Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Bartholomew Kuma
Bartholomew Kuma
Jounin

Pobeda... Empty Pobeda...

Sat 01 Jun 2013, 13:14
Ugusili ste nam ustanak,ali ne i zelju za slobodom.Dodjite ovamo kao poslednji clan "Odreda Slobode" boricu se sam protiv vas(dalje od shinobi grada je borba)


Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Mon 03 Jun 2013, 19:19
Raspisana je potrenica za tobom 150.000 spremi se da umres Kuma! Tvoja glava bice moja!
Toiro
Toiro
Academy Student

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Mon 03 Jun 2013, 19:22
Ne brini Kuma trazis se ziv ili mrtav. Ako te zarobimo necemo te ubiti samo cemo te odvesti kod emperora. Bolje podji mirnim putem...

Toiro hoces ti ili ja na Kumu?
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Mon 03 Jun 2013, 19:23
Ja cu ga poraziti brzo...Mozemo ovo milom ili sliom. I nemoj da me zoves tim imenom odbacio sam ga odavno...
Toiro
Toiro
Academy Student

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Mon 03 Jun 2013, 19:26
I pored toga ne mozes poreknes da si jedan od nas...Rokudo....
Bartholomew Kuma
Bartholomew Kuma
Jounin

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Tue 04 Jun 2013, 15:45
Izgleda da cu morati obojicu da ubijem!!!

Pobeda... 1202
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Wed 05 Jun 2013, 12:47
Health:1500
Energy:1400
Chakra:1500 -30

Uzimam nas i odlecemo
Pobeda... 110

Hjade Kuma predaj se bices ziv u zatvoru neko vreme ovako cemo morati da te ubijemo ako se nagodimo moci ces da radis za nas!
Bartholomew Kuma
Bartholomew Kuma
Jounin

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Wed 05 Jun 2013, 15:19
Pre bih pao ovde neko u prljavom zatvoru vaseg dragog Emperora!!!


Cekam dole
468546548
468546548
ANBU

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Wed 05 Jun 2013, 16:23
(Iz daljine se pojavljuje mracna figura)
Rokudo, vidim da ti nije dosadno.
Hoces li ti da zavrsis sa ovim likom ili da ga ja preuzmem?
468546548
468546548
ANBU

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Thu 06 Jun 2013, 17:00
Kuma se nije pojavio 24h, ja uzimam njegovo telo i nestajem.
Bartholomew Kuma
Bartholomew Kuma
Jounin

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Thu 06 Jun 2013, 23:02
Drvi mi ga pedercino samo si dosao nisi nista uradio,a trebalo bi da predjes mocvaru ili tako nesto da mene uhvatis nisi ni poceo sa mnom da se boris jer ja sam cekao Rokudov repost

Smorili ste sa izvlacenjem na 24h,ja sam bio tu ali sta da napisem-"Ajde,ajde ko god",pa pisem nesto slicno tome vec pola sata,ako hoces moje telo,bori se!
468546548
468546548
ANBU

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Fri 07 Jun 2013, 13:07
Sta je ovo? Necemo da banujemo admine kad psuju? Ili bi trebao sam sebe da banujes? Nema veze.
Lepo pise da sam dosao, pitao sam Rokuda dal' mogu da preuzmem borbu, on se slozio (nije navedeno u temi) ti se nisi javljao 24h sto znaci da si u nesvesti. Ja sam lepo prisao i uzeo te. A bara je za mene problem isto toliko veliki kao da sam morao da pobedim desetoricu tebe. Znaci, nikakav. Sada sam te ja ubio i tako, ti si mrtav...
Ako te slucajno nesto zanima, slobodno kazi.
Bartholomew Kuma
Bartholomew Kuma
Jounin

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Fri 07 Jun 2013, 13:23
Dobro nije navedeno u temi,ali pravilo glasi:
"Ukoliko se vas protivnik ne pojavi 24h od vaseg poteza znaci da ga nije izbegao i da ste vi pobedili", ti uopste nisi zapoceo nasu borbu a to mozes i drugara Contea da pitas da se slozio da je nepravedno,ooo da za banovaje,krenuo sam da mu da sam sebi dam opomenu,ali rekao je Conte:"Nema veze ionako je mrtav."


Ali necu da se svadjam,ipak si ti conteov drugar ahha i ti si onaj sto se pretvara u zeceve;)

Pa super,imas me a sad kabum kartice se aktiviraju,preko 1000 explosion kartica(nalepio summoning),zato i nisam mogao da se krecem i radim neku tehniku brzine,a usput i u meni je bomba koju je neko ostavio u meni,mozes mi se javiti u pm,bomba ima damage 5K,izmisli nesto jako molim te ipak ti si potomak one neke ninje(haha)
468546548
468546548
ANBU

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Fri 07 Jun 2013, 14:03
Video si moj odgovor. Ako nisi mrtav, nastavicemo... Meni nikada nije bio problem da ubijem jos jednog nebitnog lika Pobeda... 1845812776 Zezam te, posto ste se vi glavonje mnogo umislili. Menjate pravila ko kako hoce i kome kako odgovara... Ali, sta da mu radis.
Bartholomew Kuma
Bartholomew Kuma
Jounin

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Fri 07 Jun 2013, 16:44
(Ja ne znam ko je prvi poceo da igra pm borbe,napravio sage mode po svojoj volji,uveo dosta novih pravila da to ja nisam i znao,ajde evo vidim da volis da se lozis nadam se da ce ti buduca igra sa svim tehnikama na forumu biti veoma zanimljiva) ;)

*Kumino telo sasvim nestaje u ogromnom bljesku a summoning iz daljine nestaje u dimu*


Vreme je da se pridruzim Lightu i ostalima,bila je ovo zanimljiva avantura,Iori..

*Kuma dize glavu ka nebu,izgovara nesto,ali njegov glas bledi u strahovitom zvuku eksplozije*




468546548
468546548
ANBU

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Fri 07 Jun 2013, 17:55
Ne znam zasto ovo meni govoris. Kada sam rekao da ste se mnogo umislili i uvodite nova pravila kako vama odgovara obuhvatalo je sve sto si ti rekao. Ja nisam selektivan .Svako ko radi samo za sebe nece imati moju podrsku.
Bartholomew Kuma
Bartholomew Kuma
Jounin

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Fri 07 Jun 2013, 19:08
Heh,dobro ti izbegni napad i ovi ostali,to je to od mene,mrtvi ljudi ne pricaju xD
Bartholomew Kuma
Bartholomew Kuma
Jounin

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Sun 09 Jun 2013, 02:07
Ja sad zakljucujem da si ti mrtav proslo je 24 h (prvi put koristim ovo pravilo,heeh) pa takooo obojica mrtvi,samo nemoj nesto mnogo da lazes:-D
468546548
468546548
ANBU

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Sun 09 Jun 2013, 13:23
Nikako. Ja sam tebi napisao kako izbegavam napad u PM. Poslao sam i ostalom adminima (ne svima, naravno). A ti kazi da nije tako.
Conte
Conte
Academy Student

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Sun 09 Jun 2013, 13:26
jeste poslao je.... Kuma je unistio telo, sto znaci da shinigami ide kuci praznih ruku...
Sponsored content

Pobeda... Empty Re: Pobeda...

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum