Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kira
Kira
Special Jounin

Hram i Dolina Cakre Empty Hram i Dolina Cakre

Wed 03 Apr 2013, 18:24
Svo ovo vreme ovo je bilo skriveno ispod Senke. Sreca sto je moj glupavi brat razneo selo i skroz otkrio ovaj hram. Oni nisu ni svesni sta se ovde nalazi i koja moc.

Hram i Dolina Cakre Images?q=tbn:ANd9GcQF5VADxEzrMd2k8cXokH1ZWRMEQTJbFYscaNxr9E1qAo28ELRvHQ

Hmmmm ovaj put to ce biti moja moc. Aktiviracu mehanizam.

Hram i Dolina Cakre VALLEY

Ulazim u naboj energije koja se nalazi u sredini hrama. A zatim povezujem svoju i cakru lighta za ovo.



Chakra: 2000 -2000


Last edited by Kira on Wed 03 Apr 2013, 18:29; edited 1 time in total
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Hram i Dolina Cakre Empty Re: Hram i Dolina Cakre

Wed 03 Apr 2013, 18:29
(Odjednom se pojvaljuje osoba maglicastog izlgeda)

Ko si ti!!! Light!!!!!!!!!! Sta ces ti ovde!! Postavio sam barijere da osiguram da znam kada neko udje kako si nasao ovo!!!! Samo dve osobe su znale za ovo ja i ...

Chakra je masivna remeti moje odrzavanje ovde..
Kira
Kira
Special Jounin

Hram i Dolina Cakre Empty Re: Hram i Dolina Cakre

Wed 03 Apr 2013, 18:33
Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaxaxaxxaxa!!!!

Hram i Dolina Cakre Lightandryukbyhollowcnd

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!

Mislio si da ja tako lako mogu da umrem.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Hram i Dolina Cakre Empty Re: Hram i Dolina Cakre

Wed 03 Apr 2013, 18:36
Ryuk!!??

He...Sada mi je sve jasno...Ko bi rekao da si se vratio i ni manje ni vise zaposeo telo svog brata koji nam je najveci neprijatelj...
Kira
Kira
Special Jounin

Hram i Dolina Cakre Empty Re: Hram i Dolina Cakre

Wed 03 Apr 2013, 18:47
Imao je umne barikade na svom umu, li nisu mi predstavljale veliki problem kada sam mu usao u telo. Sve zahvaljujuci mojoj samehadi. Nikada me nije izneverila.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Hram i Dolina Cakre Empty Re: Hram i Dolina Cakre

Wed 03 Apr 2013, 18:52
Samenhada te je spasila, ali tvoj um nece dugo opstati u tudjem telu sa dva uma. Po onome sto sam citao iz orohimaru arhiva koji je istrazivao tako nesto um i dusa u tudjem telu mogu opstanu najvise dve godine a onda ce ga odbaciti...

Tako da imamo dve godine da te sredimo, nabavicu ubrzo lutku da ti seal um i dusu u lutku...

Ali nasao sam drugu mogucnost za to. Spoji se sa samenhadom i ostani uvek u takvoj formi tako da ces imati kao dva prostora za um u jednom telu i resices problem.
Kira
Kira
Special Jounin

Hram i Dolina Cakre Empty Re: Hram i Dolina Cakre

Wed 03 Apr 2013, 18:58
Hmmmm nisam znao za to. Mada Lightovo telo mi treba sada tako da cu verovatno uzeti samehadu i spojiti se sa njom, tako da ce uvek biti mesta za oboje.

Ja cu Lightu pomoci sada za vreme turnira. Ako uspe da osvoji bar neko od prva tri mesta bice dobro. A posle toga nestacemo na neko vreme jer ja zelim da treniram. Samo trebace mi sparing partner, jer zelim da usavrsim neke specijalne jutsue, a za to vreme i seal tehniku kako bih zarobio Yonbia u sebe. Taman cu dovoljno istrenirati i skupiti iskustvo da bih imao njegove moci. Sto ce mi dosta pomoci i olaksati put ka mom cilju.

Znam sve sta se dogadjalo sa svojom telepatijom sam non stop pratio sve, i znam da si skoro sakupio sve Jinjurikije i oformio gardu. Sada mi je cilj da izucim ta cetiri tajna jutsua, i posle svega da aktiviram portal ka Zenkaiu i probudim moci Jedi klana.

Ne znam koje su mu moci, znam samo da Jedi klan ima tajne koje niko ne zna, cak i jedini koji je ikada bio u tom klanu Jaden Katarn nije otkljucao pun potencijal klana. A moja namera je da bas to uradim.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Hram i Dolina Cakre Empty Re: Hram i Dolina Cakre

Wed 03 Apr 2013, 19:03
U redu... Ja sam moje sve obavio nemam vise sta da radim, vec imam ceo svet na dlanu, vise nije zanimljivo, povuci cu se nakon turnira i posvetiti istrazivanju neke druge realnosti...
Kira
Kira
Special Jounin

Hram i Dolina Cakre Empty Re: Hram i Dolina Cakre

Wed 03 Apr 2013, 19:12
Hahaha... Videcemo. Ovaj put bice sve drugacije.
Sponsored content

Hram i Dolina Cakre Empty Re: Hram i Dolina Cakre

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum