Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Law
Law
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 30 May 2014, 00:14
U sparinzima bez 20 postova se ne dobija pobeda/poraz (bacanje kockice i spam se ne racuna samo borba).
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 01 Jun 2014, 11:17
Posto cemo staviti da se dobijaju ostali macevi sela magle u narednoj prici vazno je da mi svi koji posedujete neki mac sela magle posaljete ko ga ima. Imate 2 dana fore za to. Ukoliko ne posaljete i ne znamo smatracemo da mac vise nije kod vas.
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 02 Jun 2014, 09:20
Da kazem svima da pravila koje je admin Law pisao i dodavao od danas ne vaze vise, vaze samo originalna pravila koje smo ja i Conte napisali na pocetku verzije u akademiji. Ostalo sto je on dodavao ne vazi nista vise.
Conte
Conte
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 02 Jun 2014, 20:59
Stewcha wrote:Da kazem svima da pravila koje je admin Law pisao i dodavao od danas ne vaze vise, vaze samo originalna pravila koje smo ja i Conte napisali na pocetku verzije u akademiji. Ostalo sto je on dodavao ne vazi nista vise.


Ispravka na stewchin post..

Pravila su malo doradjena, tako da se ta pravila vaze...

Ne vaze se pravila koja su vezana za klanove... to smo izbacili
Law
Law
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 04 Jun 2014, 11:48
Kao sto znate Imageshack zeza tako da preuredite svoje inventare i ubacite kartice koje su ubacene sa novog sajta (imgur) sve kartice sa imgura rade dok sve sto je imageshack-a ne.
Law
Law
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 15 Jun 2014, 02:19
http://www.nnw-serbia.com/f266-prodavnica

Ovde nalazite kartice (sve je popravljeno sem klanova tj rade token klanovi kao i Aburame klan) znaci sve vam radi sem klanova odatle uzimajte sve
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 23 Jun 2014, 22:55
Od danas svima koji rade XP trening a level 100 su ili veci nece se dodavati XP koji je dobijen na RP opciji.Stoga molim sve koji su lv 100 ili veci da ne spamuju vise u temi za XP trening.
Gold D. Roger
Gold D. Roger
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 09 Jul 2014, 17:43
Ja sam novi admin i od sada pa nadalje sve sto treba da se doda cu ja dodavati. Dakle ne obracate se vise drugim adminima za to vec licno meni, preko pm. ili ceta. Osim ukoliko ja ne najavim odsustvo ili sam u nemogucnosti da udjem na forum, u odredjenom perijodu.

Takodje ukoliko ne mozete da zavrsite spairing jer nemate dovoljno cakre i eng da oduzmete ceo hp protivnika (ovo se uglavnom odnosi na nize rankove) bolje predajte. Jer u suprotnim se nece dodavati. Recimo ukoliko napisete "zavrsavam borbu zamenom", a bilo je takvih slucajeva.

I jos jedna mala napomena. Ukoliko predate dobijate duplo manje xp-a nego sto bi dobili. Takodje spairing se nece uracunati ukoliko ima manje od 20 postova bez obzira sto ste predali. Ovo bi trebalo vec da znate ali svakako moram da napomenem da ne bude neke zabune i tako dalje.

Spairinzi u kojima vidim spam od dva-tri posta necu uracunati u post. Tako da nemojte da se nadate da cu samo proci kroz spairing neprimetivsi to. Ali zanemaricu ga ukoliko ne preterujete. (da u svakoj vasoj borbi nadjem po neki spam) Borbe u kojima spam nije moguce zanemariti jer ga ima preterano necu uracunati. Zato sto borbe prvenstveno moraju da budu pregledne.
Law
Law
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 09 Jul 2014, 21:28
Misije postavljajte iskljucivo u temi gde treba znaci link gde ste radili misiju stavite u Izvestajima sa misija. Evo ovako ja od sada imam drugi posao radicu sto se tice price objasnjavanju i poboljsanju foruma...Uskoro ce biti i arck sa macevima...
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 09 Jul 2014, 21:34
Ja cu biti ovde da nadgledam ove admine,jer mora i to neko da radi Very Happy
Law
Law
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 09 Jul 2014, 21:36
Naravno stalno cu priredjivati za pricu i neke dogadjaje nema da brinete, i naravno Petra neces da se izvuces imas da radis nesto ili letis sa pozicije ima mnogo njih koji zele da te zamene Very Happy
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 09 Jul 2014, 22:01
Hihi,znam da me volis^^ Idem da radim html eto Very Happy
Law
Law
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 11 Jul 2014, 13:09
Od sada pa nadalje je zabranjeno raditi treninge unapred ili ako niste radili primer dajem 5 dana, i sad dodjete 6. dan da radite za prethodnih 5 i sada ovaj 6. to je zabranjeno ko uradi to jos jednom bice strogo kaznjen (ovo vazi od danas)
Law
Law
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 13 Jul 2014, 20:01
Svaki skriveni potez morate poslati jednom od navedenih admina: Conte, Stewcha ili Kato Danzo
Danzo
Danzo
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 17 Jul 2014, 01:22
Primetio sam da vec duze vreme neko uci na primer one lvl tehnike Chakra Sensing Lvl 3 a da nije naucio Lvl 1 i lvl 2...Takve tehnike ne mozete direktno uciti npr odmah lvl3  a da niste naucili lvl 1 i lvl 2...Kada naucite lvl 1 ucite lvl 2 i tada gubite lvl 1...Kada naucite lvl 3 gubite lvl 2 znaci kada stignete do Chakra Sensing lvl 3 vise ne posedujete Lvl 1 i lvl 2 tako da slobodno izbacite iz inventara...To je pravilo za svaku level tehniku... A sada kada trenirate neku tehniku OBAVEZNO postavite karticu jer neko radi treninge tipa trening pa ja nisam Baba Vanga da predvidim koju tehniku ucite ko ne postupi tako nece mu biti dodato.
Danzo
Danzo
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 17 Jul 2014, 23:10
Od sada kada trenirate neku tehniku OBAVEZNO postavite karticu jer neko radi treninge tipa trening pa ja nisam Baba Vanga da predvidim koju tehniku ucite ko ne postupi tako nece mu biti dodato.
Danzo
Danzo
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 17 Jul 2014, 23:25
Xp trening se nalazi na sledecem linku i tu ga radite nemojte raditi u selu jer tako otezavate adminima a i sebi jer ce nekad admin da zaboravi da pogleda selo i nece vam biti dodato


XP Trening - http://www.nnw-serbia.com/t15567-xp-trening-roleplay-opcija#294733

Jutsu trening - http://www.nnw-serbia.com/t15257-jutsu-trening

NPC trening - http://www.nnw-serbia.com/f268-trening-npc-borbe
Danzo
Danzo
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 18 Jul 2014, 22:00
Do sutra hocu da vidim da svi imate inventare sa tehnikama koje posedujete ko nema do sutra bice strogo kaznjen oduzecu mu tehnike koje nema u inventaru ako neko ne napravi uopste sve mu oduzimam pa nek uci opet. Sve se belezi ko koje tehnike ima na profilu tako da ako vidim da ste nesto uzeli na prevaru (ubaci u inventar tehniku koju nemate) bice jos strozije kaznjeni pa sada ako ne zelite da pravite inventar vasa stvar ali ce vas to skupo kostati.
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 25 Jul 2014, 23:27


Ovako od sada ima novo pravilo smete samo jedan sparing dnevno i ninje koje su lvl 200 a imaju klanove bice im oduzeto pola kartica to jest moci ce koriste samo kartice do lvl100 iz klanova.








Naravno salim se xDD nisam odavno pisao nista axaxaxaxax Very Happy zezam se ne vazi se to neg sam dosao da vam dam tako neke informacije ako vas zanima o novoj verziji sto se radi. Da poceli smo da je radimo kupili server i sve sto treba i sad polako pripremamo razne kodove i skripte da to sve bude automatsko i uradjeno je dosta toga automatski xp, pare, tokeni, leveli, kupovina, dodavanje, skil poeni, vrednosti, sposobnosti, bukvalno sve. Cak ce vam sve biti i na klik necete morati kopi paste. Znaci ceo forum vise nece biti forum bice i prava igra. Kupili smo to jest narucili i od jednog amerikanca koji poceo crta za nas pozadine i likove da bi igra bila mnogo lepsa i realnija. Uskoro treba pocnemo da radimo i dizajn i tako na nekim novim pravilima i slicno to. Svakako bice moc za sada mi admini sto mozemo programiramo mozemo probamo neke demo skripte i ostalo kako radi i mogu vam kazem kao igrac da je fenomenalno. Nece biti namestanja varanja sve ce biti na klik. Moci cete ceodan da igrate i igrate i sve odmah u istom momentu da dobijete bez cekanja. Zabava ce tako biti mnogo veca i veca nece trebati admini.

Inace odmah da znate sve sto ima veze sa ovom verzijom na novoj bice resetovano i pocetete od nule mora tako zbog novog sistema i svega. Ali bice odabrano u zavinosti od broja igraca koliko igraju "modovi" to ce biti specijalni igraci sa ovog foruma koji ce imati opciju moda. Imace dozvolu za ban recimo, kick, i slicno. Njihov zadatak bice da cisto nadgledaju neke teme i postove cisto ako neko krene da se svadja ili igra protiv pravila.
Mada sistem koji smo mi admini oduvek hteli kreiramo bi odrzavao sam sebe. Zamislite samo selo kao zajednicu gde svako radi svoj posao. Tipa policija unutar sela nadgleda da je sve pravilno i po pravilu dok anbi okolo po oblastima. I tako svi zajedno sa ostale ninje , kagee i slicno i igra bi sama tako radila na osnovu morala igraca i bila bi mnogo realnija.

Inace kako smo poceli kodiranje skripti i automatiziacija nece biti nikakav problem veci problem ce nam biti dizajn igre izgled foruma, igre (forum nece biti, bice slicno kao ono sto je na pocetku bilo ukljuceno selo kroz koje mozete setate, teme i slicno ce moci se ukljuce samo da se pise nece uopste to biti forum kao do sada). Tako da ako imate ideje za nova pravila, predloge ili bilo sta saljite mi na privatnu poruku. Ukoliko prihvatimo vas predlog i razvijemo bicete nagradjeni.
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 04 Aug 2014, 23:34
Dodjite najveci anime chat na balkanu je ponovo vracen u novom izdanju dodjite


http://animefanovi.nnw-balkan.com/
Mr. 0
Mr. 0
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 09 Aug 2014, 09:25
Ucenje tehnika je vraceno na 60 odnosno 30 za klan
Danzo
Danzo
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 13 Aug 2014, 00:47
Evo ovako. Posto je forum bio napadnut, i podaci od pre 2 dana su izbrisani danas imate tu povoljnost ali samo danas da radite xp trening, npc trening, jutsu trening i misije 3 puta.
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 03 Sep 2014, 21:52
http://www.nnw-balkan.com/

Krenuli smo sa sastavljanjem igre, za sada vama igracima je dostupna index stranica koju ce moci vide neregistrovani clanovi. Kao sto vidite dodata je i opcija za random ime u igri ako vas mrzi da smisljate vase. Jos puno stvarcica ce dodato i uradjeno i verzija lepo napreduje. Trebalo bi da moze da se igra za oko 2 meseca najvise tri ali dobro to mu taman dodje kao sto smo i planirali oko nove godine xD
Predloge i ostalo saljite meni u privatne ili u neku temu ako imate neke zelje i slicno.

Samo da se zna prica ce bude od nule. Imace samo klanovi i tako free ninje prvi ninja koji iskoristi situaciju i okupi ninje i ostalo moci ce da bira ili ce osnovati selo lisca ili selo peska. To ce biti prvo selo koje ce biti osnovano. Imace dva sela selo peska i selo lisca. Ali nece ih biti odmah bice otkljucani tek kada neko od igraca uspe da ga "kreira". Tipa kao Hashirama i Madara kada su osnovali selo lisca. Ninja koju uspe da bude najvise dominantan i okupi najvise ninji da ga prate i budu uz njega u svoju grupu moci ce da osnuje prvo selo i tako postane recimo prvi hokage i na taj nacin zauvek udje u istoriju kao ninja koji je izmislio sistem sela i sve. Nakon toga selo ce biti dostupno i bice vrlo zabavno. Pricu ce kreirati sami igraci.

Na ovoj verziji imace 200 levela kao i na ovoj. Samo sto je sada mnogo teze da se leveluje za jedan level up trebace level puta 50 xp poena. Sto znaci ako ste level 30 za lvl 31 trebace 30x50 a to je 1500 poena recimo za lvl 200 trebace 199x50 , to je 9950 xp poena. Na svakom postu dobijate plus 2 xp poena i 2 ryoa imace i misije i jos dosta toga, to jest hokage ce organizvati sta kome ide od funkcija u selu, svaki ninja koji je ranka jounin moci ce da ima troje ucenika koji ce biti uz njega sve dok i oni ne postanu jounini nakon toga moze uzme druge ucenike. Sto se tice rankova bice mnogo teze gledano da ce se mnogo sporije levlovati nego sada duplo sporije, postati chunin, jounin bice vrlo tesko nece biti kao do sada da svako moze postane. Sa vecim rankom rasce i odgovornost veca kao ninja. naravno imace mocni interaktivni chat koji cete verujem i vise koristiti nego teme.




Roleplay ce biti vrlo bitan i sve ce biti oko njega. Chat koji radmo bice roleplay chat. Svaka oblast imace svoj chat i oni koji su u toj oblasti moci ce vide ta chat oni koji nisu nece. Svako ko nesto uradi nesto na chatu ce izadji poruka koji mogu ostali koji su tu vide tako da ce to kroz roleplay simulirati da ste tu recimo.

Tipa ako ste negde u selu i ulazite u ichiraku ramen. Onima koji su tu izacice recimo

*Stewcha ulazi u Ichiraku ramen.

Oni koji su tamo unutra ukoliko kupite ramen da jedete njima ce izadji.

*Stewcha kupuje ramen i pocinje da jede

i jos mnogo toga imace sto simulira roleplay (ko je igrao samp znace o cemu govorim)
Enui
Enui
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 04 Sep 2014, 15:32
Obratite paznju gde radite trening, posto sam primetio da neki iz sela Lisca rade trening u selu Peska i obrnuto.

---------------------------------------------------------------
Od danas svi koji kupuju lutke i delove za lutke ne napisu u odredjenoj temi za koju lutku su kupili odredjeni deo.Neka svi mi svi pupetari posalju u pm koje lutke imaju i koje dodatke za lutke sto pre radi evidencije.
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 09 Sep 2014, 21:53
Info kartice su gotove bice kasnije jos neke stvari dodate ali kartice su gotove, kao sto imate sada podaci o ninji sada cete imati vas info card koji cete uvek moci da vidite i sami da izmenite. Isto moci cete i od drugih da gledate.
Isto napravljen je i inventar u kome ce biti kada kupite nesto samo ce vam smestati u inventar sto sto kupite i kasnije mozete koristiti. Itemi koji se trose poput kunaija, pilsa i slicno ce vam se trositi tako da ce vam te kartice nestajati iz inventara kada ih potrosite, ali ako kupite opet ce vam biti tu.




User bar ce vam uvek stojati u uglu dok ste u igri tu se nalaze najosniviji podaci i samo vi mozete da ga vidite. Isto ima autoupdate tako da se updejute bez refresovanja stranice. User bar mozete samo vi videti vas.

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 VP72L


Kada kliknete na user baru info card dobicete ovakvu karticu gde su vam detaljniji podaci o vama koje sami mozete da menjati ukoliko imate neiskorecene poene. Info kartice moze svako videti.

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 01PCC
Sponsored content

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 4 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum