Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

9. Izdrzljivost (deveta disciplina) Empty 9. Izdrzljivost (deveta disciplina)

Thu 14 Mar 2013, 11:16
Ovo je igra predposlednja i cilj je kao sto ime kaze. Pred vama je ogromna simulacija cudovista veliko kao demon . Na vama je da probate koristeci neke tehnike za pauziranje i zadrzavanje da ga zadrzite sto duze da ne moze se pomera to jest pauzirate. Znaci koristite vase tehnike koje imate za zadrzavanje i pauziranje i ona koja ga najefikasnije pauzira i zadrzi najduze od svih je pobedila. Tako ko to uspe pobedice u ovoj igri.

Borci neka se prijave ovde i neka svako ispise, inace imate samo po jedan potez sto znaci mozete koristiti kombinacije, jutsue i slicno samo ono sto bi ste mogli u jednom potezu.
Moto Tokuzen
Moto Tokuzen
Special Jounin

9. Izdrzljivost (deveta disciplina) Empty Re: 9. Izdrzljivost (deveta disciplina)

Thu 14 Mar 2013, 11:30
Idem prvi ja

Chakra:370/1000

Zatvaram ga ovim i on je vec gotov ali da ga zauvek zatvorim koristim i led
9. Izdrzljivost (deveta disciplina) 1501


9. Izdrzljivost (deveta disciplina) 6-5


Za ovim bice gotov duze vreme i pauziran pa bas dugo a dok se oslobodi ja cu oporaviti chakru i opet ga zarobiti tako da ovom kombinacijom bi ga zauvek zarobio jer bi bio pauziran skroz i mogao bi koristim ostale tehnike
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

9. Izdrzljivost (deveta disciplina) Empty Re: 9. Izdrzljivost (deveta disciplina)

Thu 14 Mar 2013, 11:56
U prosloj borbi ste me izradili ali sada ces vidis pravu moc

Chakra:980/1000



Ulazem 300 chakru
9. Izdrzljivost (deveta disciplina) Kunieda3_zpsc0a4eafb


Koristim otrov koji paralize. Cudoviste je otrovano i sve dok je otrov u njegovom telu nece moci da se krece. Ovo je ultimativna tehnika za zaustavljanje!!!
Jumive
Jumive
Jounin

9. Izdrzljivost (deveta disciplina) Empty Re: 9. Izdrzljivost (deveta disciplina)

Thu 14 Mar 2013, 12:07
Cakra: 800 - 500 - 30 - 30 = 240
Prvo ovo:
9. Izdrzljivost (deveta disciplina) 1501p


A radim u kombinacici sa obim:
9. Izdrzljivost (deveta disciplina) 111hfz X2

Kao sto vidis stewcho za 2x sam oduzeo cakru. A zaboravio sam da napisem da drugu tehniku radim 2 puta.
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

9. Izdrzljivost (deveta disciplina) Empty Re: 9. Izdrzljivost (deveta disciplina)

Thu 14 Mar 2013, 12:34
Radim
9. Izdrzljivost (deveta disciplina) 701
I to kombinujem sa
9. Izdrzljivost (deveta disciplina) 1501
Kako sam ja izvorni wood korisnik ovo je mnogo jaca verzija ove tehnike nego sto su koristili ovi iznad , takodje ovom prvom tehnikom mogu da drzim cak i demona koliko god zelim tako da mogu da ga drzim zauvek (Takodje na mojoj tehnici pise da specificno demone moze da zaustavi)
Yusei Nara
Yusei Nara
Jounin

9. Izdrzljivost (deveta disciplina) Empty Re: 9. Izdrzljivost (deveta disciplina)

Thu 14 Mar 2013, 12:43
Chakra:370/900

9. Izdrzljivost (deveta disciplina) 11-29. Izdrzljivost (deveta disciplina) 12-1x2

I prekrivaju ga nakon toga chakra ce mu biti isisana i nece moci vise da s pomera uopste a ja mogu da za zadrzim kako zelim ovo je dovoljno jako demona da zaustavi
9. Izdrzljivost (deveta disciplina) 7-3
Ryuk
Ryuk
Academy Student

9. Izdrzljivost (deveta disciplina) Empty Re: 9. Izdrzljivost (deveta disciplina)

Thu 14 Mar 2013, 14:03
Chakra: 2000 -690

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!! NEmate pojma. Smile sad ce te da vidite kako se zadrzava demon.

9. Izdrzljivost (deveta disciplina) Hand-seals-naruto
SUITON!
9. Izdrzljivost (deveta disciplina) 701x2

U vodenom balonu koji je duplo veci nego obican, smo demon i ja, a sada kako bih osigurao da ne moze nigde da pobegne, i gde god da ide vodeni balon ce ga pratiti, tj mene.

SAMEHADA!
9. Izdrzljivost (deveta disciplina) Samehada2013
9. Izdrzljivost (deveta disciplina) Tumblr_m1zedblj5d1rrhkzyo1_400

A da bih u potpunosti osigurao da ne moze pobeci oko ovog vodenog balona stvoricu vodeni zatvor! Ojacan 3x

9. Izdrzljivost (deveta disciplina) Hand-seals-naruto
SUITON!
9. Izdrzljivost (deveta disciplina) 404

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!! Niko od vas nema ultimativni zatvor kao moj vodeni! XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

9. Izdrzljivost (deveta disciplina) Empty Re: 9. Izdrzljivost (deveta disciplina)

Thu 14 Mar 2013, 22:36
U ovoj disciplini gledam da sto manje chakre ulozis a da bude sto jaci napad koji pauzira.

Nema sumnje da je prva Aoi, drugi je Ryuk, pa kensei zatim moto, , pa jumive, i yusei.



1.Bounty team: 41 poena
2.Pandora team: 41 poena
3.Vodopad team A: 31 poena
4.Chiper team: 29 poena
5.Vodopad team B: 21 poena
6.Zvuk team: 21 poena


Nakon ove igre ovo je trenutno lista bounty i pandora dele isto mesto dok se ostali timovi isto takmice ili dele. vrlo je napetno i zadnja disciplina ce odluciti sve!!!!


Sponsored content

9. Izdrzljivost (deveta disciplina) Empty Re: 9. Izdrzljivost (deveta disciplina)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum