Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Sun 26 May 2013, 11:40
Health:1000
Energy:650
Chakra:50
Seal chakra:99.400

Yin-yang trajanje:5/10

Brzina:450
Snaga:200
Inteligencija:100
Preciznost:200
Kontrola chakre:300


Koristim ovo i odlazim u vazduh brzina u tom momentu je 550 tako da izbegavam vase napade
Final destination - Page 2 110Final destination - Page 2 CopyofPZP_zps13d035c8


Gledano da si uhvacen u onaj genjutsu nisi izbegao neces moci koristis tvoje moci dok se ne oslobodis!


Koristim ovakav genjutsu!
Final destination - Page 2 Hologramiluusons_zps2d159412
I ovo
Final destination - Page 2 403

Final destination - Page 2 701x2 ide na vas

Damage je dupli zbog yin yang release tako da je 1200x2 to je 2400 ali ona tehnika genjutsu isto duplira tako da vidite 4 kugle damage je 2400x2 to je 4800 ali posto yin jaca efekte cak i genjutsu koji duplira je duplo jaci tako da je 4800x2 damage ovoga je


9600!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pazite se ipak ste u vazduhu a dole su kosti pogotovo sto je Ioriju telo onemoguceno i mlitavo ako se prvo oslobodi iz genjutsua nece moci ovo izbegne ali ako se ne oslobodi iz genjutsua nece moci izbegne sa takvim telom

hahahahhahahahhaa


Ali to nije sve dva genjutsu klona traju jos ovaj potez jedan Aoi napada sa ovo drugi Iorija isto tako da cete morati i to da izbegnete tako da morate birati ili da budete pauzirani i izgubite ili da se oslobodite iz genjutsua i igrate ali necete imati vreme da se oslobodite iz kugle koja pada tako da cete zavrsiti!!!!
Aoi mozda i moze izbegne ali Iori je gotov!
Final destination - Page 2 Mysthand_zps747c54da
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Sun 26 May 2013, 12:01
Health:1000
Energy:950
Chakra:240

Iorija nose moje klonovi tako da samo iz njih izlazi jedna koska koja ga bode i nanosi 300 damage dovoljno je da se oslobdi od prosla dva i od ovog sada.

Ja se isto bodem i nanosim 40 damage meni ali posto mi ukljucena regeneracija +50 healtha po potezu odma ce mi zaraste rana i ostace mi 1000 healtha.

Ja sam Kauya ne moram vadim noz da se bodem dovoljno da stimulisem kost da me probode iz mog tela.

A i plus taj vizuelni genjutsu nece delovati na mene
Final destination - Page 2 12-4


To je to moramo ovo zavrsiti!Radim ovo damage je 1700 ulazem 1700 chakre
Final destination - Page 2 Sens210Final destination - Page 2 Kunieda2_zps285146e0


Delim ih u 1700 delova!!!!!!!!!!!!!! Koji idu svuda a samo jedan je dovoljan da te pogodi i otruje da primis i gubis sve po 50 svaki potez.

Da izbegnes sve to bice ti nenormalno tesko jer ce prati 1700 manjih napada. A da stvoris neki defense od 1700 mislim da je to nemoguce jer i da stvoris defense svi delovi ce dodju na jedno mesto i napraviti 1700 damage tako da svakako ce ti se probobiti defense!


Ja nemam drugi izbot nego da udjem u kosti i odem dublje da izbegnem eksploziju i tako prezivim da te dokrajcim nakon ovoga.


Sto se tice Iorija ne mogu zaustavim tvoje napade Raikene ali Iori ce ih mozda nekako zaustaviti

Inace jedino ovo mogu bone klonovi koji ih uhvatili ih obavijaju u ovu bone kupolu i kako padaju na sumu od kostiju manipulisem ih i bone klonovi koriste svoju chakru 100 i stapaju se sa ostale kosti i isto idu samnom duboko u zemlju tako da svi izbegavamo tvoju eksploziju!!!
Final destination - Page 2 Dino2_zps12ea8123

Gledano da bone klon isto moze se krece kroz kosti i stopi kao ja ako napravi cauru oko nekog on je unutra siguran i bone clone moze da ga preveze u neku kost dublje u zemlju dok su oni sigurni u toj supljini.




Tako da izbegavamo tvoju ekzploziju a ti ces moj napad tesko izbegnuti!!!
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Sun 26 May 2013, 12:52
Health:470
Energy:1040
Chakra:620



Cuftica
Health:1000
Energy:1000
Chakra:1000

Mikri Clockara
Health:1000
Energy:800
Chakra:700


Aj znaci posto ne kapiram najbolje sad ja sam izbegao sve genjutsue,recite mi da prepravim ako neke nisam,ali koliko kapiram Aoi me je spasila!

Izvini Aoi,ja nisam za ovakve borbe,nisam dobar u timu sem ako pored mene nije neki drugi samuraj,taijutsu korisnik ili slicno,ali vi ste mnogo drugaciji tip ninje od mene!!!

U sledecem potezu cu probati nesto Aoi pa skloni kosti,sledeci potez ako ne prezivi ovo ja cu ga dokreciti!
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Sun 26 May 2013, 21:51
Health:1000
Energy:650
Chakra:50
Seal chakra:98.600

Yin-yang trajanje:6/10

Brzina:450
Snaga:200
Inteligencija:100
Preciznost:200
Kontrola chakre:300




Radim ovo i brzo izbacujem chakra blastove drugom tehnikom u vrednosti od 1700 damage po 1700 delova podeljen sto znaci da je meni damage 7600 dovoljno da pogodim svaki kuniedin blast od 1 damage i sprecim ga i unistim
Final destination - Page 2 3-11_zpsde3c3765
Final destination - Page 2 Myst2_zps80b9b367

Uspeo sam uspesno da se odbranim a sada ovo

Stvaram dva klona
Final destination - Page 2 Verde4_zps9bd30ff7x2

i

Aktiviram ovo
Final destination - Page 2 11-2


Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Sun 26 May 2013, 22:15
Health:1050
Energy:990
Chakra:590

Sklanjam kosti zatim radim ovo.

Uzimam jos chakre
Final destination - Page 2 20


Ostajem bez opcija ima dobru odbranu moramo nesto smislimo.Iori predlazem da zatvoris oci i koristis njuh i sluh da te ne dokaci vizuelni genjutsu jer neces preziveti ako te opet uhvati jos koji put.

Ako ga napadnemo direktno a na nebu je na oblaku izbeci ce a i telo mu je od buba verovatno ce izbeci neke fizicke napade.Uz to ima aktiviran sharingan i byakugan sto mu daje ogromnu odbranu protiv boraca kao sto smo mi sto nemamo nista razorno i vise koristimo fizicke napade.
Tako da ce lako izbeci...


Postoji samo jedan nacin da ga porazimo naterati ga da koristi energy! To mu je slaba tacka!!!!

Uz to pazi i koje napade koristis ima sharingan nije mu problem da kopira neki napad ako ne bude mogao da ga izbegne kao one tvoje ultimativne samurajske tehnike a ukoliko ga on kopira i vrati taj napad bice mnogo jaci a i moci ce ga koristi do kraja borbe tako pazi sta koristis ne zelimo da mu omogucimo to da moze i on koristi taj napad u ovoj borbi.


Moje kosti ga definitvno nece pobediti...Idemo ovako posto si borac koji koristi zemlju ostani na zemlji i bori se dok cu ja otici u vazdih i probati da ga nateram da se spusti na zemlju. Gore cak i ima prednost gledano da mu oblak od buba daje cvrstu podlogu sposobnu da isto izbegava kao da je na zemlji.

Ja cu se boriti u vazduhu a ti ostani na zemlji tako nam se nece kositi napadi i probacu da ga spustim na zemlju!


Odlecem visoko na nebo cak iznad tebe Raikene
pijem ovo i
Final destination - Page 2 306
Aktiviram ovo i ja i Iori i njegovi kucici dobijaju 1000 defense
Final destination - Page 2 Protectionseal



Iori imam plan ovo je moj poslednji napad moracu da rizikujem jer nakon njega verovatno necu moci se borim vise u ovoj borbi mozda cak i umrem ali moram to uraditi!!!Sledeci potez cu uraditi nesto i 100% cu ga spustiti na zemlju!

Iskoristi tvoj potez da se pripremis za tvoj najaci napad!!!! Idemo na sve ili nista!
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Mon 27 May 2013, 01:08
Health:470
Energy:1040
Chakra:620



Cuftica
Health:1000
Energy:1000
Chakra:600

Mikri Clockara
Health:1000
Energy:800
Chakra:700

Ok Aoi,spreman sam!



Ali!!!

[img]Final destination - Page 2 Scaled.php?server=855&filename=humanbeasttransformatio[/img]

Gubim inteligenciju!!!

Sada Aoi,spreman sam za nesto veliko!!!!!
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Mon 27 May 2013, 10:26
Health:1000
Energy:650
Chakra:30
Seal chakra:98.110

Yin-yang trajanje:7/10

Brzina:450
Snaga:200
Inteligencija:100
Preciznost:200
Kontrola chakre:300

Ne znam sta planirate ali izbrisacu vas!!!

Stvaram jos dva ovakva klona koji stoje na oblako oko mene imam ih 4 tako da cu biti lakse spreman za neku odbranu!
Final destination - Page 2 Verde4_zps9bd30ff7x2

Isto cu se povezati sa njima
Final destination - Page 2 4-3


Radim ovo trajace narednih 6 poteza sada necete moci nista vidite jer svuda oko vas je chakra koja projektuje crnilo necete videti ni prst pred okom jedino cete moci cujete zvuk ili osetite miris tako da ce tebi Iori biti najteze gledano da ces se oslanjati samo na tvoj njuh!
Final destination - Page 2 1001
To je onaj moj hologram ilusion genjutsu
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Mon 27 May 2013, 11:21
Health:1050
Energy:860
Chakra:2000

Ovo ce biti moj poslednji napad! Spusticu ga na zemlju a unistivsi mu bube a ti ga dokrajci Iori!!!


Uzimam jos chakre da mi bude 2000
Final destination - Page 2 20


Zatim popicu ovo jedan gutljaj sveta voda naseg sela!!!!!!!!!!!!

Final destination - Page 2 HeroWater_zps3d335055

Dobijam 20.000 chakre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od ovolike doze cu umreti i moje telo ce biti osteceno ali prezivecu nekako.
Istrosicu svu chakru odjednom i pasce mi na 0 a u isto vreme mi je i ovo aktivirano od malopre.

Final destination - Page 2 Yin10

Tako cim mi chakra padne na nula ai health u isto vreme dobicu i +50 healtha tako da ce mi se telo regenerisati i necu umreti moci cu prezivim ali necu moci vise da se borim u ovoj borbi tako da ce ovo biti moj poslednji adut!!!


Koristim ogroman otrovan dim od sve chakre damage je 20.000!!! Toliko dima na terenu je mnogo tako da ne postoji mogucnost da pobegnes ili da ga rasteras.
Final destination - Page 2 Kunieda1_zps89746f49

Tvoj bube ce sada pasti i neces moci ih koristiti tako da ces i ti pasti dole na zemlju.

Dok padas imas samo dve opcije da smislis nesto da izbegnes otrov ili si odmah mrtav ali onda neces moci Iorijev napad ili da se spremis da izbegnes Iorijev napad ali neces moci otrov!!!

Gledano da sad nemas podlogu na kojoj bi stajao kretanje u vazduhu ti je ograniceno i neces moci koristis one byakugan odbrane i tako to.

Sto znaci gotovo je za tebe Raiken!!!!!!!!!!!!!

Iori kada padne na zemlju sada koristi tvoj najaci napad nece moci izbegne sve ovo!!!!!!!!!!!!


Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Mon 27 May 2013, 11:23
Health:50
Energy:860
Chakra:0


Iori sada je sve na tebi...Moras ga poraziti ovo je sve sto sam mogla...
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Mon 27 May 2013, 13:55
Health:450
Energy:1040
Chakra:620

Cuftica
Health:1000
Energy:1000
Chakra:600


Mikri Clockara
Health:1000
Energy:800
Chakra:700

Aoi,prava si riba heheheh,svaka ti cast!Ne brini tvoj potez i pozrtvovanje nece otici uzalud!
Nece moci da kopira nista,jer nece moci da prati moju brzinu...
Zatvaram oci,ali nece mi ni trebati sada!!!
Ovo je Santoryu moc,kada mi je Achiro na turniru rekao da je steta sto nisam mnogo koristio moci samuraja vec samo klan dobio sam ideju da sa Cufticom ukrstim samurai i inuzka!
Mozes kopirati moju brzinu,tim bezvrednim uchiha yin-yang trikovima,ali nikad postati i pravi samuraj!!!
Cufticina brzina:250(zbog necega sto ima)
Moja brzina:450

Gubim inteligenciju i sada ne mogu skoro nista sem napada macem,ali naucio sam ovo!
Final destination - Page 2 Sergejkuce
Ovo je moc,imamo Kusanagi u ustima i brzina nam je 700!!!
A sada Raikene,sada ces pasti,u ovome trenutku sa ovoliko brzine ti ne da neces moci da uradis znakove rukama vec neces moci da trepnes(brzina preko 500 je sama ogromna)
Brzina:700
Int:0
Snaga:300
Zatvaramo oci na obe glave,sada ako gadjas genjutsuom mozes biras,ali ne znas koji sam ja,jel moze i Cuftica sada da drzi mac u ustima!!!!
Health:1450
Energy:2040
Chakra:870
Final destination - Page 2 UltimateIaido
+
Final destination - Page 2 Iaido
+
Final destination - Page 2 ChakraSlashJutsu
+
Final destination - Page 2 Spinningslash
700:50=14+1=15
Ovako jedan udarac maca je 200(osnovan),uz iaido pola brzine je 350 550 je jedan i plus chakra slash (100 se koristi jednom i to se vazi na vise napada) je plus 275 sto znaci jedan udarac 825,825*15=12 375
Uz ovo na kraju:
Final destination - Page 2 Amilionslashes
NOW THIS
IS
SPARTA!!!!!!!!!!!!
Pored toga sto se krecemo oko tebe na bezbednoj razdaljini,imamo stit od buba a to je(uradio pre ovoga)
Final destination - Page 2 45

Iskoristicemo ovo posto je celo nase telo dlakao da produzimo dlake tako da smo sada celi bodljikavi i skoro bube nece moci da pridju nasem telu(jer ovo je izduzena kosa) i nece moci to da urade u ovom potezu,a i usput smo mnogo brzi sa bubama nema sanse da se odbranis!!!


Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Mon 27 May 2013, 17:12
Health:1000
Energy:650
Chakra:30
Seal chakra:95.280

Yin-yang trajanje:8/10

Brzina:450
Snaga:200
Inteligencija:100
Preciznost:200
Kontrola chakre:300





Final destination - Page 2 Raikennov2

Progovara glas sa neba a ja i dalje stojim gde sam stojao visoko na oblaku od buba...


Do bi svakog ubilo pa i mene da se nisam na vreme spremio....

Ali uspeo sam to izbegnem niste me ni dotakli. Aoi tvoj potez je bio uzaludan kao i tvoj Iori...

Zaboravili ste da sam oko mene rasporedio 4 moja bug klona i povezao se sa njima. Nakon sto je Aoi ispustila otrov a jednom si me tako umalo ubio Iori predpostavljao sam da ces to uraditi opet takvu vrstu napada.
Zato sam sremio ovo!


Nije bi bilo tesko da kada se povezem sa klonovima koji imaju po 200 chakre i 200 healtha da postanu produzetak mog tela kao sto pise na kartici i uradim ovo i koristim ih da preko njih drzim barijeru na sva 4 kraja!
Final destination - Page 2 150

Ovo je neprobojna barijera tako da otrov nije mogao udje da me dotakne a posto sam gore ni tvoji napadi nisu mogli da me dotaknu.

Ono sto je palo dole je ovo i sto si ti mislio da si isekao je bilo ovo!

Final destination - Page 2 Thsdshh

Dva genjutsu klona koja sam malopre kreirao traju 6 poteza a ovo je upravo 6 potez. Tako da sam se ja zastitio i urado barijeru da ne udje otrov. A moj genjutsu klon je pao sa neba da ti pomislis da sam to ja jer zbog crnila koje je svuda okolo i dima nisi mogao vidis koristio si sluh i njih da me ciljas kada padnem sa neba. Zbog otrova njuh ti je onemogucen koristio si samo sluh a odozgo je pao na zemlju samo moj genjutsu klon pun chakre. Tako da isekao si mog klona dok sam ja ostao gore siguran... Hahahahhaha


Plan vam je pao Aoi vise ne moze e bori suvise je iscrpljena sta ces ti sada uraditi Iori?

Dok mi je ova barijera tu nista nece delovati na mene. Potpuno sam 100% siguran. Tako da me niko od vas ne moze napasti. Ali za razliku od toga ja genjutsom mogu i dalje vas napadnem i ostalim tehnikama!

Hhahahahahahahahah tako spremite se za vase poslednje momente. Zapravo ti Iori posto Aoi je vec izmorena i pala je u nesvest!
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Mon 27 May 2013, 17:22
Health:100
Energy:860
Chakra:0


Nemoguce...Ovo je bio nas poslednji napad...Uspeo je da se odbrani a ja ne mogi se pomeram vise...Iori ako mozes nekako bezi odavde!!!! Ostani ziv ali bezi!!!!To je jedino sto mozes uradis za sada da se povuces!
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Tue 28 May 2013, 11:42
Health:1450
Energy:2040
Chakra:870




Ako bih sada istupio,ako bih se sada povukao,mislim da bi se sva ona obecanja,putevi koje smo presili,radosti koje sam podelio sa onim pobunjenicima,onim ljudima koji su dali svoje zivote uoci placa slobode!

To je razlog zasto cu ostati da se borim,i po cenu smrti...Smrt je bolja

*Obe glave se uozbiljuju i pocinju surovo da gledaju Raikena*

Dodji ovamo da ti ga zabiberim,nemoj da se kliberis!


Izadji odatle pa cemo i pricati,hehhe!
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Tue 28 May 2013, 12:16
Health:1000
Energy:650
Chakra:30
Seal chakra:94.650

Yin-yang trajanje:9/10

Brzina:450
Snaga:200
Inteligencija:100
Preciznost:200
Kontrola chakre:300


A sada da vas zavrsimo!

Final destination - Page 2 Hologramiluusons_zps2d159412


Final destination - Page 2 701x2

Damage je 10.000

Pada odozgo na tebe i sve unistava ima sve unisti ali necete jos umreti ostacete tako nepomicni gotovo je za vas haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Tue 28 May 2013, 14:49
Health:3150
Energy:850
Chakra:250

Uzimam 1000 chakra
Final destination - Page 2 20


Zatim se lecim ulazem 1000 chakre i dobijam +3000 health
Final destination - Page 2 Scaled.php?server=15&filename=medicalninjutsulvl4


Zaboravila sam da se borimo u genjutsu space time! Gubitnici odavde ce zauvek pasti u komu i biti trajno psihicki osteceni...Necemo pobeci odavde nikako jer ne mozemo ali necemo se ni predati!!! Ne mozemo se jos predati!!!!





Final destination - Page 2 Poisonchakra



Final destination - Page 2 Kunieda2_zps285146e0


Tvoja barijera je od chakre!!!Nakon sto je pogodi ova otrovna kugla cela barijera ce postati otrovna! Kako tvoji bug klonovi je odrzavaju stalno chakrom cim je pogodi i ona ce postati otrovna i oni ce se zatrovati. Ti si povezan njima tako da ces se i ti otrovati. Primices 300 damage i plus svaki potez gobiti sve po 50 vrednosti i sposobnosti!!!!

Zatvoren si u barijeru tako da je gotovo neces moci ovo izbegnes!!!!!!!!!


Pogadjam te tim pre nego sto nas ekzplozija zbrise!!!!

Mozda idemo mi dole i gubimo ali i ti ces svakako!!!
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Tue 28 May 2013, 22:15
Dobro je Aoi,ja mogu jos nesto da uradim ali bolje je sada da ne radim to,ovo je poslednje!!!
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Tue 28 May 2013, 22:25
Health:1000
Energy:650
Chakra:0
Seal chakra:94.620

Yin-yang trajanje:10/10

Brzina:450
Snaga:200
Inteligencija:100
Preciznost:200
Kontrola chakre:300


Kopiram Kuniedu medical tehniku
Final destination - Page 2 Gaxcafwaf


Sada ste gotovi pogodio vas damage od 10.000! Niko od vas nije izbegao..


Odlicno Kunieda uspela si me otrujes pre nego sto se porazeni...
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Tue 28 May 2013, 22:50
Izgubili smo...Iori...Nismo uspeli da ga porazimo...Ali otrovan je svakako nece moci se izleci od ovog otrova...

Svi cemo ovde zavristi koliko vidim....Bila je dobra borba Iori...Dobro si se borio...Ovo je sve sto smo mogli barem smo probali....


Hajde Raikene zavrsi nas...Nmea potrebe da odugovlacimo vise...Verovatno ces koristiti nasa tela za eksprimente...
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Tue 28 May 2013, 22:52
Ajde djano,ubi nas!
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Wed 29 May 2013, 17:09
Health:1000
Energy:650
Chakra:0
Seal chakra:94.620



Brzina:450
Snaga:200
Inteligencija:100
Preciznost:200
Kontrola chakre:300


Medical tehnika koju sam kopirao omogucice mi da duze ostanem ziv dok ne umrem od otrova...

Bacam ovo na vas i zavrsavam vas!
Final destination - Page 2 Turnirtehnika2_zps8c5ffcb4


Pre nego sto ja zavrsim barem sam zavrsio vas!
Sponsored content

Final destination - Page 2 Empty Re: Final destination

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum