Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Eren
Eren
Genin

Ja vs Bern Empty Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 19:25
Ae zeno da se malo bijemo.
Eren
Eren
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 19:27
...
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 19:27
Član 'Eren' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Ja vs Bern Kockic11
Rezultat :
Ja vs Bern 417
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 19:29
idemo!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 19:29
Član 'Bernkastel Amekawa' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Ja vs Bern Kockic11
Rezultat :
Ja vs Bern 315
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 19:41
Hajde kukavice!! Pokazi se! Very Happy
Eren
Eren
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 19:56
Posle ovoga kunem ti se silovacu te ae.
H:850
E:700-50
C:450-60
Bacam 10 smoke bombe i radim nes skriveno saljem stewchi
Izlazi suma
Ja vs Bern 402
Od jednom izlaze 5 kunaia. i na njima se nalaze bube.


Last edited by Eren on Sat 28 Sep 2013, 20:12; edited 1 time in total
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 20:05

H:400
E:400-40
C:800


Cime mislis da me silujes? :p


Odlicno!!!


Bacam 4 shurikena na kojima su ove posebne nalepnice..

Ja vs Bern 701

Kako si stvorio drvece, ovi kunai i nalepnice se zakacuju na 4 drveta koja te okruzuju (na 4 strane) ...

Ako ne pobegnes sa tog mesta gotov buhahahaha!

Ako mislis da je blef samo ostani na tom mestu ;) .....


Sto se tice skrivenog poteza vidim da nisi skinuo chakuru.. I ako se me napao necim, ja bi to videla i izbegla bih....
Eren
Eren
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 20:09
E sada moj skriveni kunaie sam transformisao u flash bombe ti si stunovana i ovaj potez ti se ne vazi a sada ti prilazim i silujem te nakog noga te onesvescujem i odvodim te u nasu kucu.
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 20:13
Pa decko, ti si bacio smoke bombe ispred sebe, ne ispred mene xD

Kada su kunai izleteli iz smoke bombe samo sam se sklonila u stranu o kunai su pukli negde iza mene... Tako da mi ni kunai ni flash bombe ne mogu nista... I zatim sam uradila ovo.. Tvoj potez decko...

I da, stovrio si gustu sumu, ponavlajm GUSTU sumu... Kako mislis da ce me neka flash bomba zaslepeti na takvom mestu xD
Eren
Eren
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 20:21
Bacio sam flash bombe ispred tebe odnosno transformisane flash bombe u tvoje noge a ti si se pomerila i svetlost je jaka jer su 5 flash tako da si stunovana lutko ae.
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 20:26
Izlogu, pomerila sam se... Kada sam videla da kunai leti ka meni, i procenila da ce pasti ispred mojih nogu, samo sam se pomerila unapred i izbegla kunai, tako da je on puko iza mene...

Pa nisam glupa, svaku borbu pocinjes na isti nacin dull . Otrcana ti je fora... Hoces da igras ili ne?
Eren
Eren
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 20:32
Ok to i nije bio kraj mog poteza na kunaima su bile bube koje se povlace na tebe i oblagaju te ne mozes izbeci jer si u pokretu.
Ja vs Bern 7-3
H:850
E:700
C:450-60-30-5-5
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 20:41
Koja nebuloza xD

Pa kunai me nije pogodio da bi mi se bubice zakacile...

A i zelim da bas vidim sta admini imaju da kazu na tvoje ogromne poteze... Msm jeste da sam pocetnica, ali bar znam neke stvari..


Da rezimiram, u istom potezu si stvorio sumu, transformisao bombe u kunaije, bacio 10 smoke bombe, zakacio bube i gadjao me?

Sto je mnogo mnogo je, a i chakru nisi skidao za sve to...


Sto znaci da ako si postavio ove bubice, nisi se pomerio sa tog mesta a ?
Eren
Eren
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 20:48
Omg ako ti je kunai pao iza tebe ovo su bube radile i oblozile te razumes.
Ja vs Bern 2-7
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 20:51
To nisi napisao razumes.. I da jesi, ja bih i to izbegla kao i svaki drugi napad... Mnogo jasno...
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 21:03
izvinjavam se sto se mesam 
1. Ja nisam skontao da je Bern u svom podezu napisala da izbegava kunaije ili bilo sta slicno(kunai nisu bili skriveni potez)
2. Sa onim bubama sto su bile na kunaiju nisi mogao da ih oblozis oko nje. Jedino sto si mogao da ako nju pogode kunaiji sakace se bube i njoj skidaju cakru u zavisnosti koliko ima buba
3. Erene kako moze da budes na 2 mesta u isto vreme: U ovoj temi i u temi (facepalm) u Shinobi town-u
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 21:19

I ako se me napao necim, ja bi to videla i izbegla bih....
To sam napisala u svom postu. Sto znaci da sam imala na umu da ce da uradi tako nesto. A on nije napisao da me gadja kunaijima, iako bi se oni videli da me je napadao... To je sve ok.


-----------------

Ok to je reseno, nema buba nema nista.. A ti si i dalje tamo buhahaha gotov si!


Ja vs Bern 104


evo bacam ka tebi jos jednu smoke bombu, msm da su malo 10 xD
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sat 28 Sep 2013, 23:19
"Od jednom izlaze 5 kunaia. i na njima se nalaze bube"
To je on napisao u svom postu a ti nisi napisala konkretno da izbegavas
Eren
Eren
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sun 29 Sep 2013, 12:14
Odjednom bern eksplodira i tu je kraj trazite obrazlozenje u pm.
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sun 29 Sep 2013, 14:57
ja sam napisala lepo da sam izbegla Smile

to obrazlozenje mozes da okacis macku o rep... Shvaticu ovo kao moju pobedu, jer nisi hteo da izbegnes napad... Tako da cu zamoliti admine da mi dodaju titulu Kazekagea jer ova kukavica se je definitivno predala, sto mozemo zakljuciti iz njegovih postova.

A kako je poginuo? Obrazlozenje? Pa kad je odigrao 10 kartica, malo mu je pala muka, tako da se je onesvestio i slucajno pao na ivicu, drveta koje je stvorio, sto mu je nanelo ozbiljne povrede mozga.

Kao dokaz toga mogu navesti to da sam sve to ovidela kroz dim, kao sto si i ti mene video kroz dim i gadjao me 10 jutsuima odjednom.
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sun 29 Sep 2013, 15:00
Kotetsu Endo wrote:"Od jednom izlaze 5 kunaia. i na njima se nalaze bube"
To je on napisao u svom postu a ti nisi napisala konkretno da izbegavas

Mozes lepo primetiti kako na tom pstu pise da je izmenjen. Na toj izmeni je on dodao da izlecu 5 kunaija na kojima su bube, inace ta recenica kada sam ja citala post nije ni postojala.


Tako da trazim admine da mu dodele par opomena zbog krsenja pravila ovog foruma!
Eren
Eren
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sun 29 Sep 2013, 16:52
Odeca ti je bila puna paprnih bombi tako da ne smaraj imas u nasoj kuci post gde sam ti stavio novu odecu.naravno ti si mrtva a ja sam kod S.-a u barijeri jer me je tamo transportovao odnosno prizvao.
Conte
Conte
Academy Student

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Sun 29 Sep 2013, 20:03
Eren dobija 4 opomene zbog pokusaja prevare igraca!

Prvo sto ne zna da igra, pa je pokusao da nabaca 10 kartica u jednom potezu (i vise od 10 tacnije). Drugo, menjao je post onako kako mu je odgovaralo sto je na ovom forumu kaznjivo cak i BAN - om. Trece, folira igraca i pise neke nebulozne stvari, ''tipa eksplodirala si'', ''mrtva si, necu da igram'' itd. Cetvrto, oslanja se na S-a i njegovu pomoc.. jos jedna laz! Razgovarao sam sa S-om, osim sto si posalo tamo na polju klona, nista vise ti nisi uradio. Pokusao si da se zamenis klonom, sto je nemoguce, a i da je moguce (da kojim slucajem posedujes takvu tehniku, kao sto je space-time) nisi mogao, jer je S- sastavio takvu barijeru kroz koju ne moze da prodje chakra.

Peto, opet si pokusao da je prevaris tako sto si joj kao nakacio nekako tagove... Kad nekome nekacis tagove, moras to da posaljes kao dokaz adimina. Ali i da racunamo da si nakacio tagove, pod pretpostavkom da si uradio neki veoma mocan genjutsu kao sto je kotoamacukami, tako da ona nije svestna da si to uradio, i pored toga trebas nekako da joj aktiviras te tagove.. Jer tagovi ne pucaju na tvoju pomisao, naravno osim ako si Hagane, ali posto to nisi, nisi imao nikakve sanse da joj aktiviras te papirice....

Tako da budi srecan sto ti nisam dao BAN prevarantu! Imas pravo da do 9 i 19 odigras svoj potez, racunaj da te je Bernkastel napala, dok se tvoj potez ne racuna zbog toga sto si prenatrpao kartice u jednom potezu.


Ako nastavis da se raspravljas dobices jos jednu opomenu, a to je BAN! I budi srecan sto sam ti dao prilike da se boris, imao sam pravo da te sad banujem i oduzmem titulu Kazekagea. Tako da sada razmisljaj kada se budes glupirao....



---------------------------------------------------------
*Pihhh, pitam se kako si postao Kazekage, kad te obicn genin razbija xDDD
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Genin

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Mon 30 Sep 2013, 00:07
Znaci pobedila sam?
Sponsored content

Ja vs Bern Empty Re: Ja vs Bern

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum