Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dante-kancelarija

+3
Shin Aburame
Jushiro
Dante Uchiha
7 posters
Go down
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante-kancelarija - Page 2 Empty Re: Dante-kancelarija

Mon 21 Oct 2013, 20:51
(Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiran ta tvoja lupetanja sad ti nece pomoci idi uzivaj tamo,ubaci neki zvuk Very Happy)
Kratos
Kratos
Special Jounin

Dante-kancelarija - Page 2 Empty Re: Dante-kancelarija

Mon 21 Oct 2013, 20:52
hahahahaha sigurno sanjaj ..
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Dante-kancelarija - Page 2 Empty Re: Dante-kancelarija

Tue 22 Oct 2013, 07:42
Ovo je Danteova kancelarija i koliko vidim ti si ovde dosao Splinter da uzmes oruzje on te je napao sa lvl 100 od 500 damage.

Splinter ti si lvl 30 i imas 100 healtha razlika je 70 levela u napadu sto znaci da primas SIGURAN damage koji je 350 to nikako ne mozes da izbegnes osim da budes veci level. Tako napad kojim te napao Dante je svakako bio NEIZBEZAN i ti si uhvacen i ubijen.

Ali isto tako Dante prekrisio si pravilo za ucitelje jer oni ne smeju da muce i ubijaju ostale igrace i odmazu im. Tim sto si mucio i ubio splintera a imas titulu ucitelja. Bice ti oduzeto 30 levela kao kazna jer je i splinter bio level 30. To je pravilo ucitelja koje si prekrsio.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Dante-kancelarija - Page 2 Empty Re: Dante-kancelarija

Tue 22 Oct 2013, 12:16
hahahahahahaha ali ima jedan problem kom se nisi nadao stewcho.. kako sam ja mogo da znam gde je danteova kancelarija ( ako je vec tajna i ako nema nigde prozora ) , kako sam znao da je tu, on mi nije reko ? Sto znaci da onda nisam bio tu ... + sam u borbi, a ako onda kazete da sam u kancelariji minata ili nesto mogo sam da se zamenim jer on nigde nije pisao da oblaze zidove i to ... + nije imao net 4 dana ... takodje ovi napadi su razorili onda njegovu tajnu kancelariju, za koju niko nije znao, ni ja. 

Zakljucak : Nisam mogo da znam da je ovde danteova kancelarija, a ako sam mogo da znam onda zna i minato i svi ostali ...
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

Dante-kancelarija - Page 2 Empty Re: Dante-kancelarija

Tue 22 Oct 2013, 12:27
(Evo ja da ti kazem nesto ova kancelarija nije tajna vec prostorija ispod nje tako da si dosao i ti nisi mogao da budes brzi od njega ti nisi mogao da znas pre napada da ce on tebe napasti a da si uradio zamenu potrebno ti je 500ch jer tehnika zamene funk. koliko ta tehnika zahteva ch toliko moras i ti da ulozis da bi izbegao sto znaci 500 ch Smile nisi mogao nikako izbeci tehniku.)
Kratos
Kratos
Special Jounin

Dante-kancelarija - Page 2 Empty Re: Dante-kancelarija

Tue 22 Oct 2013, 12:33
Kancelarija je tajna... i ne mesaj se, ovo nije tvoj poso, ovo je poso admina ... sve jedno i da umrem ovo ce vise naskoditi danteu, bice slabiji i od genina hahahahahha ali mozda i ne, videcemo sta se stewcha da napise, po logici nikako nisam mogo da znam za ovu prostoriju ... 



(Zmaj steze splinterovo telo i okruzuje ga vatrom i ne ubija ga vec ga samo onesvescuje...zidovi od specijalnog drveta hokagea minata ostace ne okrnjeni i zvucno su izolovali prostoriju)


Diablo,Shin hvatajte ga i idite zamnom...(vadi knjigu sa police i otvaraju se tajna vrata koja vode u zemlju)




OVO SU DANTEOVE RECI, ako je tako onda sam ja izbego napad i ipak se zamenio... jer ako ne provaljujes na pocetku sam doso u kancelariju onu normalnu, onda je otvorio knjigu ili kako vec i otvorila se tajna vrata, tako da sam ja ustvari izbego napad ako vec tako zelis ... 

Zakljucak 2 : Ili nisam ni dolazio ovde ili sam izbego napad i zamenio se sa necim jer sam bio u normalnoj kancelariji na pocektu. Mare citaj postove Smile 
Sponsored content

Dante-kancelarija - Page 2 Empty Re: Dante-kancelarija

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum