Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija za sastanke

+18
Tsuna
Diablo.
Gray Fullbuster
ArcherCoazX
Himiko Yumi
Deadpool
Kotetsu Endo
Shinji
Felicita Fullbuster
K.
Yuuki Asuna
Dante Uchiha
Stewcha
Kratos
Shin Aburame
Zero
Jumive
Namikaze Minato
22 posters
Go down
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija za sastanke Empty Kancelarija za sastanke

Thu 10 Oct 2013, 21:09
Lucy, Dante, Jumive hajde dodjite ovde da odrzimo sastanak vezan za pocetak naseg rada, utvrdijanja pravila u selu i kazni za one koji prave prestupe. Nadam se da se slazete to nam je neophodno. Kada dodjete nastavicemo pocecemo sastanak.

PS.(Ja moram da idem, ali doci cu kasnije.) Smile
Jumive
Jumive
Jounin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 01:17
Ja sam tu, cekacu da dodju i ostali
Zero
Zero
Jounin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 10:09
*Dolazim*
Evo i mene,sad cekamo jos Dantea i mozemo poceti.
*privlaci stolicu i seda*
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 13:22
E dobro je da ste dosli. O Lucy vidim da si promenila ime u Yin. Da kao sto kazete samo jos Dante da dodje i mozemo poceti.

(Uzima stolicu i seda u celo.)

Nego dok on ne dodje mozemo malo da procaskamo. Kako vam se cine novi regrudi i sta mislite da li ce ova generacija brzo napredovati? U sustini od nje zavisi buducnost Sela.
Zero
Zero
Jounin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 18:23
*khm khm-zakaslja se*


Mislim da ce studenti lepo napredovati ako budu slozni.Jedino sto mi se vec nije dopalo jeste da onaj Splinter stvara svima probleme,mnogi se na njega zale.
Jumive
Jumive
Jounin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 18:25
Studenti vec rade misije i spairinge, mislim da ce biti dobre ninje, ako nastave svojim ninja putom
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 18:43
Hmm. I ja sam zapazio da Splinter pravi probleme, ali koliko znam on je u Danteovom timu tako da ce Dante morati da resi taj problem. Uostalom gde je on vise? Cekamo ga vec dugo. Mislim da bi trebali da pocnemo sastanak svakako imamo kvorum za glasanje, a on neka procita nas izvestaj.

(Minato se nakaslja, khm khm. Izvadi neke papire iz svoje torbice za pojasom i podeli ih Jumiveu i Yin.)

Tu sam ukratko formulisao sta bi smo trebali da uradimo u svojstvu napredka sela. Evo procitacu ih.

1. Saradnja svih timova treba biti na najvisem nivou, time ce mo osigurati napredovanje sela. Pod saranju podrazumeva se medjusobna koordinacija na misijama, u svojstvu prikupljanja sto vece reputacije i sto vise RYO-a za budzet sela.

2. Pored treninga nasih studenata, mi ne smemo da zaboravimo na ostale studente na akademiji. Tako da i ostale studente trebamo da podelimo u timove jer smatram da ce mo tako lakse moci da radimo sa njima. Zbog toga sto je nas samo cetvoro imacemo po dva tima pod svojom jurisdikcijom verovatno.

3. Ustanovljavanje kazni i mera predostroznosti, za one koji vrse prestupe.

4. Utvrdjivanje pravilnika ponasanja prema Ninjama viseg ranga (Hijerarhija).

5. Razno.

To su ukratko tacke dnevnog reda. Zelim da se vi izjasnite po tim tackama i date predloge u vezi ovih tema. Hehehe malo je sve ovo formalno, ali sta da radim kad mora da se radi ^^ ne zamerite.

Kancelarija za sastanke Minato_namikaze
Zero
Zero
Jounin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 18:54
1. Saradnja svih timova treba biti na najvisem nivou, time ce mo osigurati napredovanje sela. Pod saranju podrazumeva se medjusobna koordinacija na misijama, u svojstvu prikupljanja sto vece reputacije i sto vise RYO-a za budzet sela.


-U redu,za ovo nemam nekih posebnih ideja.




2. Pored treninga nasih studenata, mi ne smemo da zaboravimo na ostale studente na akademiji. Tako da i ostale studente trebamo da podelimo u timove jer smatram da ce mo tako lakse moci da radimo sa njima. Zbog toga sto je nas samo cetvoro imacemo po dva tima pod svojom jurisdikcijom verovatno.

-Podelicemo ih to sam i ja mislila,samo da imamo jedan nas glavni tim i jedan pored,jer ne mozemo sa svima ici na misije i ostalo.Ici cu posle u akademiju da ih podelim i vi se ucitelji javite koji cete tim uzeti kao drugi.

3. Ustanovljavanje kazni i mera predostroznosti, za one koji vrse prestupe.

- Sto se toga tice,da,u slucaju da se kasnije nesto desi,cak i mali konflikt to necemo tolerisati.
4. Postavanje pravilnika ponasanja prema Ninjama viseg ranga (Hijerarhija).
-Mislim da odmah treba o ovome da porazgovaramo sa svojim timovima i vec na pocetku ih naucimo da svakog ninju treba postovati,cak i da je nizi ili isti rang kao on.
5. Razno. /
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 19:00
Uredu Yin ti podeli ostale studente koji nemaju ucitelja u timove i svako od nas ce uzeti po jedan tim.

Slazem se takodje da prvo trebamo da popricamo sa nasim primarnim timovima tj nasim ucenicima, a kada formiras ostale timove i sa njima ce mo.

Ja predlazem da zapocnemo teoretska predavanja u akademiji za sve, a i mi sami kao ucitelji to mozemo raditi po svojim timovima. Svakako svako od nas ima svoj nacin treniranja i unapredjivanja svojih studenata.

Jumive, da li ti imas nesto da kazes?
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 19:15
Odjednom, neko kucanje prekida sastanak, vrata se polako otvaraju i na njima se pojavljuje Shin sav zadihan i pun modrica i posekotina. Njegov pogled tumara po sobi trazeci Minata, svog sensei-ja da bi mu rekao nesto jako vazno :  Dobar dan, ja se izvinjavam sto prekidam ovaj sastanak, meni je receno da se Minato-sensei nalazi ovde, imam nesto vazno da mu kazem... Izgleda jako zadihano i izbudjeno .
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 19:19
(Minato ga pogleda iznenadjeno.)

Shin sta je toliko vazno da moras da prekidas ovaj bitan sastanak?

(Gledao ga je pomalo zbunjeno jer je znao koliko on ima postovanja, ali je bio i zabrinut u isto vreme.)
Jumive
Jumive
Jounin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 19:20
1. Saradnja svih timova treba biti na najvisem nivou, time ce mo osigurati napredovanje sela. Pod saranju podrazumeva se medjusobna koordinacija na misijama, u svojstvu prikupljanja sto vece reputacije i sto vise RYO-a za budzet sela.


Slazem se, ali nemam nista da dodam



2. Pored treninga nasih studenata, mi ne smemo da zaboravimo na ostale studente na akademiji. Tako da i ostale studente trebamo da podelimo u timove jer smatram da ce mo tako lakse moci da radimo sa njima. Zbog toga sto je nas samo cetvoro imacemo po dva tima pod svojom jurisdikcijom verovatno.


Jedan ce biti glavni tim koj ce ici na misije, drugi dodatni koj cemo samo trenirati. Ali pozenjno je sto vise spairinga osim sto mi spairingujemo sa njima, tako i oni da spairinguju medjusobno. Ko ima volje da se bori tako ce imati velike mogucnosti. Naravno imamo obavezu da nadgledamo sve te borbe, koje se trebaju sto cesce odrzavati.


3. Ustanovljavanje kazni i mera predostroznosti, za one koji vrse prestupe.


Slazem se da se ne treba tolerisati, ipak mora se naci razlika izmedju manjih i vecih prekrsaja.
Svako moze imati priliku da bude clan sela, ali ipak i tu treba neke granice.
-U selo ne mogu uci oni sa negativnom karmom, tj. ona koja vise dosta vise vuce na zlo
-U selo ne mogu uci oni kao Splinter, koj stalno prave probleme, dok ne prodje odredjeni period da ne naprave ni jedan problem, tada im se moze dati sansa, ali pod nadzorom.


4. Postavanje pravilnika ponasanja prema Ninjama viseg ranga (Hijerarhija).
Put ninje je tezak, svako ko je ninja, ima talenta, taj talenat treba ceniti, tako da treba imati postovanja prema svim ninjama.


5. Razno


Sada nemam nista da kazem o ovome, ukoliko bude bilo potrebe, nesto sto bi donelo doprinos selu, mozemo odrzati jos neki sastanak.


Mislim da ne mozemo cekati Dantea 24 sata, tako da cemo njega preskociti ukoliko se uskoro ne pojavi. Sada bih zeleo da cujem Minatovo misljenje i dali nesto ima da doda. Shin uskoro zavrsavamo, mislim da mozes sacekati malo. Ne vidim sta moze da bude toliko bitno. (Zbunjen, ali ipak ocekivao nesto veliko)
Kratos
Kratos
Special Jounin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 19:24
E JUMIVE AJDE CUTI NEMOJ ME NERVIRAS!! Ja cu predstavljati dantea, kao njegova desna ruka Smile ( dok on ne dodje ) tako da nece biti izbacen ;)  I ne prozivaj bez veze ... sve jedno bicu lvl 200 samo je pitanje vremena ;)
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 19:26
Izgleda pomalo posramljeno jer je upao na sastanak, lice mu se zacrvenelo a on je spustio glavu i onda je brzo opet podigao jer je imao nesto jaako vazno da kaze Minatu i ostalima : 
Minato-sensei, ja sam danas na sparingu sa Gray-em, nakon sto se zavrsio, bio napadnut od strane tri ninje, pokusali su da me probodu kunai-jima ali zahvaljujuci Gray-u i mojoj spremnosti uspeo sam da se izvucem. Secam se da su rekli da su oni ninje Sela skrivenog u Liscu i nisu izgledali mnogo stariji od mene, ali se nisu predstavili...
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 19:30
Splinteru! Kako se usudjujes da uppadas na sastanak tako ne najavljeno! Takodje nemas prava da se tako obracas jednom od ucitelja! Kada nam Dante bude rekao da mozes da ga predstavljas dozvolicemo to, ali ces se i tada ophoditi uciteljima kako je shodno pravilima! Sada napusti prostoriju. Zbog ovog prestupa bices sankcionisan.

(Okrenu se prema Shinu.)

Kako je to moguce? Hmmmm necu dozvoliti takovo ponasanje, i ne postovanje pravila! Striktno je zabranjeno fatalno napadati svoje saborce studente u sparing borbama, i ugrozavanje nihovih zivota! To mora biti sankcionisano najstrozom kaznom! Nadam se da se ostali ucitelji slazu?


Last edited by Minato Namikaze on Fri 11 Oct 2013, 19:33; edited 1 time in total
Kratos
Kratos
Special Jounin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 19:33
(begam) Dante nije nista reko, jer nije tu i bilo bi glupo da on propusti nesto :S 

* Otrca u vidu senke * XD 
Razz inace upadas* i nisam upao kucao sam dull
Zero
Zero
Jounin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 19:40
Ako se to desilo dok su sparingovali on ne bi trebao da ima ogrebotine ni nista jer se nisu borili 1 na 1?
Zero
Zero
Jounin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 19:48
(E ovako posto sam videla sta se tu desavalo imam samo jedno da kazem)

Predlazem da tim ninjama ovog puta progledamo kroz prst i ne kaznimo ih,ipak su zeleli da treniraju.
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 19:51
Zeleli da treniraju tako sto su hteli da me ubiju ? Bravo, imas fino razmisljanje Smile Nebitno, neka prodju nekaznjeno, ako je to vasa volja. Smile
Zero
Zero
Jounin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 19:52
Nisu mogli da te ubiju jer je to bila prijateljska borba,vec su zeleli pobedu,ali svakako to im se ne bi vazilo tako da nemoj bas toliko da preuvelicavas stvari...
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 19:55
(ma ok, necu da se raspravljam. Smile izvinjavam se i nastavite vas sastanak, sve najbolje, izvinite jos jednom sto sam naspamovao ovo, jer sam znao da necu moci nista da postignem, Iako Karolina zna da su mi pretili na skype-u njih 3 u vezi foruma, a to stoji da je strogo zabranjeno. Nepravda me jako boli, ali nema veze. Uziveo sam se u svog lika i necu drugima da pravim problem. Sve najbolje, oprostite jos jednom <3 )
Zero
Zero
Jounin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 19:57
Odlucila sam,bar ja,sta mislite da im sada damo upozorenje i drugu sansu,ali budu li uradili nesto lose ili bar namerno napali nekog bez razloga proteracemo ih.
Shin,ako ovo potvrde i drugi ucitelji,hoces li biti zadovoljan?
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 20:05
(Nije u pitanju moje licno zadovoljstvo nego njihovo ponasanje kao genina. Oni su mene pokusali da ubiju i nisu znali za to pravilo za pr. borbe. Nebitno, necu da se prepirem vise, radite sta vam je volja, ja sam objasnio sta se desilo, ako cemo svi da pokusavamo ubistva i da to prodje ne kaznjeno to ce dovesti do potpune anarhije. )
Zero
Zero
Jounin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 20:07
(Dobro,necemo vise o tome,ovo im je prva opomena a sledeci put ide izbacivanje ako se ostali slazu)


*ode da otvori prozor* 
Oh,kad ce Dante vise doci,nema ga bas dugo,a imam posla sada.
Jumive
Jumive
Jounin

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Fri 11 Oct 2013, 20:09
Ovako ninje koje su ga napale trebaju se pojaviti pred nama, ako su stvarno hteli da treniraju, neka napisu razlog zbog kog su na napali i onda cemo doneti odluku. Ukoliko se ne pojave u duzem roku ostaje prvobitna kazna. Mislim da je ovo najbolje resenje za ovaj problem, nadam se da se slazete
Sponsored content

Kancelarija za sastanke Empty Re: Kancelarija za sastanke

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum