Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

6. Tag Team (sesta disciplina)

+6
Siegrain
Guts
Kato Suigetsu
Sabaku No Fukushuu
NNW Game Master
Conte
10 posters
Go down
Conte
Conte
Academy Student

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 01:48
U ovoj disciplini igraju po 2 igraca iz tima.
Pravila su sledeca:

Prvo bacate kocku da vidite ko igra prvi (ali samo po 1 igrac iz tima bacakocku).

Zatim pocinjete borbu.. Igra se 1 na 1 dok druga 2 igraca iz suprotnih timova posmatraju borbu. Kada prodju 2 poteza borbe, onaj ko je igrao prvi baca opciju saznaj rezultat, ukoliko je rezultat uspeg, onda umesto njega dolazi njegov partner i bori se, kada prodju 2 poteza igrac koji je igrao na pocetku drugi baca opciju saznaj rezultat, i ukoliko je uspeh na njegovo mesto dolazi njegov partner, ukoliko je neuspeh onda nastavlja da se bori.. Nakon 2 poteza se sve ponavlja, tim koji je igrao prvi baca opciju, ukoliko je uspeh onda se menja, nakon 2 poteza tim koji je igrao drugi ponovo baca opciju i menja se u zavisnosti od rezultata i tako do kraja borbe.
Anonymous
Gost
Guest

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 01:53
Kensei bacicu kocku , ne sme niko da ima taj mac , jer ce biti zloupotrebljen !!!

Necu vam to dozvoliti , znate vi kome kazem ... !!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 01:53
Član 'Byakuya Uchiha' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
6. Tag Team (sesta disciplina) Kockic11
Rezultat :
6. Tag Team (sesta disciplina) 518
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 10:05
Samo zelim da kazem Adminu da je pogrijesio, Siegrain je dao 10 poena Blood timu, an e Wood. Zato sto se Kotetsu Endo zalio na igre i Siegrain rekao: Zalite se na moje igre ok daj im 10 poena, mada glupo mi je uopste da se bilo koem daje, jer to nije postena igra. Sada Siegrain moze da da nekom 100 poena i sta pobijedili su...

Procitaj temu ponovo i vidi kome su dati bodovi... Izbrisana je tema koliko vidim inace bi bacio print screan...
Kato Suigetsu
Kato Suigetsu
ANBU

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty sdaadsdsasda

Wed 19 Jun 2013, 10:10
Ja cu bacati kockicu a samnom ce igrati Nigel
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty sdaadsdsasda

Wed 19 Jun 2013, 10:10
Član 'Suigetsu' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
6. Tag Team (sesta disciplina) Kockic11
Rezultat :
6. Tag Team (sesta disciplina) 117
Guts
Guts
Academy Student

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 12:41
Ok ja i Toiro igramo za moj tim
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 12:41
Član 'Guts' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
6. Tag Team (sesta disciplina) Kockic11
Rezultat :
6. Tag Team (sesta disciplina) 417
Anonymous
Gost
Guest

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 14:42
Alo Sabaku ! U 4 igri , nije NNW nama dodao , zato je reko da nam doda 10 poena ! A ne blood timu ....
Kato Suigetsu
Kato Suigetsu
ANBU

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty sdadasdaadad

Wed 19 Jun 2013, 14:48
ovo stvarno nije fer ja sam bacio kockicu u prosloj igri i rekli ste da cekamo ostale timove oni nisu dosli i mi nismo dobili poene ovo je stv. necuveno
Anonymous
Gost
Guest

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 14:55
I ja ocu da se zalim za borbu sa Toirom ... razbio sam ga a on je napravio klona i izbego genjutsu tako ... msm mozes misliti .... ocu da dodje stewcha ili siegrain u tu borbu i da kazu lepo pravedno misljenje a ne ko conte , da mi doda opet 5 poena , da bi toiro uzeo mac .... msm nema smisla stvarno
Conte
Conte
Academy Student

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 15:29
ok subaku pitacu seringraina kada dodje kome je dao poene...
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 15:36
Kaze se SIEGRAIN!! Zapamti mi ime vec jendom dull"

Ok posto mi se svi zalite kako admini ne donose prave odluke, od sada cu ja da sudim na mojim igrama... 

Svima oduzimam poene! Krecete ponovo od nule! Pa da vidmo od sada kada ja sudim, ko ce da bude pobednik....
Kato Suigetsu
Kato Suigetsu
ANBU

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 15:51
Extra
Anonymous
Gost
Guest

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 15:55
Moze Very Happy
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 16:49
Ma idi u p**ku ma****nu ovo je smijesno postalo, je**m ti hljeb i ovaj forum, ovdje Admini silje kako im je kurcu cejf, forum je karina obicna, mi obicni igraci smo ku**c ovdje i samo vrece za udaranje, ovo treba da bude igra da nam bude svima zanjimljivo, a ja se ovdje samo iznerviram... 

Fol on ce da sudi i da nam se oduzmu bodovi, ako ovako nastavite igrat cete samo vi admini na 1000 laznih profila kao sto i do sada igrate, dosuse sada nas malo ima, pa nas i mozete maltretirati i kurciti se, ali kada svima prekipi ku**c cete igrati vise ostat cete sami pa uzivajte, ovdje se vidi da su Admini (Osim Stewche) vecina debilna djeca, jedni ne rade nista drugi prave milion profila i igraju je**m im familiju raspalu... Samo Stewcha i Basil svaka cast ovo ostalo pomrlo dabogda...

Ovaj forum nece uspjeti dok sve dok bude debila poput ovih sto vode forum, napacene djecurlije koja u zivotu nemaju nista i lijece frustracije na nama obicnim igracima koji ovdje dolazimo iskljucivo da odmorimo mozak, ali pored te stoke ovdje mozes damo zaraditi rak ili neku bolest na mozgu, kakva tiranija vlada...
Anonymous
Gost
Guest

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 16:58
Meni je sve jedno sto se tice ovog od 0 . Jer znam da je moj tim najkvalitetniji . Osim toga varas se Sabaku ( stewcha bez uverede XD ) stewcha i conte prave lazne profile basil i saito su extra ....  , nebi mi bilo sve jedno ustvari kad bi nebi igrali od nule , jer sam onda ja tj wood team u minusu od 5 poena , jer je conte nepravilno sudio . I naravno zalio bi se . Ovako iako smo prvi , nije vazno bitno je da se lepo zabavimo i ( bar meni xD ) da dobijem mac ... toliko od mene ... Very Happy
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 17:02
Byakuya Ne govorim aj samo zbog ove situacije, ovo je samo kap koja je prelila casu. Ti si se najvise zalio zato nemoj da pricas kako nisam upravu, 100000 puta si se zalio na Admine...
Anonymous
Gost
Guest

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 17:06
naravno da jesam , ali na stewchu i contea ... i zato sto mi nisu dodali sta treba i zato sto conte ima ma udji mu na prof pa ces videti . Lorde Sigi , ko s kim igra ?
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 17:07
Sve znam ne moras mi pricati, ovo je vise preslo svaku granicu...
Anonymous
Gost
Guest

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 17:13
najveca fora je to sto , meni postenom igracu koji imam 20 profila ( mrtav sam na 19 ) , nece da dodaju pola od onoga sto sam imao na starom profilu iako sam napravio acc pre 3 meseca .... , a dao sam i dokaze , a conte koji je ubio civile dobije sve ovo nema smisla , al ajde da ne spamujemo ...
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 17:18
MA sta da ne spominjem, pa ima da spominjem debili obicni kako ih nije stid, picke, ja sam ih ucio da igraju sad se ovdje bahate, dokleeee vise dokleeee. Nisu znali post da napisu sad se kurce.... Kako vise pameti ne dođu nije mi jasno, samo tjeraju igrace...
Conte
Conte
Academy Student

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 18:17
nemam vreme da procitam sve postove samo vidim da pljujete po adminima...

mozda ne znate ali trenutno ja i stewcha radimo novu verziju foruma.. jako je tesko ono sto radimo i zahteva mnogo vremena, tako da i ove shinobi igre sto sam do sada presudjivao bile su na brzinu, na osnovu poruka u pm koje sam dobio... ako zelite  da sve bude besprekorno, morate malo da se strpite da odradimo ovaj posao..

i da siegrain ako ste zaboravili da vas podsetim sada lord.. on i raiken us osvojili ovu plantetu, tako da je siegrain kreirao ove igre i moze da radi sta hoce sa njima.... moze ako zeli i da proglasi pobednika jos sada
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 18:19
Seres, ja znam sta ti radis, to sto radis je obican html kod, to je najosnovniji oblik programiranja, nemoj da lazes ove ljude nismo mi levati... Da ne nabrajam jos neke stvari...
Itachi Uchiha..
Itachi Uchiha..
ANBU
http://steamcommunity.com/id/ice1man/

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Wed 19 Jun 2013, 18:48
Ae Sabaku smiri se malo, pa da ja i ti lepo oderemo tim koji nam se padne! ;)
Sponsored content

6. Tag Team (sesta disciplina) Empty Re: 6. Tag Team (sesta disciplina)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum