Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

ULAZ... Empty ULAZ...

Wed 17 Apr 2013, 13:39
(Ulazim unutra usput paleci cigaretu)Stigao sam...ostacu ovde neko vreme dok se situacija malo ne smiri...
Tobito
Tobito
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Wed 17 Apr 2013, 22:59
Ovde mozes ostati Dante i vezbati ovde si siguran nemoj da izlazis napolje
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Thu 18 Apr 2013, 08:47
Uredu ostacu ovde i ojacacu...
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Thu 18 Apr 2013, 08:50
Treba da mi pomognes da transplantujem byakugan,znam neke medical ninje ali nemam poverenja u njih...
Tobito
Tobito
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Thu 18 Apr 2013, 13:43


Slusaj Dante potrebno nam je nesto . Idi sa Honokom i uklonite sve barijere u selu vodopada. Honoka posto je jedna od njih koja ih postavljala sa ostale anbue rekla je da su ovo sledece barijere:

Bube njih se moras otarasiti nekako.Kada dodje vreme za napad Honoka neka uradi kisu puta nekoliko put onemogucice bubama da chakrom prenose informacije tako da nece moci da rade dok ja napadnem selo nece znati da smo se usunjali.
Drugi deo su seal tagovi koji aktiviraju zamke kao sto su kosti ili tako to. Moracete isto da ih nadjete i onesposobite to ce biti tesko ali do kraja turnira cete uspeti.

Imate vreme dok se turnir ne zavrsi da uklonite barijere bice vam jos lakse gledano da su mnogu u gradu zbog turnira.
Nakon toga krenucemo sa napad.

Cekacemo kada Falco izazove Pedu jer ce oboje biti iscrpljeni Peda nece moci da ih brani. Kuniedu i Siegraina cu ja izvuci tako sto cu im dati da idu da spasu Raikena, Siegrain to nece propustiti a ni Kunieda. Tako da ce napustiti selo. Za to vreme ja, ti , honoka i Kisame cemo da napadnemo selo


Dugo sam proucavao slabosti mnogih i vreme je za osvetu ono sto su mi uradili. Pandora, selo vodopada, bounty najvise i chiper ce mi platiti za sve sto su mi uradili proteklih godina!!!!!!!!!!!!! Niko od njih nece ostati ziv!!!


(Okrece se prema Danteu koji vidja Tobita prvi put bez maske)



Last edited by Tobito on Thu 18 Apr 2013, 15:37; edited 2 times in total
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Thu 18 Apr 2013, 13:47
(Tacnije drugi put)Idem da odradim to...i sta kazes za byakugan stvarno mi treba pooc nemogu ovako jadan da se borim...
Tobito
Tobito
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Thu 18 Apr 2013, 15:39
Jel imas byakugan?

ULAZ... Obitouchihaobito3246842

Byakugan ce ti pomoci da nadjes sve tagove. A i Honoka zna gde su. Uskoro cemo krenuti sa planom. Nakon turnira cu se konacno osvetiti!!!
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Thu 18 Apr 2013, 15:44
Imam ali moram da ga presadim...lako cemo naci sve tagove i to je gotova stvar!...ali moras da mi pomognes oko presadjivanja!
Tobito
Tobito
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Thu 18 Apr 2013, 15:48
mogu ti samo dati pare da unajmis medical ninju da dodje ovde da ti presadi ne mogu ti ja presaditi ima razloga sto ne mogu trenutno. Onda idi u grad uzmi ninju medical i dovedi ovde da ti presadi. Nakon toga se odmori pa krecemo sa plan.

Imam misiju za tebe. Da nadjes oruzja od sagea trebace nam da lakse zarobimo demone zajedno. Prema mojim informacijama Raiken je svih 5 oruzja nasao ali skoro ih je podelio slabijim ninjama. Tako ako bi mogao saznas ko su te ninje sto imaju to ili jos bolje doneses bio bi dosta nagradjen. Ocekivao am da ce ih na turniru neko koristiti ali nije verovatno sto su slabi pa nemaju chakru za to.
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Thu 18 Apr 2013, 15:51
Uredu saznacu gde...su daj mi pare za npc...
Tobito
Tobito
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Thu 18 Apr 2013, 15:51
samo napisi tamo znace admini kome treba skinu
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Thu 18 Apr 2013, 15:53
Uredu jos samo jednu molbu imam kad se budes borio protiv Siegraina pusti me da ga ja dokrajcim...
Tobito
Tobito
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Thu 18 Apr 2013, 15:59
To ce biti kada bude rat tako ako zelis moze
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Thu 18 Apr 2013, 20:58
Uspeo sam da se ubacim u pandoru...o oruziju jos nisam nista saznao cak ni rokudo nista nezna a on bi mi rekao siguran sam...imam byakugan to je dobra vest...a losa je
http://www.nnw-serbia.com/t6651-kapija-sela-zahtev-za-ulazak-u-selo
ko je ovaj tip?
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Thu 18 Apr 2013, 23:09
Ovako evo sta sam saznao Raiken je nameravao da podeli to oruzije cuvarima demona ali tek posle turnira tako da samo on zna lokaciju oruzija(mozda su i zapecacena u nekom svitku koji je kod njega)
Pogledaj post iznad...
Tobito
Tobito
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Fri 19 Apr 2013, 08:22
Nema veze turnir se blizi kraju moramo delovati uskoro.
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Fri 19 Apr 2013, 16:35
Uredu...


Last edited by Dante Aligijeri on Tue 23 Apr 2013, 00:10; edited 1 time in total
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Fri 19 Apr 2013, 20:34
...
Tobito
Tobito
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Fri 19 Apr 2013, 20:41
gde?
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Fri 19 Apr 2013, 20:53
Upoznao sam ovog koji trci okolo i prica da je tvoj brat?Mene svi hoce da ubiju...da nisi saznao nesto o onom xxxxx...cekam kisamea nije mogao danas da zavrsimo posao...ima nesto novo sto bi trebalo da znam...?
Tobito
Tobito
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Fri 19 Apr 2013, 20:54
ma kakav brat to su sve neki laznjaci nemoj im verujes
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Fri 19 Apr 2013, 20:58
Veruj da nisam ni pomislio odoh da treniram i da cekam Kisamea...a nisam te pitao sta je to tako vredno u vodopadima?
Tobito
Tobito
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Fri 19 Apr 2013, 21:01
nista ali unistivsi jedino jako selo imacemo prednost u onome sto dolazi oni koji prezive manipulisacemo ih taocima da nam daju maceve, oruzja i ostalo vredno ako ih zele zive.
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Fri 19 Apr 2013, 21:04
Uredu...koliko nas ima u planu trenutno,pitam te jer moram da znam sa kim i kako?
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Fri 19 Apr 2013, 21:21
...


Last edited by Dante Aligijeri on Tue 23 Apr 2013, 11:13; edited 1 time in total
Sponsored content

ULAZ... Empty Re: ULAZ...

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum