Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anonymous
Ezreall
Guest

predstavljanje xD Empty predstavljanje xD

Sun 31 Mar 2013, 01:12
Ja sam Miroslav, ako vas zanima baš moje ime, imam 18 godina iz Bijeljine sam (mada i neki ne znaju gdje je to) xD. Drug mi je preporučio da gledam naruta, inače on je 83 godište čudilo me što gleda crtani xD, ja mu kažem ma neću crtani da gledam. i Počnem ja da gledam i svidi mi se Very Happy Trenutno sam na 30 epizodi shippudena. Gledam cijeli dan, dosta je komplikovano pohvatati sve i shvatiti šta je šta u stvari. ČItam ovu narutopediju i drug mi govori šta kako, al' kaže neće da mi kaže neće biti znaimljivo ako mi kaže šta će biti, kaže mi po nešto. Inače najbolji likovi su mi Gaara, Neji pored Naruta ko jebe keve svima Very Happy Bože kol'ko sam se vezao za crtani, misliće nek da sam poludio. Kol'ko sam se obradovao kad je Naruto raznio onu loptu kad je učio rasengan, smješno Bože. Ako vas šta zanima pitajte ne znam više šta da pišem Very Happy
Jumive
Jumive
Jounin

predstavljanje xD Empty Re: predstavljanje xD

Sun 31 Mar 2013, 01:19
Pozdrav, zasto tvoj nalog kao da ne postoj? Ne moze se kliknuti na njega XD
620
620
Academy Student

predstavljanje xD Empty Re: predstavljanje xD

Sun 31 Mar 2013, 01:21
Nisam bio ulogovan, je**m ti pameti
Jumive
Jumive
Jounin

predstavljanje xD Empty Re: predstavljanje xD

Sun 31 Mar 2013, 01:26
Moja greska dobrodosao, ali do sad su svi pisali kad su se ulogovali
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

predstavljanje xD Empty Re: predstavljanje xD

Sun 31 Mar 2013, 01:29
Dobrodosao. Ovo je inace RPG forum kao igrica. Sve sto ti treba i nije ti jasno mozes pogledati u totrijalu kako poceti igrati. I pitati prvenstveno Info Capetana pa i ostale admine tj kapetane.
Toujin Fantom
Toujin Fantom
Genin

predstavljanje xD Empty Re: predstavljanje xD

Sun 31 Mar 2013, 08:34
Pozdrav
Sponsored content

predstavljanje xD Empty Re: predstavljanje xD

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum