Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Zero
Zero
Jounin

Treniranje ninji Empty Treniranje ninji

Wed 24 Apr 2013, 21:51
Kotetsu,Deidara,dođite ovde.
Ja ću biti vaš učitelj.
Treniranje ninji 640px-Edo_Lucy_stands_in_front_of_the_black_market

Svakog dana ću vam davati xp-e.
Kotetsuu ću davati 4000 xp,a Deidari 2000 xp jer on ima još učitelja i veći je lvl od Kotetsua.
Ako hoćete mogu zarađivati i više,mada mislim da je za sada dovoljno.(Kasnije ćete dobijati više)

Od vas očekujem da svakog dana trenirate i skroz se izlevelujete.Želim da budete složni,disciplinovani i vredni.

Tehnike vas ne mogu učiti jer nemate poen na vodu ili Nara clan.
Takođe,ako želite,vas dvojica možete biti jedan tim,ali i ne morate.

Naravno,svakog dana ćemo sparingovati da bi naučili da igrate.Igraćete međusobno,i protiv mene.(Naravno,ja vas neću napadati)

I za kraj,recite mi koji su vaši ciljevi i na šta planirate da stavite skil poene.
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Treniranje ninji Empty Re: Treniranje ninji

Wed 24 Apr 2013, 22:23
Moji ciljevi su da zadobijem strahopostovanje od drugih ninji i budem ponos ovog sela zbog moje snage i vestine

Sto se tice skil poena to bi islo otprilike ovako
zemlja 2
klan 1
barier and seal 2
Zero
Zero
Jounin

Treniranje ninji Empty Re: Treniranje ninji

Thu 25 Apr 2013, 13:19
U redu,Deidara,i ti mi odgovori.



Što se tiče xp-a,ja ću vam davati onoliko koliko sam i rekla,ali vi trebate da odigrate npc borbe.
Genin level:
Health:300
XP:200

Chunin level:
Health:400
XP:300

Deidara,ti bi mogao da svakog dana pobiješ po 10 genina odjednom,a ti Kotetsu 20.Kako god,možete i kombinovati,recimo Kotetsu možeš 15 genina i 5 čunina,kako ti je lakše.


Ne morate sve za jedan dan pobiti,ali bi bilo poželjno da biste napredovali.

Danas bismo trebali da počnemo da sparingujemo.Na dan se možete 2 puta boriti sa jednom osobom.Kada se budete borili sa mnom,koristiću samo tehnike do vašeg levela,takođe ću smanjiti health,chakru i energy na onoliko koliko vi imate da bismo se lepo borili.
Teme otvarajte ovde u trening hali.
Sponsored content

Treniranje ninji Empty Re: Treniranje ninji

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum