Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Karasu-elitni odred sela lisca Empty Karasu-elitni odred sela lisca

Fri 31 May 2013, 18:37
Karasu-elitni odred sela lisca 454088-balalaikaoffice
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Karasu-elitni odred sela lisca Empty Re: Karasu-elitni odred sela lisca

Fri 31 May 2013, 18:38
Ovde svi da se dogovorimo....
Kato Suigetsu
Kato Suigetsu
ANBU

Karasu-elitni odred sela lisca Empty sasdaasds

Fri 31 May 2013, 18:43
Eo me Very Happy
S.
S.
Academy Student

Karasu-elitni odred sela lisca Empty Re: Karasu-elitni odred sela lisca

Fri 31 May 2013, 18:50
Evo i mene.
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Karasu-elitni odred sela lisca Empty Re: Karasu-elitni odred sela lisca

Fri 31 May 2013, 18:54
Drago mi je da sam konacno uspeo...imam govor ali za sad vazna stvar....niko ni pod slucajno nesme da zna sta se ovde pise i dogadja selo je inace nevidljivo...inace bez novih clanova za sad...

Mi osnivaci cinimo specijalan odred "Karasu"(vrane)...mi smo elitna jednica koja je odbrana ovog sela...potrudite se da zasluzite to...pa i ja zajedno sa vama da opravdam polozaj....znaci bez deljenja informacija,jer najvise cenim ljude koji umeju pametno da cute....
Kato Suigetsu
Kato Suigetsu
ANBU

Karasu-elitni odred sela lisca Empty sdsadsaddssda

Fri 31 May 2013, 18:57
NIKOM NE VERUJEM CAK NI SEBI Very Happy
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Karasu-elitni odred sela lisca Empty Re: Karasu-elitni odred sela lisca

Fri 31 May 2013, 19:43
Ovako znam da niko ne voli govore ali mora se...XD

Od trenutka kada sam postao shinobi mastao sam o ovom danu.I ako sam poceo u selu skrivenom u vodopadima uvek je postojala ta teznja da odem i napravim nesto vise...upravo zbog te moje naravi i zelje bi sam na ivici smrti bezbroj puta,ali sam opet uspevao da se izvucem...Istog dana kad sam se pojavio ovde tu sam naisao na Rokuda Yuudaia koji se vratio posle nekog vremena...secam se da su mu persirao,kad sam ga zamolio da me trenira i bude mi sensei XD...on je to prihvatio i od njega sam zapravo najvise i naucio i saznao zbog njega sam danas ono sto jesam i sve dugujem njemu...na mom putu imao sam mnogo ucitelja ali on je ostao zauvek onaj pravi i jedini i ja njemu isto tako...i hvala mu na tome... video sam i saznao mnogo,cak i previse,spopadne me muka kad pomislim na sve...vecina vas nije ni svesna kakva se sranja desavaju iznad nas...Iz vodopada sam otisao u potrazi za moci i udruzio se sa Tobitom,skupljao sam informacije i drzao se po strani...izdao sam puno ljudi i zbog nekih mojih poteza puno ih je i umrlo...kajem se zbog toga ali bio sam i suvise slab da to zaustavim kad sam svatio da unistavam sopstveno selo...izmenju ostalog sam zavrsio u zatvoru i tako sam i dobio ovaj oziljak preko levog oka...to mi je uradio Siegrain,a Tobito je zavrsio u zatvoru posto su Vendice dosle po nas...ja sam uspeo da se nagodim i umesto lovine postanem lovac...tako sam usao u BHO i postao ucenik Rokuda Mokura koji je imao samo dve misije koje mu je zadao Raiken jedna od njih je bila da trenira mene i spremi me za ono sto predstoji...moja snaga je porasla i poceo sam da obavljam misije sa strane da razvijam sopstvene tehnike i slicno...1000 puta sam pomislio da odustanem ali odrzalo me je to sto sam Uzumaki,sto sam jedinstve i sto imam snagu da promenim nesto na ovom svetu(sad su uveli da to da se mojim klanom moze sprdati i deli ti ga tek tako...svaki novi Uzumaki ce umreti i njihova tela ce biti spaljena...tako funkcjonise "Karasu" ovde ce te svi donositi zahteve licne prirode za koje vam nebi skodila pomoc ostatka tima i ostali su u obavezi da pomognu)...nisam odustao i ako su me posle toga zarobili jos 5,6 puta uspeo sam da se izvucem zahvaljujuci prijateljima koji su na zalost svi mrtvi to jest vecina,takodje mnoge od njih sam ja pobio sto mi je takodje vrlo zao ali bila su druga vremena sta da se radi XD...Uglavnom dosta o meni,ovde sam gde sam jedan cilj sam ispunio...i ovako ide na dalje mi koji smo osnivaci i + 1 ili 2 igraca(hocu vase predloge) cinice "Karasu" ...nema novih clanova dok mi ne dostignemo vrh,a potom ko prezivi trenirace nove generacije...za sad nikom ne davajte informacije i sklonite trake da ne znaju da ste clanovi za vase dobro...za sad imate misiju i ovde dajte jos neku ako zelite...zamo jezik za zube ostalo cemo lako...ja idem sad da prosetam po selu i da ga malo uredim i dok mi se ne sredi kancelarija ovde pisite...




Karasu-elitni odred sela lisca Sskull%2Band%2Bcrow
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Karasu-elitni odred sela lisca Empty Re: Karasu-elitni odred sela lisca

Fri 31 May 2013, 20:17
SANIN SELA JE KURO YATOGAMI...
Kato Suigetsu
Kato Suigetsu
ANBU

Karasu-elitni odred sela lisca Empty dsadasdas

Fri 31 May 2013, 23:41
Donosim sasukeovo telo i stavljam ga pred dantea da ga unisti Very Happy
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Karasu-elitni odred sela lisca Empty Re: Karasu-elitni odred sela lisca

Fri 31 May 2013, 23:47
Uzimam njegovo telo i seal ga u skrol...tamo gde ga nosim nemoze biti ukradeno...(palim cigaretu i odlazim)
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Karasu-elitni odred sela lisca Empty Re: Karasu-elitni odred sela lisca

Fri 31 May 2013, 23:51
Suigetsu je vodjaanbu crnih operativaca...
Kato Suigetsu
Kato Suigetsu
ANBU

Karasu-elitni odred sela lisca Empty dsdsasda

Fri 31 May 2013, 23:52
:DDDD
Kato Suigetsu
Kato Suigetsu
ANBU

Karasu-elitni odred sela lisca Empty dsasadsdasad

Sat 01 Jun 2013, 14:19
Sto ne pises u arhivi ovo nego ovde?
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Karasu-elitni odred sela lisca Empty Re: Karasu-elitni odred sela lisca

Sat 01 Jun 2013, 14:56
Ma ovo je bezveze ja cu to tamo detaljnije...
Sponsored content

Karasu-elitni odred sela lisca Empty Re: Karasu-elitni odred sela lisca

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum