebno treniran od feudalnih lordova da "ojaca" za tu poziciju uz to ukoliko dobro radi svoj i dobro se pokaze feudalni lordovi ce ga stalno nagradjivati raznim stvarima

Gledano za sada ima dva sela tako da ce samo dvoje njih moci biti kagei



Ako mislite da ste dovoljno sposobni za tu poziciju prijavite se ovde u ovoj temi!

Ako mislite da se zezate i ostalo i da ne shvatate titulu kagea ozbiljno nemojte ni pokusavati


Last edited by Stewcha on Wed 27 Feb 2013, 21:02; edited 1 time in total
Zobla
Zobla
Academy Student

Kage event Empty Re: Kage event

Mon 04 Feb 2013, 23:18
Dosao sam da se prijavim za poziciju Kage-a.
.Itachi Uchiha
.Itachi Uchiha
Genin

Kage event Empty Re: Kage event

Tue 05 Feb 2013, 13:59
Zelim da se prijavim za Kage-a.
.Sasuke Uchiha
.Sasuke Uchiha
Chunin

Kage event Empty Re: Kage event

Wed 06 Feb 2013, 15:35
Zelim da se prijavim za Kage-a.
Jumive
Jumive
Jounin

Kage event Empty Re: Kage event

Wed 06 Feb 2013, 15:55
Posto vidim da se i salbiji prijavljuju i ja cu ucestvovati. (genini) Very Happy, predpostavljam da ce biti tesko i da ce doci nekoliko jakih ninja.


Last edited by Jumive on Wed 06 Feb 2013, 16:30; edited 1 time in total
Milivoje
Milivoje
Jounin

Kage event Empty Re: Kage event

Wed 06 Feb 2013, 16:29
Prijavljujem se


Last edited by Milivoje on Mon 11 Feb 2013, 22:43; edited 2 times in total
Moto Tokuzen
Moto Tokuzen
Special Jounin

Kage event Empty Re: Kage event

Wed 06 Feb 2013, 17:14
Jel znate koji pro morate biti da bi ste postali kage, nije u pitanju samo moc nego i da znas da igras strateski a koliko sam video vi svi tu igrate kao mala deca ako cemo posteno

Ja bi rado bio ali nemam vreme
Jumive
Jumive
Jounin

Kage event Empty Re: Kage event

Wed 06 Feb 2013, 17:25
Pa jos se niko ozbiljan nije prijavio, a ja imam dovoljno vremena. A tvoje lutke ne uspevaju dva puta, verujem da imas dosta tehnika, ali nisi mogao drugacije pobediti, i ja imam plan kako da igram, ali trebam imati prilike da ga ostvarim.
Moto Tokuzen
Moto Tokuzen
Special Jounin

Kage event Empty Re: Kage event

Wed 06 Feb 2013, 17:45
Hahahah samo sa lutkama cu opet poraziti vecinu njih ne podcenjuj pupet mastere!
Milivoje
Milivoje
Jounin

Kage event Empty Re: Kage event

Wed 06 Feb 2013, 17:47
Vodja sela nam je odsutan pa smo se prijavili umesto njega.
Jumive
Jumive
Jounin

Kage event Empty Re: Kage event

Wed 06 Feb 2013, 17:53
Glupo je da niko ne ide iz naseg sela, a nadam se da ce se i toshiro vratiti na vreme.
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Kage event Empty Re: Kage event

Wed 06 Feb 2013, 19:21
Da nikad ne podcenjuj puppete jer uvek imaju keca u rukavu...
Makoto Shishio
Makoto Shishio
Academy Student

Kage event Empty Re: Kage event

Thu 07 Feb 2013, 13:02
Kage je visoka titula, najveca cast od svih. Ali to je prevcelika odgovornsot, i nosi svoje rizike. Pazite kada se prijavljujete za ovu poziciju.
Toshiro Senju
Toshiro Senju
Academy Student

Kage event Empty Re: Kage event

Thu 07 Feb 2013, 14:54
Ponovo sam se vratio. Komp mi je bio pokvaren :/

Evo ja se prijvaljujem!
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Kage event Empty Re: Kage event

Thu 07 Feb 2013, 18:50
Odjednom pojavljuje se ogromna proekcija na nebu koju svi vide


Kage event 451




Kage event Jellal_after_Siegrain's_returnKage event 425828_245197088901374_1847789365_n


Pozdrav svima kojima gledaju ovo!!! Zelim da vam saopstim jednu vest! Ninja konzul je odlucio da napravi velike shinobi igre.
Bice to turnir ali ne obican turnir nego turnir gde ce se ninje obrobavati u raznim disciplinama i slicno!!! Tako da nece biti vazna samo moc i jacina ninje...

Cekace vas vredne nagrade koje ne mozete ni da zamislite.

Inace ako zelite da ucestvujete moracete da imate tim. Da tim od troje ninji koji ce se zajedno prijaviti na igre. Inace svaki tim od tri igraca moze imati i jednog cetvrtog rezevnog igraca koji moze uci ukoliko neko od njih troje bude povredjen ili u nemogucnosti da se bori.
Inace ne mozete umreti jer cemo odmah zaustaviti sve.

Iz svakog sela, organizacije moze se prijaviti i vise timova .


Oni koji zele da se prijave neka dodju kod mene u kancelariju u shinobi gradu i neka se prijave i napisu imena ko je sa njima sve u timu...


Igre ce biti za nekoliko meseci (dana) bicete svi pozvani kada budu tako da ako zelite da ucestvujete krenite da vezbate i spremite se ali pazite! Na ovim igrama nece vam samo moc trebati nego i sreca i strategija i povoljan stil. Tako da bez obzira na rank i jacinu ninje svako ce imati iste sanse da osvoji!

Tim koji pobedi dobice vredne i korisne nagrade nagrade!!!!
Minatume
Minatume
Chunin

Kage event Empty Re: Kage event

Fri 08 Feb 2013, 15:14
Evo ja bi
Shino Aburame
Shino Aburame
Genin

Kage event Empty Re: Kage event

Sat 16 Feb 2013, 14:05
I ja bih
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Kage event Empty Re: Kage event

Sat 16 Feb 2013, 14:07
Kage event je zavrsen izabrani su Tosiro Senju kao hokage i Zobla kao Takikage
Sponsored content

Kage event Empty Re: Kage event

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum